İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - 150 km/s'i geçmiyor

Ramazan Ayçiçek

Recommended Posts

Ramazan Ayçiçek
(düzenlendi)

Aracım 150 yi geçmiyor bu normal mi aracın çekişinde bir sıkıntı yok gayet seri hızlanıyor 1.4 tdi 70 hp 2011 Fiesta 

tarihinde Harun Kocaçalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Ayçiçek

Aracım 1.4 tdi 2011 Fiesta ilk çalışırken ve stop ederken motor vuruntu yapıyor sebebi ne olabilir yada hangi parçalarının bakımını yaptırmalıyım

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
39 dakika önce, Ramazan Ayçiçek yazdı:

Aracım 1.4 tdi 2011 Fiesta ilk çalışırken ve stop ederken motor vuruntu yapıyor sebebi ne olabilir yada hangi parçalarının bakımını yaptırmalıyım

Hiç debriyaja basıp stop etmeyi denedin mi? vuruntu yapacakmı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aklıma motor takozu veya motor kulakları.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Ayçiçek

Sağolun arkadaşlar dediklerinizi bi deneyim bakalım peki hızı 150 ti geçmemesi normal mi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Volan arızası bence. Debraj değişti mi hiç. 

Çekiş için turbo hattını kontrol ettirin. Kaçak var mı diye. Duman atması ne durumda. Dpf var mıydı bunlarda

Yorum bağlantısı
Ramazan Ayçiçek
Bir saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Volan arızası bence. Debraj değişti mi hiç. 

Çekiş için turbo hattını kontrol ettirin. Kaçak var mı diye. Duman atması ne durumda. Dpf var mıydı bunlarda

Çekişinde zaten sıkıntı yok gayet iyi çekşyor ama 150 ti geçmiyorum duaman atmıyor 

2 saat önce, Murat Kırçal yazdı:

Hiç debriyaja basıp stop etmeyi denedin mi? vuruntu yapacakmı.

Debriyaj denenim yinele yapıyor 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

2011 modellerde mykey özelliği varmıydı belki hız bilinçli olarak sınırlandırılmıştır. 

Yorum bağlantısı

Beyinden hiz sinirlamasi yapiliyor ama fiestada kapali degil hiz sinirlamasi.
Arac maksimum 175 yapiyor. 1.4 dizel 68 beygir

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ferhat Fırtına

Adana otobanında 190  gördüm hızlı giden bir adam değilim ilk defa top speed denedim ama gerçekten güven vermiyor düz yolda çok rahat 170 i görüyor arabam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...