İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Convers+ Anlık Yakıt Tüketimi

Alişan YILMAZ

Recommended Posts

Alişan YILMAZ

Arkadaşlar tekrardan merhabalar, bugün Ankara Tur Oto'ya gittim, ya kampanyasından yararlanırken bunun yanı sıra convers+ ekranımda olmayan anlık yakıt tüketimini getirdiler,  convers+ ekranını güncellediler ve standart bakımların dışında ekranı güncellemeye herhangi bir ödeme yapmadım. Güncelletmek isteyenler yetkili servisten randevu alarak ekranlarını güncelletebilirler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alişan YILMAZ
Alişan YILMAZ yazdı:

Arkadaşlar tekrardan merhabalar, bugün Ankara Tur Oto'ya gittim, ya kampanyasından yararlanırken bunun yanı sıra convers+ ekranımda olmayan anlık yakıt tüketimini getirdiler,  convers+ ekranını güncellediler ve standart bakımların dışında ekranı güncellemeye herhangi bir ödeme yapmadım. Güncelletmek isteyenler yetkili servisten randevu alarak ekranlarını güncelletebilirler :)

Malesef mevzuat değişmiş, convers güncelleme için 500TL civarlarında bir ücret isteniyormuş.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Alişan YILMAZ yazdı:

Malesef mevzuat değişmiş, convers güncelleme için 500TL civarlarında bir ücret isteniyormuş.

Hep değişiyor zaten işlerine ne gelirse

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alişan YILMAZ

Güncel durum olarak convers+ ekran güncellemelerini yapmaya başladık. Malesef kredili sistem olduğu için cüzi de olsa bir ücret almak zorundayım. Forumdan gelen arkadaşlara fiyat konusunda zaten yardımcı olurum. 

Video açıklamasında iletişim numaram var, buradan da mesaj atabilirsiniz. 

Anlık yakıt tüketimi için tüm bunlara gerek yok tabi, göstermelik cüzi bir miktara versiyonu da yükseltebilirim veya minimum seviye motral paketi de yükleyebilirim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...