İçeriğe Yönlendir

Connect - Sağ & Sol Aynalar Halay Çekiyor

Erkan Tekin

Recommended Posts

Erkan Tekin

Merhaba arkadaşlar.. 
Hafta sonu bi memlekete gidip gelelim dedik.. Malum toprak yola girdik bi 15 km falan.. Dönüşte asfalt yolda  80 km üzerine çıktığımda aynalarım halay çekiyor... 
10 km de bir ayna düzelttim.. Sürekli bi sallantı sürekli bi bozulma.. 
2003 Connect aynalarını nasıl sabitleyebilirim acaba ? 

Sanırım konuyu yanlış yere açmışım :( 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
57 dakika önce, Erkan Tekin yazdı:

Sanırım konuyu yanlış yere açmışım :( 

Konuyu Connect bölümüne taşıyalım :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Fazla zorlamadan arkasini bi kontrol edermisiniz? tirnakli bir yapi olmasi lazim tirnaklari cikmis veya kirilmis olabilir.. durumu paylasin ona gore yorumlar artacaktir ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
40 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Fazla zorlamadan arkasini bi kontrol edermisiniz? tirnakli bir yapi olmasi lazim tirnaklari cikmis veya kirilmis olabilir.. durumu paylasin ona gore yorumlar artacaktir ..

Aynanın kasasını tutan vidaları sıktım ama sorun sanırım aynayı tutan aparatta.. Orta bölme ile aynayı ayarlayıcıdan sökmem gerekecek sanırım 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Video Link de.. tam belli olmasa da 10 km de bir ayna düzeltmek zorunda kaldım.. 

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bence komple ayna alman gerekecek.. 

Bir saat önce, Serkan Toker yazdı:

Ayna değil gövde komple sallanıyor..

Siyah gövde sallanmıyor. ayna veya aynayı tutan her neyse ona el atmam gerekecek sanırım :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
18 dakika önce, Erkan Tekin yazdı:

Siyah gövde sallanmıyor. ayna veya aynayı tutan her neyse ona el atmam gerekecek sanırım :D

Alttaki sabit aynada sallanıyor gibi geldi bana.. 😳

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Connect'in bu model aynalarını kapatıp açarken iki elle tutarak yavaşça kapatıp açmak gerekiyor.

Benim connect'in sağ aynasını biri kapatmaya çalışırken yavaş kapat dememe kalmadan kapattı çat diye ses geldi, yolda giderken aynı sizinki gibi titriyor.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
14 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Alttaki sabit aynada sallanıyor gibi geldi bana.. 😳

Evet abi ortada 2 aynayı bölen şey neyse o sallanıyor sökemedim.. aynanın altında 2 vida var söktüm onları ama çıkaramadım 

14 saat önce, Nihat Palolu yazdı:

Connect'in bu model aynalarını kapatıp açarken iki elle tutarak yavaşça kapatıp açmak gerekiyor.

Benim connect'in sağ aynasını biri kapatmaya çalışırken yavaş kapat dememe kalmadan kapattı çat diye ses geldi, yolda giderken aynı sizinki gibi titriyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
3 dakika önce, Erkan Tekin yazdı:

Evet abi ortada 2 aynayı bölen şey neyse o sallanıyor sökemedim.. aynanın altında 2 vida var söktüm onları ama çıkaramadım 

Aynayı kenarlarından tutup çekince gelmesi lazım. Bizim arabalarda öyle yani, vida sökmeye gerek yok. Kırılırsa ayna tek satılıyordur.. ;) gerçi kırmak zor arkasında rezistans falan var..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
21 dakika önce, Serkan Toker yazdı:

Aynayı kenarlarından tutup çekince gelmesi lazım. Bizim arabalarda öyle yani, vida sökmeye gerek yok. Kırılırsa ayna tek satılıyordur.. ;) gerçi kırmak zor arkasında rezistans falan var..

Bakalım abi cumartesi gününü komple arabaya ayırıcam :D kırılırsada yapacak bişey yok bi aynacı buluruz :D 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Şimdi, Erkan Tekin yazdı:

Bakalım abi cumartesi gününü komple arabaya ayırıcam :D kırılırsada yapacak bişey yok bi aynacı buluruz :D 

Kıramazsınnnnn.. 😂😂 Elin aynası gibi çek kendi araban gibi düşünme..

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Kıramazsınnnnn.. 😂😂 Elin aynası gibi çek kendi araban gibi düşünme..

ahahahahah :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...