İçeriğe Yönlendir

Mondeo IV - Titanium ve Selective Paket Sorusu

Birdal Taşdan

Recommended Posts

Birdal Taşdan

Yeni 1.6 mondeo ruhsatta titanyum servis kaydinda tit. Selective yazıyor sevise sorduğumda titanyum diye yazılıyor anca sellective paketi eklemisler dedi satinca dedim titanyum +sellective paket yazacaksıniz sahibinde ne çoğu böyle galiba 

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

o yıllarda selective ayrı paket değildi makyajla birlikte 2011 sonrası ayrı paket oldu diye biliyorum. Araçta xenon - anahtarsız çalıştırma ve alacantara koltuk var mı?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
36 dakika önce, Birdal Taşdan yazdı:

Yeni 1.6 mondeo ruhsatta titanyum servis kaydinda tit. Selective yazıyor sevise sorduğumda titanyum diye yazılıyor anca sellective paketi eklemisler dedi satinca dedim titanyum +sellective paket yazacaksıniz sahibinde ne çoğu böyle galiba 

Ruhsatta ve sigorta islemlerinde cok karmasa cikiyor.  Cani sıkılan bi ibare ekliyor cikariyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Ne önemi var. Adın yazılması değil selective paket varmı araçta , önemli olan o.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Yeni mondeo derken aracınız kaç model?

Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

Makyajlı kasaya kadar olan mondeolarda(2011 ve sonrası) "SELECTİVE" paketi yok, titanium-x paketi var. Deri koltuk ve koltuk ısıtma, opsiyonel anahtarsız çalıştırma, opsiyonel sunroof ve yine opsiyonel mercekli far(adaptif) var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Titanium x pakette deri-nubuk ısıtmalı koltuklar, adaptif xenon far, ısıtmalı ön cam ve anahtarsız çalıştırma standart sunroof opsiyonel olarak bulunuyordu. Bu aracı eniştem için alacaktık o yüzden çok araştırdık. 2010 ve öncesi titanium x, 2011 ve sonrası selective eşdeğerdir. Selective de deri nubuk karışımı koltuk yerine sadece deri koltuk var.

Makyajlı kasaya kadar olan mondeolarda(2011 ve sonrası) "SELECTİVE" paketi yok, titanium-x paketi var. Deri koltuk ve koltuk ısıtma, opsiyonel anahtarsız çalıştırma, opsiyonel sunroof ve yine opsiyonel mercekli far(adaptif) var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ
17 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Titanium x pakette deri-nubuk ısıtmalı koltuklar, adaptif xenon far, ısıtmalı ön cam ve anahtarsız çalıştırma standart sunroof opsiyonel olarak bulunuyordu. Bu aracı eniştem için alacaktık o yüzden çok araştırdık. 2010 ve öncesi titanium x, 2011 ve sonrası selective eşdeğerdir. Selective de deri nubuk karışımı koltuk yerine sadece deri koltuk var.

Titanium paketine ek sunroof x paket, alcantra deri döşeme x paket, anahtarsız çalıştırma x paket iç özelilkler olarak x pakette geliyor evet hocam fark ettim şimdi donanım listesine bakınca. Bir kaç tane de Lüks paket var listede. Opsiyonelleri yazmamışlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ulugöl
(düzenlendi)

Benim ruhsatta da Titanium yazıyordu, ama ekstra sunroof, elektrikli & hafızalı & ısıtmalı deri & alcantara mavi karışım koltuk, xenon far, power düğmesi, ısıtmalı ön cam mevcuttu. Aracım 2009'du.

"Geçmiş zaman" olarak yazıyorum, çünkü aracımı 2 hafta önce sattım. Ama yine de forumu ve sizleri bırakmaya niyetim yok :)

tarihinde Mustafa Ulugöl tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Merhaba Mustafa bey,
Sattığınız araç Titanium x paketli bir araçmış. Hayırlı olsun.

Benim ruhsatta da Titanium yazıyordu, ama ekstra sunroof, elektrikli & hafızalı & ısıtmalı deri & alcantara mavi karışım koltuk, xenon far, power düğmesi, ısıtmalı ön cam mevcuttu. Aracım 2009'du.

"Geçmiş zaman" olarak yazıyorum, çünkü aracımı 2 hafta önce sattım. Ama yine de forumu ve sizleri bırakmaya niyetim yok [emoji4]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ulugöl
17 saat önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Merhaba Mustafa bey,
Sattığınız araç Titanium x paketli bir araçmış. Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...