İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Flair Koltuk Başlığı

Cemal Bulut

Recommended Posts

Cemal Bulut

Mrb, 98 flairla aranızda katıldım. Ancak aldığım aracın ön koltukların başlığı yok ve beni çok rahatsız ediyor, çıkmacılar vs. bayağı yer gezmeme rağmen temin edemedim. Var mı dır bir önerisi olan ne yapılabilir bu konuda.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Monitör başlıklar standart ölçüde olup her araca uyduguna göre  normal başlıklar da standart aralığa sahiptir diye düşünüyorum. O yüzden  herhangi bir aracın başlığını takabilirsiniz bence.

Örnek link:

http://www.sezerotokoltuk.com/magaza/grammer-surucu-sofor-koltuk-basligi/

Bu başlık da tofaş içinmis. Yakınınızda  bir tofaşin başlığını deneyip uyarsa sonra bundan sipariş edebilirsiniz.

https://m.n11.com/koltuk-basligi-spor-kafalik-dogan-sahin-kartal-2-adet-P216536214?cid=604001&gclid=CjwKCAjwoMPcBRAWEiwAiAqZh5S-cLogYglnLWWQsWLXdxlgSPg0uzejvGQAmhC68nsxQcT4erP9phoCwVwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Yorum bağlantısı
Abdullah Biri

Bende orijinal olduğunu sandığım ön koltuk başlıkları var fakat bir yukarı çektim şoför koltuğu başlığını bir daha geri yuvasına indiremedim. Nasıl yapıyorsunuz geri itmeyi koltukta bir yerde düğme falan mı var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dikkatli bakın koltuk tarafında başlığın kızaklarının birine denk gelen (çentikli metal tarafı) düğme vardır ona basacaksınız

Yorum bağlantısı
Abdullah Biri
6 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

dikkatli bakın koltuk tarafında başlığın kızaklarının birine denk gelen (çentikli metal tarafı) düğme vardır ona basacaksınız

Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cemal Bulut

Yaklaşık bir aylık arayaşım sürecinde bir çare bulamadım malesef. En son sipariş verdiğim koltuk başlığı da uymadı, bu 98 modellerde ağızlar arası genişlik fazla olduğu için uyum sağlamıyor. Şu an elimde 4 tane koltuk başlığım oldu ama nafile hiçbliri iş görmüyor, üstelik giden para da cabası :), birazdan ilan açacam iki adet fiesta 2001 koltuk başlığı satılıktır diye. Bu yüzden arabadan soğudum.

Yorum bağlantısı
Cemal Bulut
On 22.09.2018 at 10:43, İnan Çınar yazdı:

2001 modelle 98 aynı kasa. Uyum sorunu olmaması lazım.

Malesef uymuyor, ben de alırken öyle düşündüm. Şu an kara kara düşünüyorum bunları ne yapacağım diye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...