İçeriğe Yönlendir

Kararsızım, Tecrübesizim ve Yorumlara İhtiyacım Var

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Şu iki Tiguan 'ı babamla paylaştım. Para tamamen yatmış, muhtemelen önümüzdeki hafta bu araç işi çözümlenecek.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-auto-yalcin-tiguan-sport-style-1.4tsi-62000-km-hatasiz-594305463/detay

Bu ilandaki manuel ki bunu tercih etmek daha iyi olacaktır. DSG 'nin olası sorununu yaşamak istemiyoruz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-volkswagen-sahibinden-hatasiz-boyasiz-66000-km-de-602739548/detay

Bu ise DSG. Bu da temiz bir araç ama DSG oluşu düşündürmüyor değil. Hem manuelden biraz daha pahalı, hem de olası arıza durumu hep kafada soru işareti. CC ekleme işi için @Serkan Toker hocamla temas halinde olunabilir. 

50 dakika önce, Murat Atagenç yazdı:

Erzurum 'da BMW ?? Anlayan tek bir servis var, o da çok cana yakın, herkesi sevgiyle kucaklıyor. Bu arada içi siyah olsa tam benlik olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hocam Giresun’daki aracı bence düşün dsg dizel için sorunlu benzinli araçlar için değil. Birde amcamız artık rahat etsin. Giresun’daki araçta cc var adam yazmış

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İlk saydıklarına bir daha bak Gökhan Hocam, c max, hatta yine Focus, rahat ederler valla.

Amcamlara Golf yakışır ama 1.4 tsi olsa daha iyi olur. 3000 devire kadar kompresörlü, sonrasında turbo açanlarından.. Hız sabitleyici işi zor değil. 

—ekleme—

Giresun fena değilmiş, yeni gördüm 👍🏼

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Hocam Giresun’daki aracı bence düşün dsg dizel için sorunlu benzinli araçlar için değil. Birde amcamız artık rahat etsin. Giresun’daki araçta cc var adam yazmış

Ben tam tersi diye biliyorum. En iyisi ne şeytanı görelim ne de ihlas okuyalım. Manuel iyidir. Hem 5000 tl daha ucuz, yaklaşık 10000 km benzin de bedavaya gelir.

2 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

İlk saydıklarına bir daha bak Gökhan Hocam, c max, hatta yine Focus, rahat ederler valla.

Amcamlara Golf yakışır ama 1.4 tsi olsa daha iyi olur. 3000 devire kadar kompresörlü, sonrasında turbo açanlarından.. Hız sabitleyici işi zor değil. 

—ekleme—

Giresun fena değilmiş, yeni gördüm 👍🏼

Focus 3 ve sonrası gerçekten kasvetli, C-Max zaten ilk sırada. Peşine Tiguan geliyor. Golf yakışır ama Focus 2 'den sonra bagaj yetmez. 500 küsür nere 380 nere.   

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
55 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

Gunumuzde bel destek konusunda Opel AGR koltuk sertifikali araclar uretmeye basladi. Astra K ve Insignia serilerinde opsiyon olarak alinabilen bu koltuklarda ortalama 27 farkli koltuk ayari yapilabilmektedir. Ayrica Citroen Cactus modelinde de oturma grubu rahatliginda koltuklar oldugunu soyleyebilirim.

Otomobil üreticileri için artık koltukların daha bir önemi var, eskisi gibi oturulabilir olması yetmiyor. Fıtıklı insanlarda uzun süre oturmanın yanısıra araca binerken eğilmekte ayrı bir dert oluyor, özellikle fıtık depreştiği zamanlarda. 

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
4 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

3008 çok iyi, yenileri biçilmiş kaftan ama W211 parası. O paraya E200 komp alınır üzeride benzine verilir bana kalırsa. Eski kasaları EAT6 ise düşünülebilir. Değilse elenir.

Yenileri daha cok yeni o yuzden henuz pahali. W211 eski bir arac. Tabi sorun cikarirsa masrafini karsilayabilecekseniz neden olmasin. Aklinizda kalmamis olur. Olmadi satarsiniz. Yalniz oturma pozisyonu bir hayli zorlayabilir.

Eski kasanin makyajlilarinda eat6 olanlar var. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

tövbe tövbeeeee :D 

Bide en dolusu bunun üzerine yok diyor ya iyice fitil oluyorum. BMW bundan daha dolu araba yapamamış mı yani o kadar mı beceriksiz? Bi soğutma bi masaj bi webasto bi logic 7 bi tv bi tavan kliması ne bileyim yani koyamaz mı? En dolu E60 525i 'de sadece koltuk ısıtma elektrikli arka perde mi var? Günde 3 defa zopa vuracaksın böylelerine...

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
2 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bide en dolusu bunun üzerine yok diyor ya iyice fitil oluyorum. BMW bundan daha dolu araba yapamamış mı yani o kadar mı beceriksiz? Bi soğutma bi masaj bi webasto bi logic 7 bi tv bi tavan kliması ne bileyim yani koyamaz mı? En dolu E60 525i 'de sadece koltuk ısıtma elektrikli arka perde mi var? Günde 3 defa zopa vuracaksın böylelerine...

ilk param olduğunda alacam bitane 5.25 530 ne denk gelirse şehir dışında aksın gitsin nasılsa symboldan ucuz :D 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Çoğu eşdeğerine göre dolu makina. Satıcı galerici süslü laflarına takılmamak lazım, makina hoş.

Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Jetta kullanicisi olarak jettayi tavsiye ederim. Fakat inmesi binmesi biraz sıkıntılı bence. Kriterlerinize gore tiguan daha mantikli gibi..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

2016 Peugeot 308 Clasıc Edition plus tavsiye ederim. Yakıt değerleri harika ve dolu üstüne dolu bir araçtır. Kör nokta uyarı sistemi, otomatik park sistemi ( mükemmel çalışıyor bu arada) cam tavan, start&stop, elektronik park freni, full led farlar, katlanır dikiz aynası, lastik basınç sistemi vs... uzayıp gidiyor donanım. Aslında araç Allure donanımın kör nokta uyarı sistemi ve otomatik park sistemi paketi dahil edilmiş hali olup, 2016 yılında 500 adet aracı clasıc edition plus adında sattılar. Şiddetle tavsiye ederim. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2017-cikisli-110-bg-edition-plus-full-plusfull-595742307/detay

Not: bu arada araç 115 beygir e-hdi motor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Mahmut Yurt yazdı:

2016 Peugeot 308 ....

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-cimenler-peugeot-dan-308-allure-1.6-bluehdi-120-hp-eat6-596347652/detay

Şu aracı kullandık, plazanın test arabasıydı, ben beğenmedim. Rampa çıkışı 3 kişiyle klima açıkken şişti kaldı. içerisi çok iri, altı boş hissi veriyor. Donanıma söz yok, tam bir fransız klasiği. Şerit takibi ortalamanın üzerinde çalışıyor, yoldan çıkınca kendisi yola geri sokuyor. Etkilenmedim değil. Test sürüşü sonunda babam bana ben babama baktım, "bunu da düşünelim" bile demedik. Kötü değil ama bilemiyorum niyeyse düşünmüyoruz.

2 saat önce, Ali Gök yazdı:

ilk param olduğunda alacam bitane 5.25 530 ne denk gelirse şehir dışında aksın gitsin nasılsa symboldan ucuz :D 

6 silindir, yüksek hacim bide atmosferikse ... Gaza oturmanın tadını ne verebilir? Tabi ki 8 silindir :D 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
7 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

2 kişiler, o kadar hacme ihtiyaçları yok. Hafif ticari psikolojik olarak kaybettiriyor. 60 yaş üzeri artık, Tiguan, 3008 gibi suvcuk alması daha isabetli olur bence.

Geçen haftadan sonra 5000 tl mi yuro mu dolar mı koydu araba üzerine. Benimkisi gariban işi, sadece Autoclub 'da yıkanıyor o kadar.

hafif ticariye hep bir ön yargı var gibi sanki ama alışılınca zor vazgeçilir babam hala caddy öyleydi böyleydi diyor oda rahat inip binilebilen ve ferah araçları seviyordu mesela

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
50 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

hafif ticariye hep bir ön yargı var gibi sanki ama alışılınca zor vazgeçilir babam hala caddy öyleydi böyleydi diyor oda rahat inip binilebilen ve ferah araçları seviyordu mesela

Tamda bunu diyorum, psikolojik işte.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
22 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

Kullandiginiz araba 120beygir dizel miydi?

İlandaki aracı kullandım. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt
27 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Şu aracı kullandık, plazanın test arabasıydı, ben beğenmedim. Rampa çıkışı 3 kişiyle klima açıkken şişti kaldı. içerisi çok iri, altı boş hissi veriyor. Donanıma söz yok, tam bir fransız klasiği. Şerit takibi ortalamanın üzerinde çalışıyor, yoldan çıkınca kendisi yola geri sokuyor. Etkilenmedim değil. Test sürüşü sonunda babam bana ben babama baktım, "bunu da düşünelim" bile demedik. Kötü değil ama bilemiyorum niyeyse düşünmüyoruz.

5 yetişkin bagaj full dolu klima açık ben bu araçla samsun çakallı rampasını 150-160 km hızla tırmanıyordum. o aracın motorunun 115 bg 270 NM torku var. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Şimdi, Mahmut Yurt yazdı:

5 yetişkin bagaj full dolu klima açık ben bu araçla samsun çakallı rampasını 150-160 km hızla tırmanıyordum. o aracın motorunun 115 bg 270 NM torku var. 

Ya benim beklentim, alışkanlıklarım çok farklılaştı yada araçla ilgili bir sorun vardı. Hak dedi 100-110 dedi. Daha da çıkmadı. Test aracıydı, onu da belirttim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Şimdi, Gökhan Albayrak yazdı:

İlandaki aracı kullandım. 

Sasirdim acikcasi. Bende focus 2 110luk vardi. Onda bile yokuslarda bayilma olmazdi. Full doluyken bile. Ara hizlanmalari kotuydu sadece. 308 genel olarak her kesimden tam not aldi hep. Kullanici yorumlari da hep olumlu. Benim hosuma gitmeyen yani ic dizayni sadece. Umarim her turlu sizin ve babanizin icine sinecek bir arac bulursunuz.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
25 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Merhaba Gökhan bey,

ilanlardaki tiguanlar satılmış bence ford ecosport, opel mokka x ve renault captur türü araçlarada bakabilirsiniz. hem yüksek hem az yakar çok kaçar. 2 kişi için yeter de artar bile. Mokka x ve ecosport kullandım gidişi yol tutuşu tatminkar.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
On 07.09.2018 at 17:28, Gökhan Albayrak yazdı:

Ya benim beklentim, alışkanlıklarım çok farklılaştı yada araçla ilgili bir sorun vardı. Hak dedi 100-110 dedi. Daha da çıkmadı. Test aracıydı, onu da belirttim. 

yahu hele araba babaya mı sana mı? :D

Sen bmwye alıştın beğenmezsin tabi her arabayı, bırak adamcağız keyfine göre araba seçsin :p

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
9 saat önce, Celal Maraşlıoğlu yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-temiz-opel-astra-sport-2013-son-fiyattir-580351823/detay

arkadaşımın arabası yazdığı haricinde birşey yok işinize yararmı bilmem ismimi söylerseniz yardımcı olur elinden geldiğince 

Teşekkür ederim, astra düşünmüyoruz.

14 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

yahu hele araba babaya mı sana mı? :D

Sen bmwye alıştın beğenmezsin tabi her arabayı, bırak adamcağız keyfine göre araba seçsin :p

Elini tutmuyoruz seçsin işte 😀

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Gokhan bey c4 picasso? 

Araclar agzina kadar dolu...

Gayet opsiyonlari var genis havadar...

Cok buyuk dersen bilemem ama guzeldir, ferah ferah...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...