İçeriğe Yönlendir

Kararsızım, Tecrübesizim ve Yorumlara İhtiyacım Var

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak
2 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Gokhan bey c4 picasso? 

Araclar agzina kadar dolu...

Gayet opsiyonlari var genis havadar...

Cok buyuk dersen bilemem ama guzeldir, ferah ferah...

Plazada bakmıştık, beklentilerin çok üzerinde ama tipsiz.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Tipsiz olması dert değil de ikinci elde yavaş olması da düşündürüyor. Yoksa Citroenler genelde beklentilerin üstünde..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Denk gelirse babaya bir 500l test ettir, sürüşü çok rahat. Sürene kadar ilgilendiğim bir model bile değildi. Boş paketi bile dolu dolu.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Selçuk Bakış yazdı:

Denk gelirse babaya bir 500l test ettir, sürüşü çok rahat. Sürene kadar ilgilendiğim bir model bile değildi. Boş paketi bile dolu dolu.

Aklımızda olmayan bir araç daha geldi, test etmesini önereceğim. Şimdilik tiguan bir adım öne geçti, ikinci el hızı çok iyi, beğenmezsek c-max ‘a geçişimiz kolay olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
24 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Aklımızda olmayan bir araç daha geldi, test etmesini önereceğim. Şimdilik tiguan bir adım öne geçti, ikinci el hızı çok iyi, beğenmezsek c-max ‘a geçişimiz kolay olur.

2. El olarak Tiguan ile boy olcemez ama rahatlık on numara 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

2011 olanında boya değişen bilgisi paylaşılmamış, liste kabarık galiba. 2007 olanı da model yılından kaybediyor. CR-V 'ler pahalı, bakamıyoruz.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Bazı kriterlerden fedakarlık yapmak gerek demek ki.

Otomatik ve iniş-binişi rahat olması öncelik olsun derim, iki model aşağı olması binerken farklılık yaratmaz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-yarisi-pesin-kalani-senetle-vade-imkani-otomatik-37-000-km-de-563288970/detay

Bu paraya cam tavan TDCİ motor alınıyor, 2 yaş daha büyüğü.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
21 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bu paraya cam tavan TDCİ motor alınıyor, 2 yaş daha büyüğü.

Otomatik değildir?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
1 saat önce, Murat Atagenç yazdı:

Otomatik değildir?

Olmazsa olmaz değil ki.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
5 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Olmazsa olmaz değil ki.

ben bu yaşta düz vitesten yoruluyorum, o kadar para verilip düz mü alınır daha :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
11 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Olmazsa olmaz değil ki.

Bence olmazsa olmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Otomatik vitesi herkes kullanmak zorundayız değil, ama bir kere alışan, bi daha hep istiyor. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
Bir saat önce, Murat Atagenç yazdı:

ben bu yaşta düz vitesten yoruluyorum, o kadar para verilip düz mü alınır daha :)

"O kadar para verilip" diyorsun ama tl 'de o kadar para ediyor, dövize çevirince pul ediyor. Otomatik olmasındansa sorunsuz olması daha önemli, daha öncelikli.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Deli oldum abi, babam hayatı boyunca hiç ikinci el araç almadı, zaten tarı topu 3 araba aldı. Plazaya gider, sıkı pazarlık yapar, parayı peşin sayar, 2 gün sonra arabasını alırdı. Şimdi armudun sapı üzümün çöpü diyor. Bu arada bizim baktığımız Tiguan 'ların en dolusu White&Night imiş. En son Van 'da bir tane buldum daha da sormadım ne yaptın.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

kısa sürede değiştirmiyorsa arabayı belliki  güzel bi arabam olsun diyor. sıkılma yahu yardım et 👍

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Emre Şimşek yazdı:

Golf duruyor;)

Söyleyeyim :) 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
6 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Deli oldum abi, babam hayatı boyunca hiç ikinci el araç almadı, zaten tarı topu 3 araba aldı. Plazaya gider, sıkı pazarlık yapar, parayı peşin sayar, 2 gün sonra arabasını alırdı. Şimdi armudun sapı üzümün çöpü diyor. Bu arada bizim baktığımız Tiguan 'ların en dolusu White&Night imiş. En son Van 'da bir tane buldum daha da sormadım ne yaptın.

Adamın aklını sen bulandırıyorsun bence :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...