İçeriğe Yönlendir

Kararsızım, Tecrübesizim ve Yorumlara İhtiyacım Var

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Hüseyin Maviş
19 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

karışacak birşey yok. sıfırlara zam tam geldi yansıdı. İkinci ellere daha yansımadı. Nakitiniz varsa arabayı ikileyin, yılbaşından sonra eskiyi satın.

Mehmet bey, en mantıklısı bu yol gibi ama, aması var. 😊

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

buna bi bakın derim pazarlık edilebilir bayide yahut alınmış satılan 10 bin km altı olanlar. LPG de takılı olabiliyor. 

fot.png

işletme maliyeti oldukça düşük. Çok hızlı gitmiyorsanız çok işinize yarar rahat edersiniz. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
23 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Bakış açısı diyelim emoji3.png Geçen seneki döviz ve otomobil fiyatlarını düşünürseniz, geçen sene alınmış araç fırsattı. Seneye doların 9 TL olmayacağını kim garanti edebilir ki?

Nakit varsa ne kadar önce bir şey alınırsa kardır, doğru bakış açısı ama beni bu günkü ekonomik durum düşündürüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Param olsa Latitude alır kıyıya koyardım. D sınıfı dizel araç çok makul fiyatlara var bu aralar.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Nakit varsa ne kadar önce bir şey alınırsa kardır, doğru bakış açısı ama beni bu günkü ekonomik durum düşündürüyor.

Daha güzel bir teklifim var abi nakit varsa altın ya da dövizde kalın, araca zam gelirse -ki gelecek- etkilenmemiş olursunuz. Baktınız şartlar namüsait, paranız cebinizde. Baktınız bir fırsat var, araba bayide [emoji3]
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
11 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

buna bi bakın derim pazarlık edilebilir bayide yahut alınmış satılan 10 bin km altı olanlar. LPG de takılı olabiliyor. 

fot.png

işletme maliyeti oldukça düşük. Çok hızlı gitmiyorsanız çok işinize yarar rahat edersiniz. 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-kapora-alinmistir-605975883/detay

56.500 TL bu zaman için bedava...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-panelvan-fiat-2018-cikisli-o-km-fiorino-555730864/detay

52.750 ye bir başkası ve 0 km...

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
17 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Hızlı gitmek ne mümkün Mehmet hocam, yan koltukta sanki trafik polisi var,😎 115 km. yi geçemiyorum uzun yolda. O konuda sıkıntı yok da, değerlendirilebilir bir öneri. Teşekkürler.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gökhan Albayrak

Uzun beklemeler, derinlemesine f/p araştırması, ikinci el sıfır mukayeseleri neticesinde en sonunda bugün ailecek net karar verildi ve ilk adım atıldı. Bu hafta içinde bir aksilik çıkmazsa sıfır Nissan Qashqai 1.2 otomatik Tekna donanımda karar kılındı. Hurda indirimi dahil 133 bin tl olarak fiyat sabitlendi. Yarın sabah civar illerdende fiyat çalışması yapılıp öğleden sonra mali işlerle alım başlayacak. 

Konuyla ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ederim. 

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Hayırlı olsun, isabetli bir karar almışsınız Gökhan hocam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Araç Cuma günü teslim alındı. Net fiyatı 131.000 tl. Plaka için bir miktar Emniyet Vakfı 'na bağış yapıldı, aynı gün Petlas Explero marka 215 60 R17 ebatlı 4 adet kışlık lastik alındı, takriben araç 132 küsüre denk gelmiş oldu. 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanmak dileği ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Daha iyileri hepimizin olsun inşallah. Güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
33 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Araç Cuma günü teslim alındı. Net fiyatı 131.000 tl. Plaka için bir miktar Emniyet Vakfı 'na bağış yapıldı, aynı gün Petlas Explero marka 215 60 R17 ebatlı 4 adet kışlık lastik alındı, takriben araç 132 küsüre denk gelmiş oldu. 

Kazasız belasız kullanın inşallah. Bir öğretmen arkadaş da aldı bu hafta. 1.5 dci olanından. Aracı daha görmedim, donanımı bilemiyorum. Güzel araç. Hayırlı olsun. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Hayırlu uğurlu olsun.

Kazasız belasız güzel günlerde binin inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Egzoz sanki eğri gibimi ne. Sanki arabayı rüyada gördüm gibi ordan biliyorum [emoji23][emoji592]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
2 saat önce, Arda Bülent Güzel yazdı:

Egzoz sanki eğri gibimi ne. Sanki arabayı rüyada gördüm gibi ordan biliyorum emoji23.pngemoji592.png

Mavi değil abi yanlış görmüşsün :) Bizimkisi banyo lavabosu gibi "Beyaz". Ne hikmetse beyaz araba doldurdukça dolduruyorlar. Tırlarda gelenler bile beyazmış.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...