İçeriğe Yönlendir

Çocuk İçin Akıllı Saat

Erkam Elma

Recommended Posts

Erkam Elma

Arkadaşlar 3. sınıfa başlayacak kızım için okula gidiş dönüşlerde haber alabilmek için önce telefon düşündüm ancak bu akşam bir komşum akıllı ve sim kart takılabilen konum gösteren saatlerin varlığından bahsetti konuyla iligili bilgi ve tecrübesi olan var mı acaba 🙄

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam ben de öğretmenim ve okuldaki öğretmen arkadaşımız kendi çocuğuna vodafone den aldı. Bir kere başına bir olay gelmişti ve çocuk gerçekten oradan aradı annesi de hemen yetişti. İlkokul öğrencileri için ideal olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bi yegende gordum.. az da olsa inceleme firsatim oldu. Bence harika birsey.. ama cocuga gore biraz buyukce oluyor.

20 tane numara kaydedip anlik arama yapabiliyor. gps uzerinden konumunu gorebiliyorsunuz. Belirlediginiz bir alan disina ciktiginda telefonunuza mesaj geliyor.. ortam fotografi cekebiliyormussunuz, kolundan cikardiginda bilgi veriyormus..

Ama tam detay bilgi icin satis yetkililerine sormak daha iyi olacaktir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Okulların da açıldığı şu günlerde çok faydalı olur bu cihaz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
8 saat önce, Erkam Elma yazdı:

Arkadaşlar 3. sınıfa başlayacak kızım için okula gidiş dönüşlerde haber alabilmek için önce telefon düşündüm ancak bu akşam bir komşum akıllı ve sim kart takılabilen konum gösteren saatlerin varlığından bahsetti konuyla iligili bilgi ve tecrübesi olan var mı acaba 🙄

Özellikleri kısıtlanmış bir telefon bence daha iyi iş görecektir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
58 dakika önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

Özellikleri kısıtlanmış bir telefon bence daha iyi iş görecektir. 

kolundan cikardiginda bilgi veriyormus..

bu özellikleri veren telefon yok bildiğim kadarıyla telefonu düşürebilir çaldırabilir o yüzden saatte çıkınca haber verme özelliği varsa çok mantıklı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

zamanında kızım için araştırmıştım ben de.

o yaştaki çocuklar için fazla büyük ve gösterişli gelmişti bana.

daha da dikkat çekiyor gibiydi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Turkcell grup mağazalarında genel iki markanın satışı yapılıyor. Koldan çıkarınca uyarı veren model ve normal arama vs yapılan model, inceleme vs hiç yapmadım ama ikisi de genellikle iş görecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

16 saat önce, Erkam Elma yazdı:

Bende aynı yaştaki kızım için 2-3 ay önce wikywatch2 modelini satın aldım. Şimdi baktım 700 TL olmuş. Ben 500 TL'ye almıştım. Daha doğrusu kendisi biriktirdiği bayram harçlıkları vs ile almıştı. En ideal paket vodafone'da. Paket içeriğini unuttum (Dk-gb-msj) ama Aylık 15 TL. Yazın 2 ay burada değillerdi. Çoğu zaman oradan haberleştik ve takip ettim. Asıl faydasını önümüzdeki hafta göreceğiz. Kızımın tek şikayeti şarjının az gitmesi. Sağlıklı gözlemleme şansım olmadı ama 6 saat gitse, lazım olan süreçte işimizi görür diye düşünüyorum.

9 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Bi yegende gordum.. az da olsa inceleme firsatim oldu. Bence harika birsey.. ama cocuga gore biraz buyukce oluyor.

20 tane numara kaydedip anlik arama yapabiliyor. gps uzerinden konumunu gorebiliyorsunuz. Belirlediginiz bir alan disina ciktiginda telefonunuza mesaj geliyor.. ortam fotografi cekebiliyormussunuz, kolundan cikardiginda bilgi veriyormus..

Ama tam detay bilgi icin satis yetkililerine sormak daha iyi olacaktir.

Koyulttuğum yer hariç hepsi mevcut bahsettiğim modelde. 

İlaveten sesli mesaj gönderebiliyor, tek tuşla kayıtlı 3 numaraya SOS mesajı iletebiliyor.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Neler konuşuyoruz...

İki kız da ben de var, onlar büyüyene kadar neler değişecek bakalım.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Bir tanecik kızım var. Bu sene 5. sınıf oldu..Çalıştığım okulda okumasına rağmen her türlü önlemi aldık. Bizlermi paranoyak olduk yoksa  insanlarmı çok bozuldu bilemiyorum...

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma
3 saat önce, Metin Mankal yazdı:

Bir tanecik kızım var. Bu sene 5. sınıf oldu..Çalıştığım okulda okumasına rağmen her türlü önlemi aldık. Bizlermi paranoyak olduk yoksa  insanlarmı çok bozuldu bilemiyorum...

Sanırım insanların bozuk oluşu bizi paranoyak olmaya itti 

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Bu bölüm çocuk sahibi olan için gerçekten vurucu, zarar gelmesin derken nasıl daha kötü yapabilirsinizin cevabı...
Not : Bilmeyenler için Black Mirror dizisinin bütün bölümleri teknoloji ile ilgili vurucu tespitler içerir. Netflix olanların izlemesi tavsiye...

şunu izleyin...  Black Mirror dizisi, bölümlerden Arkangel

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bu devirde çocok yetiştirmek zor.Kıza almayı düşündüm alacak gibiyim ama oğlana alsam akşam eve iki üç parça halinde getirir.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

The village diye bir film vardı, teknolojiden soyutlanmış çocuklar aileler bir arada yaşıyordu, uçak telefon tv filan kimsenin bir şeyden haberi yoktu.

Kısaca şu trailer. İşte benim de kendi çevrem var, kafadengi yakın adamlar, Antalya'da bi mahalleye hep beraber yerleşelim, orada güvenli bir ortam keyifli bir hayat sürelim diyorum.

Aslında en güzeli kendi köyüm ama bi kış gelince 2 ay her yer kar oluyor kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Emin Önal
3 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

şunu izleyin...  Black Mirror dizisi, bölümlerden Arkangel

İzlemiştim.Etkileyici.

1 saat önce, Cihat Küçükay yazdı:

Bu bölüm çocuk sahibi olan için gerçekten vurucu, zarar gelmesin derken nasıl daha kötü yapabilirsinizin cevabı...
Not : Bilmeyenler için Black Mirror dizisinin bütün bölümleri teknoloji ile ilgili vurucu tespitler içerir. Netflix olanların izlemesi tavsiye...

Tüm bölümlerini izledim gerçi ama bu bölümdeki bizim konuştuğumuzun çok çok ötesinde.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Arkadaşlar çin den alinan saatlerde bizim gsm kartlari çalışır mı? Alip kullanan var mi? Bir de haftaya 101 e geliyor. Bu saat alinir mi?17e7181f743282ea3adea8db97c726bf.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

bimdeki iyi görünüyor. Çinden alırsanız ve eğer gelirse 120 lira felan BTK ya kaydettirme parası gerekir. IMEI numarası değiştirilebiliyorsa gerek olmaz ama muhtemelen değişmez.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya
bimdeki iyi görünüyor. Çinden alırsanız ve eğer gelirse 120 lira felan BTK ya kaydettirme parası gerekir. IMEI numarası değiştirilebiliyorsa gerek olmaz ama muhtemelen değişmez.
Imei kayit yapilacaksa hiç gereksiz çin menşei ürünler. 101 e bakmak lazim.
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Yarın Vodafone a bakıcam Alcatel marka tarifeye ek cihaz dahil 50x12 ay ödemeli saat 

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Oğluma Çin den almıştım. Seetracker programıyla oldukça rahat kullandık. İMEİ kaydı yaptırmanız gerekiyor. Yoksa telefon kullanılmaz hale geliyor. Ama forumlarda var, çözülüyor. Çinden getirmek artık zor gümrüğe takılıyor. Yurt içinde bakmanızı tavsiye ederim. Ama fırsatçılık almış başını gidiyor. Satıcıya 120 liraya mal olan saat 650 liraya satılıyor. Ayıp...

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Bugün up marka servis ve bayi ağı fazla bir saat aldık akabinde bir hat da tabi,müthiş çalışıyor takip sistemi umarım sorunsuz kullanırız 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...