İçeriğe Yönlendir

İçişleri Bakanlığından Mesaj Alanlar Oldu mu?

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

şimdi geldi banada, para lazım affetmeyecekler demektir...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mesaj bana da geldi.. 

İçişleri bakanı televizyonda konuşmuştu ve dile getirmişti.. 

Telefon kazası istemiyorum dedi.. 

Adam haklı.. 

Yakın zamanda bir müşterim çok ciddi bir kaza yaptı.. Görmedin mi dediğimde ise;  görmedim, telefona bakıyordum dedi.. 

• Beğen 4
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Telefon-kemer denetimi on numara olmuş, yapılmaması hataydı. Peki tehlikeli kullanım adı altında kesilen cezada görüntü kaydı yada resim olacak mı? Nasıl ispatlanacak?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

Telefonla zaten oynamasinin bi zahmet kimse trafikte.  E5 te olan kazalarin cogunlugu telefondan oluyormus . 1 sn gec gordunmu fren lambasini ondekinin gecmis olsun 10 metre  adayla 90 100 gidiliyoe cogunlukla

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bakan bir de şu ayarsız farlara, sürekli uzunlarla gezenlere, sis farı açık gezenlere, on bin milyon kelvin far takanlara, merceksiz zenonlara da el atsa. 

• Beğen 13
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Arabada cocugu gormesine ragmen makas atanlara..Abart egzoz kullananlara...drift yapanlara...

İsikta daha sari bile yanmadan korna calanlara... Gelip arkadan bagajina kadar girmeye calisanlara..

Luks araci oldugunda yolun birtek onun babasinin mali oldugunu dusunup sagdan sola soldan saga sinyalsiz dolasanlara...

Kurallar hepimize..

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

araba kullanırken kemer takmamak +cep telefonu kullanmamak,trafik kuralları yıl 2018...ha gayret...

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Öğleden önce bana da geldi aynı mesaj, anladığım eskiden yalnızca trafik ekipleri ceza yazabiliyorlardı şimdi belirtilen hususlarda jandarma'da asayiş de bütün polis ekipleri de ceza yazabilecekler. Kurallara azami ölçüde uymak gerek, şu yoklukta bir de ceza ödemek zorrrrrrrrr geliiiiiiiiiirrrrr...

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Icisler deyince hanim zannettim evet dikkatimi cekti sahil yolunda baya polis vardi.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Eeee cari açığı nerden kapatacaklar başka senden benden bana da geldi aynı msj !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

Telefonla zaten oynamasinin bi zahmet kimse trafikte.  E5 te olan kazalarin cogunlugu telefondan oluyormus . 1 sn gec gordunmu fren lambasini ondekinin gecmis olsun 10 metre  adayla 90 100 gidiliyoe cogunlukla

Haklısın.. 

Yola çıkınca, 1 saniyede 30-40 metre gidiyoruz çoğu zaman.. Bu mesafenin 50 metrelere ulaştığı oluyor.. 

Bir mesaj geldiğinde; Tuş kilidini aç, mesaja gir oku kapat. nerden baksan 4 saniye ve bu da 150-200 metre eder.. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

kameralar falanda kaydediyor haberiniz ola, el kulakta kayda girdin yedin, kemer yok yedin, olması gereken buydu elbet ama sürek avı stilinde ceza yazacaklar sanırım...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

istisnasız herekese kurallar uygulansın, herkese ama....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
5 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

kameralar falanda kaydediyor haberiniz ola, el kulakta kayda girdin yedin, kemer yok yedin, olması gereken buydu elbet ama sürek avı stilinde ceza yazacaklar sanırım...

öyle bir tanıdıgım ceza yemişti kulagını kasıyormus telefonla konusuyor diye itirazda felan bulundu telefon kayıtları iistenmişti.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Her zaman olan uygulamaları para lazım olunca öncelik tanımak nasıl bir durum anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hala para lazim diye neden dusunuyoruz burada insan hayatindan bahsediyoruz. Bende bazen telefon kullaniyorum ama ceza yedim diye suç bastiramam ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Olması gerekendi, dilerim hep azimle saldırırlar.

Emniyet kemeri takmayana kes tabi cezayı hayatından kıymetli mi.

Bir de cezalar çok az, caydırıcı değil :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Bayramdan bir hafta kadar önce memlekete giderken yoldaki bir rutin kontrol esnasında polis memuru arkadaşın arka koltukta oturan eşim için "Ben sizi önden bilgilendirmiş olayım. Bundan sonrasında emniyet kemeri kullanımına daha fazla dikkat edeceğiz." uyarı ile ayıkmıştım zaten. Sanıyorum geçmiş dönemlerin aksine, arka koltukta oturan yolcuların emniyet kemerinin takılı olup olmamasına daha fazla dikkat kesilecek bundan sonra; sanırım bu yollu cezalarla karşılaşabileceğiz. Bu konuda daha özenli olunması gerekebilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Tatile gidiş gelişte 3 defa 155 ile muhatap oldum. Bundan sonra daha çok olurum.

Kural var ise ceza yazılmak için değil, uyulmak içindir. Herkes kurallara uysa ceza diye bir şey olmaz. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...