İçeriğe Yönlendir

Lpg Kimden Alınmalı?

Serdar Eser

Recommended Posts

Ayhan Asil

Bence LPG üç aşağı beş yukarı her petrolde aynı, aralarında çok olsa 3-5 km. fark ediyor bu nedenle ben bulduğum en uygun en ekonomik petrolden alıyorum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aklı kelden, yakıtı shell'den derler. Shell'den hep memnun kaldım. Ama şimdi ucuz yer nereyse oradan alıyorum.

Not: Kel değilim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Lpg kullandığım zaman her depoda hesap yapardım her defasında da hesap tutmazdı :)

ama sıralamam Aygaz - Shell - BP

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Koc grubu haric bircok uygun yerden alirim.

Demiroren Milangaz Habaş Akcagaz vs vs vs

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Lpg mi, o nedir? Benzini PO dan alıyorum.

Ama sen lpgyi neresi ucuzsa ordan al, İstanbul içi sorun olmaz.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
14 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

Light Pictures Garage acilimi.

I-ıh beğenmedim, güzel açamamışsın. :)

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
(düzenlendi)

lpg li araçlara karşı olmakla beraber !  ülkemizdeki benzin fiyatlarından insanlar mecbur kalıyor ! 

bu arada sorunuza cvp olarak shell yada opet derim ben. 

tarihinde Murat Öngür tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

İlçemizde iki tane milangaz bi tane de aygaz satan istasyon var. Aygaz diğerlerine göre 40 kr civarı daha pahalı olduğu için tercih etmiyoruz. Diğer iki milangazı müsaadenizle A ve B olarak anlatmak isterim.
A her zaman tercih ettiğimiz ilçe halkının da memnun olduğu istasyon.
B ise genellikle tercih edilmeyen geçmişte traktörümüze mazot aldıktan sonra beyaz duman ve nerdeyse motorunu elimize aldığımız bi istasyon. Yani vukuatlı.
Yolculuğumuz B yönünde olduğu için B den alalım dedik ve her zaman 420-430 km arası giden Lpg 350-360 km lerde bitti.
Aygazdan alalım toplasın dedik. Yine aynı toplamadı. Sıfırladık gazı ve Kürkçü dükkanına geri dönelim dedik ve A istasyonundan doldurduk. Yine aynı değişmedi. Yani B firmasından aldıktan sonra araba çok yakmaya başladı lpgnin ayarı bozuldu sanırım. Cumartesi günü Denizliye lpgyi taktırdığımız yere gidicez ayarına vs baktırıcaz. Filtre değişeli daha 10 k olmadı. Sizin düşünceleriniz neler? Neden böyle yapar?
Sorunuza gelirsek örneğimle beraber bilindik firma her zaman iyidir..

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

PO TP shell
Gaz kesici filtrenim acigi var mi videoda kotam gitmesin [emoji4]
Yorum bağlantısı
Serdar Eser

İstanbulda demirören perşembe günleri halk günü yapıyor 50 kuruş ucuz Shell fiyatından hiç denemedim

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Ben Eski aracım Focusta PO den alıyordum bir problem yaşamamıştım. Civic aracımda ise LPG ben taktırdım ustayla olan istişaremde Shell veya Aytemiz önerdi Aytemiz yakınlarımda istasyonu yok Shell yaygın ve şehiriçinde bir istasyonu var PO ile rekabet halinde ve yolboyundaki Shell istasyonundan daha uygun veriyor ekseriyetle hep Shell istasyonundan LPG alıyorum bir problem şimdilik yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

23 litre gaz alan 32 lik depo birden 28 litre almaya başladı. Bir şeyler oldu ama anlamadım. Söylediğim pompacı basıncı düşük olan pompalardan gaz almaya çalışın dedi. İstasyonların kullandığı gaz markaları farklı olabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
23 litre gaz alan 32 lik depo birden 28 litre almaya başladı. Bir şeyler oldu ama anlamadım. Söylediğim pompacı basıncı düşük olan pompalardan gaz almaya çalışın dedi. İstasyonların kullandığı gaz markaları farklı olabiliyor. 
Benimde 32 lik 28 aliyor. Samandiranda sikinti olabilir daa.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...