İçeriğe Yönlendir

Oto Parfüm

Serdar Eser

Recommended Posts

Alptuğ Özcan

Parfum değil ama koku kullanıyorum. Aracı aldığımda eski sahibinin kullandığı aynaya asılan küçük cam şişeli kokulardan var. Kokusu çok güzel fakat bitmek üzere inşallah aynısından bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Bende alerjik astım var, bilimum koku, parfüm, deodorant ofsayt.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Her arabanın bir kokusu olduğuna inanıyorum , ben kullanmıyorum fakat çoğu araçta mango kokusuna denk geliyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

istisnasız hangi opele binsem kendine has bir kokusu var. oldu bitti sevmem başımı ağrıtır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bir ara bargello markasının dikize asılan ipli küçük şişede odunsu kokusunu kulandım. Memnundum.

Şimdi değişiklik olsun diye Air Wick cam kavanozda mango kokusunu kullanıyorum. O da çok güzel kokuyor.

Fakat bence de kullanılmamalı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Konunuz uygun bolume tasinmistir.

Araclarda akan kokan parfum araca dokulme aninda zarar verebiliyor...

Dogal sabunu bagajiniza koyabilirsiniz.. sicak havalarda etkisi oluyor...

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 dakika önce, Aydın Sert yazdı:

Bir ara bargello markasının dikize asılan ipli küçük şişede odunsu kokusunu kulandım. Memnundum.

Ben de bundan aldım en son. Güzel kokuyor ama cam bi şeyin sürekli ayna altında sallanmasından çok rahatsız oldum. Kapı gözüne falan sıkıştırdım en son.

Şimdi başka bi yapıda bi koku aldım, deneyeyim, yazacağım buraya.

Ben de zamanında koku çok aramış biri olaraktan, konunun amacını gayet iyi anlıyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Sert
2 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ben de bundan aldım en son. Güzel kokuyor ama cam bi şeyin sürekli ayna altında sallanmasından çok rahatsız oldum. Kapı gözüne falan sıkıştırdım en son.

Şimdi başka bi yapıda bi koku aldım, deneyeyim, yazacağım buraya.

Ben de zamanında koku çok aramış biri olaraktan, konunun amacını gayet iyi anlıyorum :)

Sallantıyı minimize etmek için ipi mümkün olan en kısa konuma getirerek kullanıyordum ben de:)

Yorum bağlantısı
Serdar Eser

Shell den yakıt alırken birtane koku almıştım çam kokusu yazıyordu belediyenin sokaklara diktiği akasya gibi kokuyor aracın içine sindi cenaze aracı gibi dolaşıyorum

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Yasir Bilici

Aynada Bargello nun odunsu kokusu,klima peteklerinde Little Trees İnvisi Vanilya,Arka bagaj ve tutamacın tekinde ağacı var gerçekten çok güzel çok başarılı kokuyu da baya bi tutuyor fakat araç içinde koku kimyasal olduğu için zararlı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Araç Kokusu işi çok göreceli bir kavram herkezin beğeni tarzı aynı olmayabilir, ben de sürekli olarak araçlarımda glade kavun kokusu kullanıyorum. Araç içindeki kokular ile de birleşince güzel bir koku oluşuyor bana göre...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Little Tree Türk bayraklı koku aldım bir kaç kere, vanilya kokusu güzel. Üzerinde bayrak olması da güzel.

c50e9b9e4fe5d99e9e8ed6c1553ae5e8.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

arabada koku kullanamıyorum...

aranan koku bulundu mu ? :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
6 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Little Tree Türk bayraklı koku aldım bir kaç kere, vanilya kokusu güzel. Üzerinde bayrak olması da güzel.

c50e9b9e4fe5d99e9e8ed6c1553ae5e8.png

bu orjinal ürün mü sitesinde vs bulamadım böyle bir ürünü olduğunu 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
52 dakika önce, Mehmet Cihat yazdı:

bu orjinal ürün mü sitesinde vs bulamadım böyle bir ürünü olduğunu 

Bence orijinal değil.  Ambalajı filan hiç orijinal gibi gelmedi.

Ama kokusu güzel. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Bence orijinal değil.  Ambalajı filan hiç orijinal gibi gelmedi.

Ama kokusu güzel. [emoji4]
Bende kokusunu çok seviyorum ama amerika bayrağını taşımakta istemiyorum belki bunu alıp üstünü kendi spreyi ile yenilerim :) little trees e mail attım bakalım onlar ne diyecek
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Şimdi, Mehmet Cihat yazdı:

Bende kokusunu çok seviyorum ama amerika bayrağını taşımakta istemiyorum belki bunu alıp üstünü kendi spreyi ile yenilerim :) little trees e mail attım bakalım onlar ne diyecek

Cevabı buradan haber verirseniz sevinirim, ben de merak ediyordum. ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Cevabı buradan haber verirseniz sevinirim, ben de merak ediyordum. [emoji6]
Tamamdır yazarım :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...