İçeriğe Yönlendir

Kastamonu Dolu Doğal Afet

Ahmet Gül

Recommended Posts

Ahmet Gül

Arkadaşlar Kastamonu’da dolu yağışı yaşandı. Binlerce araç hasarlı durumda. Benim Giulietta da baya hasarlı. Ne yapmam gerek. Süreç hakkında bilgi lütfen. Serviste yaptırmak istiyorum. Kasko mevcut.

• Teşekkür 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Geçmiş olsun. Göçükler için ben olsam servis tercih etmem. Dışarıda bu işi hakkıyla yapan bir sürü firma var ki yetkili servis eline su dökemez. Ancak cam değişimi filan varsa onları serviste yaptırın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Maalesef hasar çok büyükmüş. Az önce babam gönderdi bunları.7361ea589e218b1dd90a07262d21ae0b.jpg950e3058cd29af8c448dffce34ec8e17.jpg79cd9aa3e64385114b2c794d62d1ece9.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek
12 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Arkadaşlar Kastamonu’da dolu yağışı yaşandı. Binlerce araç hasarlı durumda. Benim Giulietta da baya hasarlı. Ne yapmam gerek. Süreç hakkında bilgi lütfen. Serviste yaptırmak istiyorum. Kasko mevcut.

çok geçmiş olsun hocam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Arkadaşlar yarın resim de atarım da şimdi moralim bozuk. Sol taraf baya hasarlı. Allah’tan cam tavan kırılmadı. Tavan sütunları hasarlı, sol stop kırık, arka silecek kapağı ve benzin depo kapağı hasarlı. Fikirlerinize muhtacım. Servis mi usta mı kimin ne düşüncesi varsa bir zahmet. Canımıza gelmedi çok şükür. Restauranttaydık tüm camlar patladı. Tuvalete sığındık. Arabaya koştum kuytuya sokayım diye. Sokacak bir yer yok baktım. Can tehlikesi var kendimi arabadan attım aşağı. Elime yumruk büyüklüğünde bir dolu geldi. Anahtar elimden fırladı. Onu yerden alayım derken kafama yumruk büyüklüğünde dolu geldi. Kafam şiş ve yarık şu an. Korku filmi gibiydi. Allah kimseye yaşatmasın.

• Beğen 2
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Çok geçmiş olsun, geçen sene temmuzda benzerini İstanbul’da yaşamıştık. Aracınızı sanayide boyasız göçük düzeltme yapan yerlerden birine verin. Ne kadar erken giderseniz o kadar çabuk biter işiniz. İstanbulda 6-7 ay sonraya gün velir olmuştu doludan 3-4 gün sonra. Kaskonuz varsa karşılar, cana gelmesin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

1c6ec8b9ad021738fb6b27790b7e73f5.jpg
9219164a86a29cdde79dace5546aacda.jpg
Benim kasko da yok. Hasar aldım, ikinci elde para da etmem gari [emoji3]

• Beğen 5
  • Mutlu 2
  • Şaşkın 2
  • Üzgün 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Geçmiş olsun. Çok üzücü bir durum, kolaylıklar dilerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun, İstanbul 2017 dolu yağışı sonrası o hasarlar için tüm kaskolar hasarsılıüı indirmeden 2 yıl içinde tamir garantisi vemişlerdi. Boyasız düzeliyor çoğu. Sizin için de gerekli bilgiyi acentanızdan alabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahir Yıldız

geçmiş olsun bende yaşamıştım dolu yağışını aracımda 330 tane göçük vardı sakaryada yatırmıştım çok memnun kalmıştım ustadan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Arkadaşlar yarın acenteyle iletişime geçeceğim. Ancak şimdi ne yapacağımı bilmediğim için endişeleniyorum. Süreç nasıl işleecek. Kasko şirketi eksper mi verecek? İki ayrı serviste işlem yaptırmam mümkün mü örneğin kaporta için bir ustaya götürsem, yedek parça vs için yetkili servise gitsem? Olay afet kapsamına alınmazsa ne olur? Hasarsızlık bozulur mu? Tutanak falan bir şey tutmadık. Bu sorular kafamı kurcalıyor. Gece uyku tutmayacak cevap bulamazsam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...