İçeriğe Yönlendir

Kastamonu Dolu Doğal Afet

Ahmet Gül

Recommended Posts

Ali Gök

istanbula çok sağlam yağdı anadolu yakasına. ama pek zarar vermedi tanesi küçüktü

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mert Gulkokan yazdı:
Ali Gök yazdı:
istanbula çok sağlam yağdı anadolu yakasına. ama pek zarar vermedi tanesi küçüktü

Bostancıda yeni kasa 2008 de 2 tane göçüğü var arkadaşın

o kadar olur. biz suriyede iç savaşa girmiş gibi  olmuştuk bi ara istanbulda :d 2 3 göçüğe alışığız

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kadıköyde otoparkta aracımda tavanda 2-3 tane, kaputta da 2 tane görebildiğim. Kötü oldu.

araç ıslak olduğundan tam hasar tespiti yapamadım malesef

848B9B2D-0043-403A-A9D7-EB35CCB798C2.jpeg

• Üzgün 7
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Geçmiş olsun.

Bu dolu işi çok sakat. Geçen yıl Antep'te de önceden dolu yağacak uyarısıverince valilik arabanın üzerine ne bulduysam örtmüştüm. Bizim olduğumuz yere yağmadı ama farklı yerlerde sıkıntılar olmuştu. 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Cem Işık yazdı:

Kadıköyde otoparkta aracımda tavanda 2-3 tane, kaputta da 2 tane görebildiğim. Kötü oldu.

Can sağlığı olsun..

Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Ümraniye'de çok kuvvetli yağmış. geçmis olsun. Kurtköy'de de yağdı önlem alabildik 5 dk öncesine çok şükür . 06f584a6fceb919b68fe708d2093c191.jpg

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bayrampaşa’da çok küçük yağdı. Daha batı’ya yağmadı ama anadolu yakası fena etkilenmiş. Geçmiş olsun. Ama sanki hava uyarıları sanki yetersizdi

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Yurdaer Elay yazdı:

Can sağlığı olsun..

3-5 tane diyordum ama yağmur altında bakmıştım, yağmur dinince silip baktım ki tavanda belki 40-50 tane, kaputta 6-7 tane var malesef. Yanlarda var mı göremedim ama canım sıkıldı. 

• Şaşkın 1
  • Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Cem Işık yazdı:

3-5 tane diyordum ama yağmur altında bakmıştım, yağmur dinince silip baktım ki tavanda belki 40-50 tane, kaputta 6-7 tane var malesef. Yanlarda var mı göremedim ama canım sıkıldı. 

Gerçekten can sıkıcı, geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun. Bu mini göçükleri düzeltiyorlar bildiğim kadarıyla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz
Abi çok geçmiş olsun .
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Cem Işık yazdı:

Geçmiş olsun Abicim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Cem Işık yazdı:

848B9B2D-0043-403A-A9D7-EB35CCB798C2.jpeg

yahu ne bu şans. sende jeepe de dolu vurmuştu dimi

çok geçmiş olsun cem abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ali Gök yazdı:

yahu ne bu şans. sende jeepe de dolu vurmuştu dimi

çok geçmiş olsun cem abi

Sorma yahu, nerde dolu orda ben:)

Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Cem Işık yazdı:

Sorma yahu, nerde dolu orda ben:)

Geçmiş olsun abi. Göçük düzeltmede gayet güzel düzeltiliyor ben aracımı kastamonudan aldım malum 2 sene önceki olayda bizim arabada nasibini almış aldığım arkadaş kaskodan yaptırmış 2000 TL hasar görünüyor dolu diye sadece.

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş
Cem Işık yazdı:

Abi çok geçmiş olsun. Gerçekten can sıkıcı bir durum. Allah beterinden saklasın..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Mondeo Kırklareli Vize de biraz önce görüştüm iyi dolu yapmış babam yağış gittikten sonra silmiş arabayı hiç bişey yok şükür Ford a bu konuda güveniyorum Peugeot olsa yanmıştık

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Ali Gürbüz yazdı:

Ümraniye'de çok kuvvetli yağmış. geçmis olsun. Kurtköy'de de yağdı önlem alabildik 5 dk öncesine çok şükür . 06f584a6fceb919b68fe708d2093c191.jpg

Geçmiş olsun. Aşırı hasar gören lüks araçlar varmış. Diğer İllere mesajınız:

5atVZy.jpg

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

Onceki yil benim aracta da fena vardi,islakken gormeyip ertesi gun fark etmistim 

Gecmis olsun cumleten

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Geçmiş olsun olan olmuş yapacak bir şey yok.  

Herkese tavsiyem; Hava Forum isimli uygulamayı telefonunuza indirin birçok hava hadisesi ile ilgili önceden bölge bazında uyarı yayınlıyorlar bence çok başarılı bir hava durumu sayfası ve programı. Ayrıca Twitter, Instagram ve Facebook hesapları da baya aktif takip etmenizi tavsiye ederim mutlaka.

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

hava forum'u twitter'da görmüştüm, güzel bir hesaba benziyordu. bende de meteoroloji uygulaması var, kırk yılda bir dona karşı lazım olur. güzel uygulama, her gün bi şeylerin bildirimini görürüm bölgeyle ilgili. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...