İçeriğe Yönlendir

45.000 TL 'ye Kadar, Rahat, Geniş, Dizel Araç Arıyorum.

Aslan Kara

Recommended Posts

Aslan Kara
(düzenlendi)

Arkadaşlar herkese merhabalar,

Tercihim dizel,otomatik olursa tadından yenmez,aracın içi geniş (suv olabilir ),şehir içinde kullanabileciğim, herhangi bir probleminde düşük bütçelerle problemini çözebileceğim araç araştırmaktayım. Sizin bu özelliklerde tavsiye edebileceğiniz araçlar varsa yardımcı olursanız sevinirim.Sormak istediğim aslında siz benim yerimde olsaydınız ne alırdınız ?Yorumlarını bekliyorum.

tarihinde Aslan Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aslan Kara
5 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

Aklima fluance geldi..  Fiyatlar yuksek... Cok bi secenek yok gibi...

Bu paralara güzel fluence yok .. keşke olsada alsak.Sağolun yorum için.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2012 dci edc fluens rahat alınıyor o rakamlara nedense sebebini bilmiyorum ama. Bu seçenek dışında o bütçeye başka seçenek yok

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

2008-10 arası peugeot 308 derim..Otomatiği o fiyatlara biraz zor ama yinede bakılmalı bence..Kullanıyorum..Taş gibi araba..Mecazi değil, her anlamda taş gibi..Motoru taş..Süspansiyonda öyle..

Yorum bağlantısı
Aslan Kara
9 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

2012 dci edc fluens rahat alınıyor o rakamlara nedense sebebini bilmiyorum ama. Bu seçenek dışında o bütçeye başka seçenek yok

Başkan yorumun için teşekkürler.Peki fluenceden başka 50-55 bandında ne önerirsin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kia ceed olabilir, cruze 2.0 d fena olur mesela, ciddi güzel şanzımanı var elektroniği şanslı ise zevk verir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aslan Kara
(düzenlendi)
8 dakika önce, Metin Mankal yazdı:

2008-10 arası peugeot 308 derim..Otomatiği o fiyatlara biraz zor ama yinede bakılmalı bence..Kullanıyorum..Taş gibi araba..Mecazi değil, her anlamda taş gibi..Motoru taş..Süspansiyonda öyle..

Yorumunuz için teşekkürler daha önce  308 bakmamıştım.Araştıracağım.

5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

Kia ceed olabilir, cruze 2.0 d fena olur mesela, ciddi güzel şanzımanı var elektroniği şanslı ise zevk verir

Başkan cruze beni biraz korkutuyoda,ceed e bi bakıyım ben.

tarihinde Aslan Kara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
2009-2011 arası C-Max

45.000 tl civarina varmi temiz?
Mk4 mondeo dizel otomatik bakilabilir

O paraya pek temiz olacagini sanmiyorum su piyasa sartlarinda ama, belki kiyi kosede koyde kasabada piyasadan habereiz biri denk gelirse neden olmasin. :-)
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

2009-2011 arası C-Max

45 lere yıkılmış 2005 ler var

1 saat önce, Aslan Kara yazdı:

cruze beni biraz korkutuyoda

beni de ama yolda gidişi fena zevkli 2.0 d

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aslan Kara
10 saat önce, Yalçın Dağlıoğlu yazdı:

2009-2011 arası C-Max

9 saat önce, Ali Gök yazdı:

Mk4 mondeo dizel otomatik bakilabilir

Bana o fiyatlara dediğiniz araçların temizini bulamayız gibi geliyor.Yorumlarınız için teşekkürler.

9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Focus 2 öneririm.

8 saat önce, Servet Aydın yazdı:

55 bin. Feelander 1 td4

Servet abi yorumun için teşekkürler öncelikle.Abi aslında almak istediğim araştırdığım arabalardan biriydi ama nedense bana ileride çok masraf çıkaracak gibi geliyor.Temizide yok piyasada.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Mantıklı olan temiz focus 2 ghia  almak,

Eskiden o paralar güzel paralardı ama şuan güzel araba (model-km vs) almak içi kesinlikle 55.000 TL bandının üzerine çıkmak lazım maalesef.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

aynen sedan 2008 2007 focus 2 sedan.

maceraya gerek yok ! ben kullandım gayet geniş ferah araç bagajıda çok geniş !

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Sonata dizel bakılabilir, nf kasa olur. Zorlanırsa nf2 (makyajlı, 2008 sonrası) bile olur. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

C-max verelim size.ben benimkini satmayı düşünüyorum.farklı ihtiyaçlar sebebiyle 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

focus 2008-2010 arası 100 bin 150 bin km aralığında dizel araç bu rakamlara bulabilirsin sedan geniştir sw bulursanız hiç sıkıntınız olmaz sw kullanıcısı olarak tavsiye ederim koltukları yatırın buzdolabı taşıyın ;) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...