İçeriğe Yönlendir

Yeni Honda Civic 1.6 Dizel Dpf Rezaleti

Ali Darbaz

Recommended Posts

Ali Gök
(düzenlendi)

Honda hakli bu kullanici hatasidir. 

Bu honda kullanicilarida tuhaf adamlar arabalarinin kaportalarini yikarken cokturup bide hondayi suclamislardi kullanici hatasi dediler diye

benzer olay hondaya yine ayip ettiler😬

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Şimdi, Ali Gök yazdı:

Honda hakli bu kullanici hatasidir. 

Bu honda kullanicilarida tuhaf adamlar arabalarinin kaportalarini yikarken cokturup bide hondayi suclamislardi kullanici hatasi dediler diye

benzer olay hondaya yine ayip ettiler😬

Ya ben merak ettigim, kullanici dpf nasil catlatir. 🤣

Ben orayi anlamadim. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Şimdi, Ali Darbaz yazdı:

Ya ben merak ettigim, kullanici dpf nasil catlatir. 🤣

Ben orayi anlamadim. 

Kaportayi yikarken cokturen kullanici dpf de catlatir 😂

bos zamaninda honda sahipleri dpf yi keserle vurarak sekil veriyorlar siye duyduk 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ibrahim bey hayatında dpf görmemiş anlaşıldı... dinamik sürüş kontrolü felan sanmasın :rofl:

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu honda türkiye ‘nin suyu iyice ısındı. Çok mu zor üretim hatası demek yada parça değişimini ücretsiz yapmak? Fakirleşecek mi yani ne olacak? Japonların haberi var mı acaba bu durumdan?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Dpf ile yağ lambasi arasindaki ilişkiyide kuramiyorum. Demekki cevreci olmak icin cata 15 bin vermek lazim. Cat iptal gez diycem ama yağ lambasi işkillendiriyo.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

O göçük rezaletinden sonra zerre güvenim kalmadı markaya, göçük onarımı için milletten para talep ettiler. Vericeksin mahkemeye çatır çatır alıcaksın paranı en güzeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Yaşasın Reno... DCi candır, belki Renault araçları Honda kadar ikinci el değeri kazanmıyor ama motor sorunsuzluğu ve servis ilgisi yeter diye düşünüyorum. Honda'ya garantiden işlem için gittiğinizde adamların etlerini yolacakmışsınız gibi muamele ediyorlar, ben daha önce fitil ile yaşamıştım. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Kaporta çökünce çocuklar top atmıştır demişlerdi bir ara. Dpf yi de mahallenin fareleri halletmiş anlaşılan. Honda iyi yolda değil artık. Diğer markalarda da alobiliyor bu hata ama malınin arkasında dur biraz HONDA.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Birinin harakiri yapması şart oldu artık[emoji41]

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Semerci

bence japonyanın bu gibi sorunlardan haberi yoktur. tamamiyle servislerin işgüzarlığı. 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Bunu yapan mühendisin haberi olsaydı çoktan harakiri yapardı...

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Israrla kendi topuğunu sıkmak istiyor anlaşılan. İnsanlar doğal olarak farklı markalara yönelecektir. Halbuki ülkemizde sevilen bir marka. İmajını dahada sağlamlaştırması gerekirken kendi hatalarında hemen kullanıcıyı karalamak hoş değil. İnsan o kadar para versin ve böyle olay başına gelsin çok kötü.

Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

400-500 tlye dpfnin içini tekrar tuv şartlarına uygun aynısı gibi dolduyorlar :d

Yorum bağlantısı
Serhan Kaya

Almayin kardeşim honda mıdır nedir? C sütünü rezaleti gün be gün ortada iken almayınnnnnn. Fiat alın reno alın ama honda almayın.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bizim insanımız acayip. Bu göçük olayından sonra kimse almaz dedik, sadece benim tanıdığım üç kişi aldı. Kimse endişelenmesin tüm bu olumsuzluklara rağmen Civic satış rekorları kırar. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Hondayı Türkiye'den silmeye çalışıyorlar sanırım, başka bir ihtimal gözükmüyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İlave düşündüm de.. En eski hondacı bile mazotu uzakta görmüştü, diesel motorda acemiler demek yöneticiden, servis resepsiyonuna kadar ciddi bir eğitim almaları lazım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu güzel bi yorum:

ulan millet hala akıllanmadı ha. sırf tasarımından ötürü alıyorlar hala şu arabayı. euro ncap'dan 4 yıldız aldı, sonradan ne hikmetse 5 yıldıza çıkardılar, c sütunları yamuldu, millet durmadı aldı. alın alın, deveye diken...

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

basit bi DPF üzerinden ülkemizde faydalı faaliyetleri olan HONDA markasının yıpratılmasına asla izin vermeyeceğiz. Böyle bir olay bir kere yaşanmıştır geneli etkilemez. Dik dur eğilme bu millet seninle honda 🤣

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...