İçeriğe Yönlendir

Batı Karadeniz - Bel Fıtığı Ameliyatı Doktor Tavsiyesi?

İsmail Avcı

Recommended Posts

İsmail Avcı

Arkadaslar hanimin yillardir suren bel agrisi sorununa 3 yil once bel fitigi teşhisi konulmustu ,o zaman ameliyata gerek duyulmamisti .Bartinda guvenilen bi doktor;2 adet fitigin oldugunu (3 yil önce 1 fitik vardi), cok acil degil ama ameliyat sizi cok rahatlatir dedi ,fizik tedavi ile cevap alinmasi cok zor dedi,kendisinin calistigi hastanede ameliyat imkani yok .

(yani ameliyat demesinden kendisinin de bi cikari yok ,maalesef bartinda bu doktor haricinde is ticarete dokulmus durumda dolayisiyla baska guvendigimiz bi doktor yok).

Bati karadenizde ameliyati yapabilecek doktor taniyanimiz var mi?

Karabukteki özel hastanelerle ilgili bilgisi olan arkadasimiz var mi?

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Serkan Maden

Yengem de fıtık  amaliyati için  Bartın'dan Ankara'ya geldi. Oda bulamamıştı Bartın'da burda özel Bilgi Hastanesinde amaliyat olmuştu. Geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Gecmis olsun... Ciddi konu.Bence iyi arastirma yapildiktan sonra buyuk illerde tedavi olunmali..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Hocam geçmiş olsun öncelikle. Karabükte özel Medikar hastanesi var doktorları sürekli değişir çünkü tam bit ticarethane mantığında kesinlikle tavsiye etmiyorum. Yeni doğan 10 bebekten 7 8 i yoğun bakıma alıyorlar gerek olsa da olmasa da.

Benim babam 2010 da kastamonuda özel uğurlu hastanesinde ameliyat olmuştu amamkapandı o da. anadolu hastanesi var genel olarak memnun insanlar orayı araştırabilirisiniz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Geçmiş olsun öncelikle. Önemli bir ameliyat kayınvalideme 3. Kez ameliyat dediler. İlk ameliyat sonrası yerinde durmamış sürekli iş yapmış 2. Ameliyat doktor hatası porselen koyuluyormuş onlar tam sabitlenmemiş ve kaymış bu sebepten aşırı ağrısı var 3. Ameliyat için felç kalma olasılığı olabilir diyorlar sinirlere yapışmış porselen doktorların yorumu. 

Bende Karabük te yaşıyorum medikar hastahanesinde kendimin ve abimin çocuğu oldu abimin çocuğu daha 4 günlük hiç bizde çok şükür yoğun bakım vs olmadı. Belki çevrenizdekiler öyle olmuş olabilir ama tüm doktorlarını kötü kılmaz bence. Her doktor herkese iyi gelmez kendi görüşümdür. Ben 27.09.2017 tarihinde ortopedi doktoru müfit Kemal Pehlivanoğlu’na Ön çapraz bağ Ameliyatı oldum 2. Gün Walker  veya değnek hiç bir şey kullanmadan yürüyordum. Sosyal platformda veya YouTube da yüklediğim Videolarda herkes inanmadı böyle birşey mümkün değil dediler ama adam yapıyor. Hemen hemen tüm hastaları özellikle bağlarla alakalı durumdan ameliyatlarda memnun. Ameliyattan 7 gün sonra araba kullanabiliyordum. 1 ay sonra işe başladım Ankara’da Hacettepe Gazi ve Çankaya hastahanesinde profesörlere göründüm hepsi de 90 gün minimum rapor vereceklerini 45 gün sonra ayağımı yere basacağımı söylediler. Ben 1 ay sonra kardemir de işime geri döndüm. 3. Ayımda spor salonuna güçlendirme çalışmalarına başladım. He doktorun davranışı olsun tavrı olsun çok hoş değil gibi olsa da bence işinde çok iyi eşi de kulak burun Boğaz doktoru onun üzerine tanımıyorum Karabük’te.

Bahsettiğim doktor şu anda Safranbolu devlet hastahanesinde.

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Sorun doktorlar değil de yönetimde. İyi Bir doktor ildeki tek özel hastaneyi bırakıp da ilçe hastanesine neden geçer. Eşim orada doğum yaptı, tüm kontrollere oraya gittik, uzun bir süre çocuğuda oraya götürdüm. Doktor devlet hastanesine geçince devlete götürdm. Eşimin mecburen işi dolayısıyla medikara gidiyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Karabük’te özel hastane tavsiye etmem. Devlet hastaneleri bu konuda daha iyi. Karabük araştırma hastanesinde baldız var. İsterseniz bir sorabiliriz. Kastamonu düşünürseniz burda da imkanlar geniş. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Tavsiye verebilecek tanıdıklarımız var. İlla özel hastane isterseniz Anadolu Hastanesi mevcut. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Karabük medikar hastanesi Gültekin Erdoğan, Karadeniz Ereğli devlet hastanesi Mustafa Kaya. Geçmiş olsun. Bi sıkıntıniz olursa bana yazın, kardeşim size ulaşır. Bu doktarlarin referansları iyidir. Mustafa Kaya damadımiz sayılır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Bir saat önce, Mustafa Çiçek yazdı:

Sorun doktorlar değil de yönetimde. İyi Bir doktor ildeki tek özel hastaneyi bırakıp da ilçe hastanesine neden geçer. Eşim orada doğum yaptı, tüm kontrollere oraya gittik, uzun bir süre çocuğuda oraya götürdüm. Doktor devlet hastanesine geçince devlete götürdm. Eşimin mecburen işi dolayısıyla medikara gidiyoruz.

Doğrudur bizde doğumu orada yaptırdık bir kere getirdim Avni bey vardı şu anki millet vekili olan bir kere getirdim bir daha getirmedim Safranbolu da Yurdagül hanıma getirdim birdaha da bırakmadık kulaklarında sıvı vardı ona da İrem hanıma getirdik sürekli medikara çünkü en iyisi oydu Oda devlette artık full devlete gidiyoruz 😊

1 saat önce, Haluk Şentürk yazdı:

Karabük medikar hastanesi Gültekin Erdoğan, Karadeniz Ereğli devlet hastanesi Mustafa Kaya. Geçmiş olsun. Bi sıkıntıniz olursa bana yazın, kardeşim size ulaşır. Bu doktarlarin referansları iyidir. Mustafa Kaya damadımiz sayılır...

Gültekin bey de gayet iyi ve başarılıdır. Kayınvalidemin birinci ameliyatını gerçekleştirmiş fakat bizimki rahat durmayınca yine çıkmış 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her hastalık, hastaya özgü tedaviye muhtaçtır ancak tecrübeli bir fıtık sahibi olarak, öncelikle ameliyatsız (kilo olur egzersiz olur fıtığın bölgesi ve dıumu olur) bunları çok iyi araştırıp ameliyatsız şikayet giderme yönünden de inceleyin derim.

fıtıkta ameliyet fizyolojiyi normale yaklaştırı sadece, yani oldu bitti bir daha fıtık olmayacak demek değildir. sonrasında normal bir insan kadar (hatta biraz daha riskli) tekrar fırık sahibi olunabilir.

İnsanlığın gelişimi kaynaklı aslında %70 mizde fıtık vardır bir yerler patlamıştır ama şikayeti farklı acılarla ortaya çıkmaktadır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Iyi dilekleriniz ve verdiginiz bilgiler icin tesekkur ederim arkadslar.olayin ciddiyetini bildigimiz icin dikkatli davranmaya arastirma yapmaya calisiyoruz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...