İçeriğe Yönlendir

Araçta sigara içmek

Serdar Eser

Recommended Posts

Serdar Eser

Bazı arabalara biniyorsun sigara kokusundan kıraathane ye girmiş gibisin torpidodan okey taşı bagajdan iskambil çıkacak durumda

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
19 dakika önce, Serdar Eser yazdı:

Bazı arabalara biniyorsun sigara kokusundan kıraathane ye girmiş gibisin torpidodan okey taşı bagajdan iskambil çıkacak durumda

Tıpkı benim araba...

Ama bir iddamiz yok bizi bilen gelsin.. Minibus degiliz otobus degiliz...Toplu tasima hic yapmiyoruz 😁

Ayrica konunuz yanlis yerde acildigindan daha uygun yere tasinmistir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

koku soyut, koku kolayca giderilebiliyor.

iç döşemeye kalıcı zararı oluyor, detayın detayı temizlik ile anca kurtuluyor teknik olarak.

Yorum bağlantısı
Koray Demir
6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kişisel araç ise olağan. Araç sık sık havalanır ise koku kalmıyor zaten

Koku araca siniyor ve kalıyor geçmez. Burun hassas ise o koku alınıyor her türlü ben alıyorum açık balkonda içilse balkon duvarlarına bile siniyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Arabada sigara içmek.Kendi arabam ise puro bile içerim amma başkasının aracında ve hoşlanmıyorsa asla katha içmem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

sigara içilmesi konusunda 2 cocuk babası olarak çok şikayetciyim,çok şükür sigara içmiyorum ama toplumda bu konuda çok çağ dışı durum var sözüm meclisten dışarı çoğu kişi heryerde sigara içilebicegini zannediyor ama malesef yok öyle bir şey,etrafa bakıyorum hastane kapısında özellikle üniversite hastenelelerinde,spor salonlarından çıkanlarda,araba motor üzerinde,okul kapısında akla gelebilecek heryerde sigara içenleri görebiliyoruz,bu yerlerin çoğunda sigara içilmesi yasakken hiç bunlarla ilgili ceza haberi duymadım. bi yere çoluk çocuk gidip oturmak,gezmek mesele çıkın artık mağaradan heryerde sigara içilmez içmeyenleride düşünün...kendinize bir iyilik yapmak istiyorsanız SİGARA İÇMEYİN içersenizde içmeyenleride zehirlemeyin...saygılar...

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İçerim, benden sonraki sahibini düşünürek 10 binlerce lira verdiğim arabada sigara içmekten korkacak-çekineceksem almayayım o arabayı. Benden sonraki sahibi düşünsün. Camı açar havalandırırım, parfüm var. Zaten arabayı çok ağır sigara kokutacak kadar yolculuk yapmıyorum arabada :)

Not: Arabada sigara içmekten bahsettim, her yerde içmekten değil :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sigara içmek çağdışı bir durum bence. Ağzına duman sokmak. Bırak arabayı kendin ne oluyorsun?

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ben kullanmıyorum ve aracımda da sigara kullandırmıyorum.

Ama sigara içen adama da arabanda neden sigara içtin diye bence sorgulama yapılamaz. 

Beğenmeyen sigara içilmeyeni aracı alır. :) 

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
16 dakika önce, Önder Özcan yazdı:

İçerim, benden sonraki sahibini düşünürek 10 binlerce lira verdiğim arabada sigara içmekten korkacak-çekineceksem almayayım o arabayı. Benden sonraki sahibi düşünsün. Camı açar havalandırırım, parfüm var. Zaten arabayı çok ağır sigara kokutacak kadar yolculuk yapmıyorum arabada :)

Not: Arabada sigara içmekten bahsettim, her yerde içmekten değil :)

Benim bilader yeni i30 almıştı.Sigara kullanır.Dedim sigara içelimmi.Yooo olmaz dedi.Neden dedim.Araba kokar dedi.Kaç para verdin bu arabaya bilader dedim.70 bin dedi.Yapma yahu dedim.70 bin verdin ama içinde sigara içemiyorsun :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Sigara işi beni bozar dün arabayı sanayi ye bırakmıştım ustalar içinde içmiş hala kokuyor..😤

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Degerli arkadaslar, Konu "aracta" Yani sahsi araclarda sigara...

İcersiniz icmezsiniz ha en guzeli icilmemesi hele ki toplu alanlarda kesinlikle olmamasi... Ama yorumlara lutfen daha duyarli ve dikkatli olalim.

Kimseyi baglamaz.Saygı ile.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
48 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sigara içmek çağdışı bir durum bence. Ağzına duman sokmak. Bırak arabayı kendin ne oluyorsun?

toplumun sağlığı için hocam, içmeyince belki toplumu rahatsız edecek.. :mangal: mangalı da yasaklasak mesela ciddi husurzuluk çıkaracak tanıdıklarım var

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
2 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Ayrica konunuz yanlis yerde acildigindan daha uygun yere tasinmistir...

Son ütücü 😀

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arabada sigara içirtmiyorum. Asla o koku gitmiyor. Sigara içilen araba gerçekten çok ağır kokuyor. Döşemelerdeki kararmarlar da cabası.

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Tek başına seyahatlarda içerim.Ama mutlaka camı hafif açar, havalandırmayıda 3 veya 4 konumuna getiririm. Bir çok sigara içmeyen arkadaşım var.Bindiklerinde özellikle sorarım..Şimdiye kadar kimse sigara kokuyor demedi..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Koku araca siniyor ve kalıyor geçmez. Burun hassas ise o koku alınıyor her türlü ben alıyorum açık balkonda içilse balkon duvarlarına bile siniyor. 
Geçiyor
Uyuşturucu kullanımı çağ dışı diye nitelendirilmez
toplumun sağlığı için hocam, içmeyince belki toplumu rahatsız edecek.. :mangal: mangalı da yasaklasak mesela ciddi husurzuluk çıkaracak tanıdıklarım var
Adamın beynini yerim
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Bir arkadas aa sen arabana galoşla bindiriyordun milleti bu ne simdi demişti 😁

Rahatsiz olmustu bende ilk minibus duraginda indirmistim😎

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...