İçeriğe Yönlendir

Araçta sigara içmek

Serdar Eser

Recommended Posts

Murat Atagenç

Sene 2011 arkadaş sıfır golf aldı İstanbul Avek'e teslim almaya gittik. Aracı tanıtıp teslim ettiler, bindik daha içerden çıkmadan arkadaş sigara yakmıştı.

Dur ne yaptın derken "Sigarada içemeyeceksem niye para verdik" demişti :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
6 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yeni bir uyarıcı keşfetmeliyiz :)

En iyi uyarı trafik çevirmesi 'ulen radara mı girdik acaba' diye endişe ederken adrenalin tavan yapıyor.

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
En iyi uyarı trafik çevirmesi 'ulen radara mı girdik acaba' diye endişe ederken adrenalin tavan yapıyor.
Bak hele
Yorum bağlantısı
Mustafa Liman

Bana uğra yola giderken [emoji16]

Galiba evet.
Yeni bir uyarıcı keşfetmeliyiz default_smile.png
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Telefonumu bile kılıf cam koruma gibi aparatlarla kullanmazken arabamda kılıf kullanmam bile. Ben kullanarak eskiteyim, ne diye benden sonrakine saklayayım?

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Normal araçla servis veya geziye giderken de normal yolları kullanmam. Uyku derdim olmuyor default_smile.png
Normal araci biraz acar misiniz?
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
9 saat önce, Hüseyin Sönmez yazdı:

FB_IMG_1442940688740.webp

• Beğen 3
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Görüntü tam kamu spotu olmuş. Aynı karede radar + hız göstergesi. Zamanlama harika...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
On 16.09.2018 at 11:49, Fatih Keskin yazdı:

Sıfır aldığım arabanın içinde bayii den çıkmadan sigara yakmak ve bitince hiç kullanılmamış küllükte söndürmek paha biçilemez yarın size foto atarım.

efsane :d  

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Staj yaparken sene 2002-2003 yılları, kendimce büyük bir dosyayı kapatmış ve bugünün parasıyla 2 milyon gibi bir tahsilat yapmıştım. Sigara da kullanmıyorum o yıllar ama benzincide puro gördüm, Ali Şen modeli, 1 parmak kalınlığında.Dedim keyif için bi tane içeyim. Palio’ma kuruldum tem otoyolunda büroya dönüyorum. Puro camdan elini sarkıtıp içilmezmiş, hele 120-130 hızla hiç içilmezmiş, ne bileyim? Sen puronun köZü rüzgarla havalan, sırtıma, oradan da aşağıya düş. Sırtım belim yandı. Bastırıyorum olmuyor, sağa kaçıp duracağım akıcı trafik olmuyor. İlk fırsatta sağa attım kendimi, koltuk delindi, ceket gömlek pantalon delindi.. 😁

• Beğen 6
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yaprak sarma, baş parmak kalınlığındaki puroyu, Maltepe içer gibi çektim. Sonuç masaya düşen bir baş ve uçuşan yıldızlar. Akabinde nefes alabildiğime şükrettim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serdar Eser
Yaprak sarma, baş parmak kalınlığındaki puroyu, Maltepe içer gibi çektim. Sonuç masaya düşen bir baş ve uçuşan yıldızlar. Akabinde nefes alabildiğime şükrettim.

Birdaha denemeye niyetin varmı
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
On 16.09.2018 at 12:31, Evren Erakçora yazdı:

Sigara içmiyorum, çabuk uykum geliyor, küçük araba da yoruyor. Hele yolda köfte falan yersem hemen uykum gelmeye başlıyor.

Beyaz leblebi yiyin açar uykuyu:)

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
5 saat önce, Serdar Eser yazdı:

Birdaha denemeye niyetin varmı

Tütün ürünlerini bırakalı 8 yılı geçti. İyiyim böyle ;)

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...