İçeriğe Yönlendir

Megane 3 Coupe

Alican Kesim

Recommended Posts

Alican Kesim

Arkadaşlar uzunca bı arabaya arayısından sonra megane 3 coupe aldım. Şimdi aklımda biraz kullandıktan sonra içime tamımıyla sinerse guzel bi motor turbo vs gibi işlemler yapmak var ( tabi maddi durum düzelince ) Sizlerinde 1,5 dizel araca neler yapılabılır bunları benımle paylasmanız. Mantıklı seylerde yardımlarınızı beklerım arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Megane 3 Coupe tasarım olarak çok hoşuma giden bir araç.

Downpipe, yazılım ile hafiften yükleyen çok kişi var. Hatta bu araçların stocklarını bulmak daha zor.

Yorum bağlantısı
Alican Kesim
14 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

110 bg ise doğru yerde yazılım. 135 civarı oluyor. Fazlası zarar zaten

yazılım yapılacak abi benım aklımda bıraz daha buyuk turbo var ama dizel ler hakkında cok bilgim yok :(

Bir saat önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Megane 3 Coupe tasarım olarak çok hoşuma giden bir araç.

Downpipe, yazılım ile hafiften yükleyen çok kişi var. Hatta bu araçların stocklarını bulmak daha zor.

abi ben stock buldum zaten. yazılım vs olacak :) kasa olarak cıdden cok guzel benım on ve arka tampon orjınal rs :) normal tamponlarınıda yanında verdıler saolsunlar 

5 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

yazılım.

:)  İlk işimiz 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Hybrit turbo yapanlar vardır illaki. Başka turbo takacam dersen profesyonel biriyle görüşmeni tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1.5 yerine 1.6dci'lara da bakabilirsiniz. 130hp stock gelen, soft yazılımla 160hp'yi rahatlıkla görüyor.

Ben Megane Coupe alacak olsam şu an kesin 1.6dci'lara bakardım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

pistonlar biraz nazik bilginiz olsun stage 1 üstü sıkıntı yaratan çok örnek var allah korusun eriyiverir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
On 16.09.2018 at 02:07, Sani Gerşon yazdı:

1.5 yerine 1.6dci'lara da bakabilirsiniz. 130hp stock gelen, soft yazılımla 160hp'yi rahatlıkla görüyor.

Ben Megane Coupe alacak olsam şu an kesin 1.6dci'lara bakardım.

fiyat farklarına da baktın mı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

fiyat farklarına da baktın mı

Baktım tabi, ama değer ;)

Yorum bağlantısı
Alican Kesim
On 16.09.2018 at 00:42, Mustafa Arıkan yazdı:

Hybrit turbo yapanlar vardır illaki. Başka turbo takacam dersen profesyonel biriyle görüşmeni tavsiye ederim. 

Hybit turbo ıcın araştırmaya baslıyorum. hiç aklıma gelmemişti teşekkür ederim :) benim asıl merak ettıgım bu araclar ıcın derecelı e. yada dızel motor guclendırmesı ıcın pıston vs satan getırten varmı ?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

pistonların hassas olduğunu bende duydum dci motorlar için ama hybrid, big intercooler ve orta halli bir yazılımla keyifli hale gelir.

big setup kolay kolay yapılmıyor zaten dci lara

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Yazılımlı 1.5 DCI kullanıyorum keyifli ve ekonomik motorlar

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1600 bar basan sistem her pistonu eritebilir. Doğru yerde yazılım ve ona göre dengeli kullanım zarar vermez. Hibrit turbo vs gereksiz fantazi. Vnt turbo her işi fazlası ile görecek kapasitede. Manyağım diyen 2.5 bar basabilir Vnt ile

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
42 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Hibrit turbo

elektrikli mi oluyor bu hibrit kibrit denen turbo.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...