İçeriğe Yönlendir

Susuz Araç Yıkama

Eray Çalışkan

Recommended Posts

Eray Çalışkan
(düzenlendi)

Başlığı okuyunca bile 'olmaz öyle şey' dediğinizi duyar gibiyim. Bence de olmaz araç çizilir gider :D  ama linkini vereceğim ürünün yorumları gerçekten çok iyi ben de şaşırdım. Hiç denemedim ama bilen, duyan, kullanan var mıdır? 

https://www.hepsiburada.com/the-solution-susuz-arac-yikama-cilalama-091111-p-OTM091111

Edit: Konuyu açtıktan sonra farkettim ki başka markaların da benzer ürünleri varmış.

tarihinde Eray Çalışkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Zımpara atmak için güzel bir yöntem

Başlığı okuyunca bile 'olmaz öyle şey' dediğinizi duyar gibiyim. Bence de olmaz araç çizilir gider [emoji3]  ama linkini vereceğim ürünün yorumları gerçekten çok iyi ben de şaşırdım. Hiç denemedim ama bilen, duyan, kullanan var mıdır? 

https://www.hepsiburada.com/the-solution-susuz-arac-yikama-cilalama-091111-p-OTM091111
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan
27 dakika önce, Buğra Höngül yazdı:

Zımpara atmak için güzel bir yöntem

Beklediğim yorum geldi 😀

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

cennetten tapu da satıyorlardı bir ara :D 

Kayserili cehennemin tamamını alıp, cennetten tapu satanları batırıyordu devamında :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Valla arac yikarken zaman kazanmak adina zarar veriyoruz.. Puskullu yikama makinasiyla baslayan bir furyaya katildik gidiyoruz...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Arkadaşım 5-6 yıl önce yabancı bir firmanın ürünleri ile bu işe girmişti. Normal yıkama ile aynı fiyata gidip aracın yanında işlemleri yapıyordu ancak beklenen ilgiyi görmeyince işi bırakmıştı.

Yorum bağlantısı
Bekir Memur
(düzenlendi)

Susuz araba yıkamakta birşeymi ?

bugün bunu buldum ph 14 olan bir kovadaki sıvıyla araba yıkıyolar üstüne birşey olmaz felan diyolar videoda izlerken gülme tuttu :D

Bunları yaptıktan sonra farlar ve plastikler solunca forumlara konu açıp niye böyle oldu diye soruyolar :D

tarihinde Bekir Memur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
33 dakika önce, Osman Furkan Sumer yazdı:

Gecen yil Youtube'da Mekaniks ve Emre Kenar adli kanallarda cok cesitli yikama ve cilalama serilerini takip ediyordum goz atmanizi tavsiye ederim... 

Bizde bi bugra höngül var sen bi onu gör 😂😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 17.09.2018 at 14:56, Bekir Memur yazdı:

Susuz araba yıkamakta birşeymi ?

bugün bunu buldum ph 14 olan bir kovadaki sıvıyla araba yıkıyolar üstüne birşey olmaz felan diyolar videoda izlerken gülme tuttu :D

Bunları yaptıktan sonra farlar ve plastikler solunca forumlara konu açıp niye böyle oldu diye soruyolar :D

Amacınız neydi demek isterdim... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
2 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Amacınız neydi demek isterdim... 

1386 izlenme

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

1386 izlenme

Mantıklı :)

Motora ayçiçek yağı dolduruyordu biri de aynı mantıkla.. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
6 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Motora ayçiçek yağı dolduruyordu biri de aynı mantıkla.. 

Bak izlemişsin sen de :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...