İçeriğe Yönlendir

Pasta Cila

Hakan Basulker

Recommended Posts

Hakan Basulker

Meraba arkadaslar ben aracımı pasta cila yaptırdım bir muddet sonra aracın tavanında beyaz toz gibi birseyler olustu ıslakken belli olmuyor kurudugunda belli oluyor tırnagımla surttugum zaman toz gibi cıkıyor  bilgisi olan varmı acaba gazlı yıkama yaptırsam faydası olurmu tesekkurlar 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

merhaba, fontu düzeltelim öncelikle....

sanırım senin tavanı pasta yaptıktan sonra parlatmayı unutmuşlarda zamanla kuruyan pasta toz gibi dökülüyor gibi geldi bana, güzel bir yıkama yaptır bakalım ne olacak....

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Pasta artıgı olabilir büyük ihtimalle. Kendiniz süngerle yıkasanız da çıkar bence.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
13 dakika önce, Hakan Basulker yazdı:

Merhabalar Hakan Bey,

Öncelikle gazlı yıkama hakkında bilgim yoktur. Muhtemelen normal yıkama sonrası beyazlama olan kısımlarda mikro fiber bez yardımı ile silme yapılırsa düzeleceğini tahmin ediyorum. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız daha detaylı açıklamaları foruma giriş yaptıklarında yazacaklardır.

Forum kültüründe büyük harf kullanımı bağırma manasına geldiğinden büyük harf kullanmamaya özen gösteriyoruz. Yine sizlerden ricamız yazı yazarken fontlarda değişiklik yapmamanız.

Umarım sorununuza forumumuz da en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)

Guzel kaliteli bir oto sampuaniyla Yikayinca gecer.

Ha inat eder de Gecmez ise forumda  bu tarz sorunlarin korkulu ruyasi olabilecek degerli arkadaslarimiz var..

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Buğra Höngül

Merhaba aracınızda boya tozu var muhtemelen ıslakken araçlar yeni vernikli gibi olur hep ondan dolayı gözünüze çarpmıyor olabilir

Meraba arkadaslar ben aracımı pasta cila yaptırdım bir muddet sonra aracın tavanında beyaz toz gibi birseyler olustu ıslakken belli olmuyor kurudugunda belli oluyor tırnagımla surttugum zaman toz gibi cıkıyor  bilgisi olan varmı acaba gazlı yıkama yaptırsam faydası olurmu tesekkurlar 

Yorum bağlantısı
Cumali Gürsu

Pasta kalıntısının öyle bişey olacağını zannetmiyorum. Arabayı kendiniz güzelce yıkayın çıkmazsa kil hamuru ile kil yapın muhakkak çıkacaktır. Yİne çıkmıyorsa boya kusuru olabilir. Çok geçmeden işini iyi yapan bir ustaya bakın özellikle usta diyorum çünkü mekanın ışıklarına aldanmayın çok büyük firmaların bile içinde çalışan ustadır işini iyi yapmayan adam hiçbiyerde yapmaz. Ankaradaysanız musa öner, istanbulda gökhan yanardağ izmirde empode car care veya cem özgen. Oto kuaför ve pasta cila konularında ileri düzeyde bilgileri var. empodenin fiyatları daha uygun sitesi aşağıda diğerlerini sosyal medyada bulabilirsiniz. https://www.empode.com Cem özgen istagramda musa öner ve gökhan yanardağ facebookta bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...