İçeriğe Yönlendir

Toyota Auris - Xenon Taktırmak İstiyorum

Macit Aliyev

Recommended Posts

Servet Aydın
On 21.09.2018 at 08:09, Murat Öngür yazdı:

sogutması olan balans ı olan ledlere her yerde led zenon deniyor burda da yurt dışın da da 

Öyle bir şey yok. Her led ampülün ama üzerinde ama kablo hattında Driver! var. Balast ise adı üzerinde gaz deşarjlı ampüller ( metal halide-sodyum gaz ) için geliştirilmiş değişken voltajlı bir sistem. Led teknolojisi ile uzaktan yakından bağı olmaz. Yurt dışı veya yurt içinde bilmeden litaritüre giren tamammen yanlış cümle

On 21.09.2018 at 17:22, Mais Jannataliyev yazdı:

Daha önce bi kere @Servet Aydın bu konuda beni bilgilendirmişti. Kararma yapabilir ama uzun sürede olur demişti.

Xenon sistemi artık bitti. Tavsiyem 360 derece ışık gücü olan led ampül kullanman. 9002 uyuyor demişsin. Bakayım, var ise link koyacağım buraya

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Metin Akbal

D1S veya D3S led xenon bakar mısınız? Siz yetkili bi abiye benziyorsunuz :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
2 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

D1S veya D3S led xenon bakar mısınız? Siz yetkili bi abiye benziyorsunuz :)

Renk ne olsun? deli mavi yeşil?

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Direkt bunu alayım mı ozaman? Yoksa başka önereceğin var mı?

Daha önce nixen 9006 almıştım işleme gerek kalmadan oturmuştu yuvaya. Bunu da 9006 almam lazım değil mi? çünkü HIR2 9012 yok seçenekler arasında.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
RGB olsa iyi olur
Ooo çıtayı arşa çıkardınız efem
Direkt bunu alayım mı ozaman? Yoksa başka önereceğin var mı?
Daha önce nixen 9006 almıştım işleme gerek kalmadan oturmuştu yuvaya. Bunu da 9006 almam lazım değil mi? çünkü HIR2 9012 yok seçenekler arasında.
Verdiğim linkte 9006 yok sanırım. Ürünün şeklini gördün. Tek alacağın ürün şeklidir. Denk gelirse bende link atayım buraya
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)

Verdiğim linkte 9006 yok sanırım.

9006/HB4 var olur dimi bu abi?

Birde sormak istediğim Auris kullanım kılavuzunda halojen farlar 55 W yazıyor, bunda ise 40 W yazıyor. Sorun olmaz dimi?

BzjM5G.png

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ledin yazılı olanı ışık gücü. Hb4 sanırım uzun kısa tip. Emin değilim

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
37 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ledin yazılı olanı ışık gücü. Hb4 sanırım uzun kısa tip. Emin değilim

Bi-halojen mercekte tek Led hem uzun hem de kısa olarak kullanılabilir dimi? Birşey yazmamışlar yanına.

ama 9003 de Hi/Lo yazmışlar.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bi-halojen mercekte tek Led hem uzun hem de kısa olarak kullanılabilir dimi? Birşey yazmamışlar yanına.
ama 9003 de Hi/Lo yazmışlar.
Bi halojen için tek ampül olur. Hi lo yazan h4 ampül gibi uzun ve kısa ürünün kendisi tarafından yapılıyor. Senin alt yapıya uymaz kesinlikle
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Abi ben satıcıya sordum bihalojene uygun mu bu ampul diye. Cevap bekliyorum ondan. Uygun derse 9006 olanı alıcam.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Sendeki ampül kodunu yazmalıydın adama sorarken

Onu da yazdım abi.

İlk kez telefondan yazıyorum inşallah imza çıkmaz😀

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
6 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Hb4 sanırım uzun kısa tip.

H11 H8 gibi tek sokette oluyor ampül soketi, caponlarda far arkası ampül açıkta olunca çamur felan almasın diye sanırım. en zevklisi capon farında led denenemk, sök tak 15 saniye .. kalan da çay demle iç.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın
Onu da yazdım abi.
İlk kez telefondan yazıyorum inşallah imza çıkmaz[emoji3]
İnşallah vardır elinde. Çok başarılı ürün. 10larca Led denedim bu bambaşka
H11 H8 gibi tek sokette oluyor ampül soketi, caponlarda far arkası ampül açıkta olunca çamur felan almasın diye sanırım. en zevklisi capon farında led denenemk, sök tak 15 saniye .. kalan da çay demle iç.
Japon candır, lipton iyidir
Şimdi bunun h7'sini alıp kullanırsam, benim halojenden kuvvetli aydınlatır mı, ışığı dağıtmaz mı? Ne diyorsun?
Sani, freeform farda deneme şansım yok. Bendeki h1. El ile odak yapıp denedim biraz dağıtıyor. Xenon gibi değil. Far normalde temiz derli toplu ışık veriyor ise muhtemelen dağıtma yapmaz.
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
1 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

freeform farda deneme şansım yok

Tamam ben aldım mesajı, illa gel, forklift çatalıydı, ocakbaşıydı, rus'tu.. aman yok, o burada değildi, şey, neyse, tamam... sustum ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Şimdi bunun h7'sini alıp kullanırsam, benim halojenden kuvvetli aydınlatır mı, ışığı dağıtmaz mı? Ne diyorsun?

dağıtırsa sabit kurdan alırım senen , sen al dene

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tamam ben aldım mesajı, illa gel, forklift çatalıydı, ocakbaşıydı, rus'tu.. aman yok, o burada değildi, şey, neyse, tamam... sustum ben.
Gel sen gel. Valla bişey yapmıycam
Az biraz karışmasan.. Belki ben çökece.. ee şey yapacam
Yorum bağlantısı
Tolga Erdem
2 saat önce, Mais Jannataliyev yazdı:

Onu da yazdım abi.

İlk kez telefondan yazıyorum inşallah imza çıkmaz😀

2013 aurisim  var ilgiyle  cevabı ve sonucu bekliyorum 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
18 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

7.5 sabit kur :)

6 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Gel sen gel. Valla bişey yapmıycam Az biraz karışmasan.. Belki ben çökece.. ee şey yapacam

:vroom:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...