İçeriğe Yönlendir

Aidatlı Kart ile Aidatsız Kart Farkı

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Ahmet Özseven

aidatlı kart aidatsıza göre daha az taksit yapar örnek aidatlıda 9 taksit imkanın varken aidatsızda 4/5 aidat çıkar bankalarda isterseniz taksit sayısını artırabilirz der lakin tavsiye etmem bundan dolayı ek komisyon çıkartırlar. aidatsız da puan olmaz birikmez 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
21 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

En güzeli kullanmamak.Benim kredi kartım yok.Çok rahatım.

Bende kullanmama taraftarıyım ama,çocuğun okul  ödemesinde iyi oluyor.Meblağ yüksek olduğu için taksit rahatlatıyor.

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
19 saat önce, Efe Özer yazdı:

Ben yapı kredi ve garanti bankasının kredi kartlarını kullanıyorum.Hatrı sayılır limitleri var.Çoğu işimi mecbur kalmadıkça kartla ödüyorum.Ödemelerini düzenli yapıyorum.Çoğu özelliğinide kullanıyorum(puan,ekstra taksit vs)Kart aidatını ekstremde gördüğüm anda bankayı arayıp iade etmelerini istiyorum.Genelde sorun çıkarmıyorlar iadesini yapıyorlar ama sorun çıkaranlarada kartı kapatmakla tehdit edip sorunu çözüyorum.En son karta otomatik ödeme talimatı verdim hiç sorun kalmadı.

Merhaba bu seneye kadar bende kart aidatı ödemedim,15 yıllık  Kredi kartım  limit aşırı yüksek,düzenli ödeme yaparım(Gerçi onların işine gelmiyor herhalde)bankanın Vdf kredisi ile 3 araç aldım, yaklaşık 17-18 tane otomatik ödeme bağlı,bu ay ekstrede aidatı görünce kızdım anında aradım,110 tl aidat ücreti yazmışlar.Bunun 60 tl sini karşılayacaklarını söylediler,bende kızıp komple kapatmalarını söyledim.

Karşı taraf Blöfümü gördü 😊 kapatalım dedi,sanırım kapattı.İki gün önceydi ama, kart hala açık artık ne düşünüyorlarsa.Kartı kapatırsanız bu kadar limiti hiç bir bankadan alamazsınız diyede korkutuyor😊bakalım sonuç ne olacak...Çocuğun 1 yılı kaldı mezun olmaya,ondan sonra zaten kırıp atacağım kartları :))

22 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Aidatsız = Markasız. Taksit yapmayan puan kazandırmayan
Aidatlı = Markalı (Advantage, Axess, Bonus, maximum, world gibi)

Kartsız mümkün değil. Bazen nakit yapmıyor aynı işi.
Bir kredi kartı olmalı.

Merhaba Mehmet bey,aynen katılıyorum size okul taksitleri mecbur bırakıyor..

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
18 dakika önce, Yücel Gezgin yazdı:

Merhaba bu seneye kadar bende kart aidatı ödemedim,15 yıllık  Kredi kartım  limit aşırı yüksek,düzenli ödeme yaparım(Gerçi onların işine gelmiyor herhalde)bankanın Vdf kredisi ile 3 araç aldım, yaklaşık 17-18 tane otomatik ödeme bağlı,bu ay ekstrede aidatı görünce kızdım anında aradım,110 tl aidat ücreti yazmışlar.Bunun 60 tl sini karşılayacaklarını söylediler,bende kızıp komple kapatmalarını söyledim.

Karşı taraf Blöfümü gördü 😊 kapatalım dedi,sanırım kapattı.İki gün önceydi ama, kart hala açık artık ne düşünüyorlarsa.Kartı kapatırsanız bu kadar limiti hiç bir bankadan alamazsınız diyede korkutuyor😊bakalım sonuç ne olacak...Çocuğun 1 yılı kaldı mezun olmaya,ondan sonra zaten kırıp atacağım kartları :))

Merhaba Mehmet bey,aynen katılıyorum size okul taksitleri mecbur bırakıyor..

Limit konusunda haklılar BDDK bunları çok sıkıştırıyor.Bugün bir yakınım kart başvurusu yaptı.Diğer kartların limitleri çok yüksek olduğu için reddettiler.Önce limitleri düşürmesini istediler.Bir sene daha dişinizi sıkın.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Vermek isteyen her türlü veriyor kartı. Limitim full veremezsin dediğim banka personeli 10 küsurluk kart verdi.

Dedim lazım olsa vermezsiniz....

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Yıllık epey nakit akış yapan bankam aynı şubede transfer için havale ücreti alıyor.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
11 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Yıllık epey nakit akış yapan bankam aynı şubede transfer için havale ücreti alıyor.

dövelim, sen çık gel beni al ordan geçeriz şeeederiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kredi kartı silah gibidir.
Ne zaman lazım olur bilinmez.
Kartlarım aidatlı. Ama sağolsunlar aidat ödemiyorum

Sani de bizi görecek mi?

Konum bile atmıyor.
Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

İş Bankasının mil kartı ile Vakıfbank’ın aidatlı kartını yıllardır kullanıyorum. Daha aidat ödediğimi hatırlamam. Mil kartından senede 1 biletim garanti. Aidat alsalar yine kârdayım. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...