İçeriğe Yönlendir

W140 S500

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Selim Bilgin
(düzenlendi)
9 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bu arada cigiletin getir bı cigneyelim yoncasıni yolalim

Daha işleri var, çiğnemeye hazır olunca çıkartırım piyasaya. :)

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Tam İtalyan kaprisi. Sözde performans zirve yolda görene aşk olsun :p

Daha işleri var, çiğnemeye hazır olunca çıkartırım piyasaya. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Şimdi, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Tam İtalyan kaprisi. Sözde performans zirve yolda görene aşk olsun :p

Alfa alan sanayiden çıkmaz demişler. :D

İşin kötüsü Ford, VW varken Maslak'ta çözüyorduk, şimdi bir de Bostacı'ya geliyoruz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bostancı sosyete piyasası. Bende mercedesi götürüyom. Çok sevecen esnaflar

Alfa alan sanayiden çıkmaz demişler. [emoji3]

İşin kötüsü Ford, VW varken Maslak'ta çözüyorduk, şimdi bir de Bostacı'ya geliyoruz.
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Şimdi, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bostancı sosyete piyasası. Bende mercedesi götürüyom. Çok sevecen esnaflar

Hiç işim düşmemişti daha önce. Alfa'yı alırken ekspertizi Sportivo'ya yaptırmıştım, iyi anlaştık ama uzak diye bakımı Maslak'ta yine eski meşhur ustalardan birine yaptırdım. Multiair motora Mobil Super 3000 yağ koymaya kalkınca elveda deyip geri Bostancı'ya döndüm. :)

Alfa camiasında zaten 4-5 yer var, hepsi Zeytinoğlu zamanında yetkili serviste çalışan ekip, birbirlerini fazlasıyla tanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hamit inan
4 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

S600 'dü o :D 

birde zırhlıydı :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Dünyanın en iyi arabası olur kendileri:)

yakıttan korkulmuyor ise V12 almalısın Mustafa abi s600 diyorum... ama temiz w140 bulmak uzun zaman alacaktır şu an temiz sayılabilecek olan araçlara extrem fiyatlar isteniyor bence face'deki w140 gruplarına ilan dışı araçlara bakmaktada fayda var..

bu arada s320 ile 2.4 accord roll yapmış Ankara bulvarında w140 silip atıyor accordu.. youtube da videosu bile vardır

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
17 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

performans olarak c230 u aratmamasi.

navigasyonla ararsın da bulamassın.. kaç kg bu gemi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
On 24.09.2018 at 10:20, Ali Gök yazdı:

Derin mevzular girmemek lazım 😂😂

önden giden diğer merso koruma aracı kime gitti biliyormusunuz peki, bilin bakalım kimin akrabasına gitti :rolleyes: derin haaa :D

bu arada dün patronun özellikle bu yüzdende satmadığı sadece Ankarada gezmede kullandığı yaşlı benzinli S500 ü yolda bırakmış, masrafını öğrenince yazarım, sadece aklımda kalan, bir havalı körüğü patladığında masrafı 20 bin tl. cik, haberiniz ola, heves için bile alınıp kullanılacak bir araç değil, şahsen sadece işletme maliyeti bile beni batırır, ha birde 2018 Maybach var, onu hiç sormayın, sadece bakıyorum, tekeri bile ülkede bulunmayan bu aracın maliyetini siz düşünün artık :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

140 kasada körük yok 220 kasadir o. Airmatic arızası tamir edilen yere göre maliyeti değişir. Patron adam yetkili de yaptırır fatura KDV bilemem ne düştüğü için.

önden giden diğer merso koruma aracı kime gitti biliyormusunuz peki, bilin bakalım kimin akrabasına gitti :rolleyes: derin haaa [emoji3]

bu arada dün patronun özellikle bu yüzdende satmadığı sadece Ankarada gezmede kullandığı yaşlı benzinli S500 ü yolda bırakmış, masrafını öğrenince yazarım, sadece aklımda kalan, bir havalı körüğü patladığında masrafı 20 bin tl. cik, haberiniz ola, heves için bile alınıp kullanılacak bir araç değil, şahsen sadece işletme maliyeti bile beni batırır, ha birde 2018 Maybach var, onu hiç sormayın, sadece bakıyorum, tekeri bile ülkede bulunmayan bu aracın maliyetini siz düşünün artık [emoji4]
Yorum bağlantısı
Ali Gök
On 25.09.2018 at 09:41, Ali Cihangiroğlu yazdı:

önden giden diğer merso koruma aracı kime gitti biliyormusunuz peki, bilin bakalım kimin akrabasına gitti :rolleyes: derin haaa :D

bu arada dün patronun özellikle bu yüzdende satmadığı sadece Ankarada gezmede kullandığı yaşlı benzinli S500 ü yolda bırakmış, masrafını öğrenince yazarım, sadece aklımda kalan, bir havalı körüğü patladığında masrafı 20 bin tl. cik, haberiniz ola, heves için bile alınıp kullanılacak bir araç değil, şahsen sadece işletme maliyeti bile beni batırır, ha birde 2018 Maybach var, onu hiç sormayın, sadece bakıyorum, tekeri bile ülkede bulunmayan bu aracın maliyetini siz düşünün artık :)

20 bine ara satılıyor yahu dicem de 20 bine artık arabada satılmıyor

körük, air, havalı suspansiyon vs hepsi sıkıntılı aletler

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
On 23.09.2018 at 20:58, Çağlar Bayur yazdı:

crdi 3.0 gerisi boş iş....

Dodge journeyi almadan önce ihtiyaçlar dahilinde bagajı büyük arabalara bakarken az daha bir adet benzinli ML350 alacaktım. ML320 den güçlü ama kesinlikle dizel gibi değil. Büyük dizel candır. Daha iyisi daha büyük dizel olmalı. V8 dizel mesela. Zor tabi bizde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Biraz daha büyüyünce s350 mı alayım 221 kasa

Mustafa boş ver bence [emoji4]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
11 saat önce, Furkan Avcı yazdı:

Mustafa boş ver bence :)

furkan nerelerdesin görüşemiyoruz :) 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
54 dakika önce, Mehmet YILDZ yazdı:

furkan nerelerdesin görüşemiyoruz :) 

Hocam işler güçler, fırsat buldukça giriyorum :)

11 saat önce, Mustafa Tüfekçi yazdı:

Biraz daha büyüyünce s350 mı alayım 221 kasa

Yani gönül öyle ister ama S500 w140 kasa sorun çıkarınca üzer, bütün hevesin kaçar.

Yoksa s500 (w140)  binmişliğim var, apayrı bir dünya...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

220 kasalar daha bı sıkıntı geliyor her yer elektronik 140 daha bı mekanik

Yani gönül öyle ister ama S500 w140 kasa sorun çıkarınca üzer, bütün hevesin kaçar.
Yoksa s500 (w140)  binmişliğim var, apayrı bir dünya...
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

dün akşam bitane s320 yanımdan öyle bir geçtiki bir an geri gidiyorum sandım :D aklıma konu geldi gelip duygumu paylaşayım dedim

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
13 dakika önce, Ali Gök yazdı:

dün akşam bitane s320 yanımdan öyle bir geçtiki bir an geri gidiyorum sandım :D aklıma konu geldi gelip duygumu paylaşayım dedim

Adamın yarasına izmarit bastın :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...