İçeriğe Yönlendir

Astra - Akü Kutup Isınma Sorunu

Ahmet Aydın

Recommended Posts

Alpay Sumer
Bir saat önce, Ahmet Aydın yazdı:

Kutup başını değiştiririm bu sorun değil zaten içim rahat etmiyor. Tam olmadığını nasıl anladınız olması gereken neydi 

Meslek sırrı 😊

Saka bi tarafa 14 degerinin ustunde yazsaydiniz tamam derdim. akuyu saglam varsaydim tabiki..Ayrica nolur nolmaz isi saglam yapmaniz icin...

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

kutup başı atlama olduğunda da ısınır. atlama da kablolar arası iletimsizlikten kaynaklanır.. arkadaşlara kesinlikle katılıyorum en garanti yol kutup başını yada kabloyu değiştirmek her neyse bu yola gidilmeli. Elektrik tesisatı olan her yerde sorun varsa kesinlikle işin uzmanına ve en garanti yola gidilmeli..

Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın
3 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Meslek sırrı 😊

Saka bi tarafa 14 degerinin ustunde yazsaydiniz tamam derdim. akuyu saglam varsaydim tabiki..Ayrica nolur nolmaz isi saglam yapmaniz icin...

Akü daha cumartesi değişti. Ben işi garantiye almak için kutup başını zaten değiştireceğim. Şuan için hiç ısınma yok. Araç yolda 70 km hızla giderken gizli menüden aldığım fotograf aşağıda mevcut. Verdiği değerler 14.1-14.2-14.3 ama araç rolantide çalışırken 13.8-13.9-14.0 arasında geziyor. Bu değerler olması gereken değerler mi?

mo0Xjy.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
9 dakika önce, Ahmet Aydın yazdı:

Akü daha cumartesi değişti. Ben işi garantiye almak için kutup başını zaten değiştireceğim. Şuan için hiç ısınma yok. Araç yolda 70 km hızla giderken gizli menüden aldığım fotograf aşağıda mevcut. Verdiği değerler 14.1-14.2-14.3 ama araç rolantide çalışırken 13.8-13.9-14.0 arasında geziyor. Bu değerler olması gereken değerler mi?

mo0Xjy.jpg

tamam guzel...14... iyidir.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Aydın
7 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

tamam guzel...14... iyidir.

Rolantideki değerler 14 ün üstüne çıkmıyor bunda bir sorun var mı? 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
40 dakika önce, Ahmet Aydın yazdı:

Rolantideki değerler 14 ün üstüne çıkmıyor bunda bir sorun var mı? 

Cikmaz. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bakır olan kutup başı aparatı kolayca oturmaz yerine. Yumuşak darbe ile iyicene yerine oturmasını sağla

Demişim.. Bu da görseli, doğru montaj hatalı montaj şekli

361c1d947219fc711f55a5fb7626dcb9.jpg1f99de3474d4dbe8369a4b5ab671047b.jpg
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
akü yanana kadar akım çektirsene deneyelim bakalım nasıl olacak?
Hımm. Denişik bişey olabilir finalde. Biraz işim var benim
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...