İçeriğe Yönlendir

Otomobil Festivali - V WEEKEND MOTORING

Harun Kocaçalışkan

Recommended Posts

Harun Kocaçalışkan

29-30 Eylül tarihlerinde İnterCity İstanbul Park alanında düzenlenecekmiş. Açıkçası ben son anda duydum ama festival içeriği zengin gibi.

Aşağısı alıntıdır.

Intercity İstanbul Park tarafından organize edilen “V Weekend Motoring” tam bir festival havasıyla geliyor.

Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım standları, otomobil ve motosiklet kulüplerinin katılımı ile sergilenecek eşi benzeri olmayan koleksiyonlar, off-road garajları ve kulüplerinin araç sergilemeleri ile hafta sonu boyunca binlerce benzersiz aracın sergisi. DJ performansları, Power FM Simülatörü, drift ve akrobasi gösterileri, seminerler, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, çocuk eğlence alanları ve çok daha fazlası bu festivalde yer alıyor. Ayrıca festival boyunca Intercity Silver Cup, Intercity Cup ve Intercity Platinum Cup yarışları ile Intercity İstanbul Park Pist Günleri de düzenleniyor.

Klasik otomobiller, motosikletler, off-road araçları, off-shore yarış tekneleri vs için farklı sergi bölgeleri planlanmış durumda.

Sıkça Sorulan Sorular SSS

1- Katılım ücreti var mı?

V Weekend Motoring ziyaretçi girişleri ücretsizdir.
Aracı ile gelen misafirlerimiz için otopark ücreti 20 TL’dir.

- Aracımız yoksa festivale nasıl ulaşabiliriz?

V Weekend Motoring festivalimiz için Pendik (E5) Metro çıkışından Intercity İstanbul Park’a ve aynı şekilde pistten Pendik (E5) Metro istasyonuna gün boyu ücretsiz servis hizmetimiz olacaktır. Pendik (E5) Metro çıkışında görevli arkadaşlarımız misafirlerimizin servislere rahat ulaşımı konusunda destek vereceklerdir.

2- Etkinlik saatleri nedir?

V Weekend Motoring 29-30 Eylül Cumartesi ve pazar günleri saat 10:00-18:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

3- Etkinlik içeriği nedir?

V Weekend Motoring içerisinde;

• Otomobil ve Motosiklet markalarının tanıtım stand alanları, en son model araçları ile yetişkinlere ve çocuklara eğlenceli aktiviteleri
  • Klasikten egzotiğe, off-road’dan motor sporları takımlarına bir çok farklı kulüp ve garajdan binlerce nadir araç
  • Gösteri alanımızda iki gün boyunca, otomobil ve kamyon drift, motosiklet akrobasi, drift taxi, otomobil parade geçişleri, eğlenceli ve ödüllü yarışmalar
  • Yarış pistimizde, Intercity Cup yarışlarımızdan Intercity Silver, Gold ve Platinum Cup yarışları, Intercity İstanbul Park Pist Günleri, Pist Taxi etkinlikleri, Opel OPC Cup yarışları
  • İki gün boyunca sektörel konuları işleyen ve pratik güvenlik bilgilerini aktaran seminerler
  • Food Truck konseptli farklı yeme / içme deneyimleri
  • Sponsor standlarında eğlenceli etkinlikler
  • Yarış simülatörleri ve dronelar
  • Çocuk eğlence alanları
  • Power FM Kenworth TIR’ı ile gün boyu müzik şöleni ve Power FM Simülatör ile heyecanlı deneyimler

seminer.png

show.png

pist.png

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Çok güzel etkinlikler olacak önceden beri haberim vardı ama bugüne işlerimi ayarlayamadım. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben bizim ufaklimla beraber gittim ama sagolsun hicbiseye baktirmadi.M5 in sesinden korktu. Yarin belki tek basima tekrar giderim.

Standlardaki arabalardan gozume carpanlar

Focus rs

fiesta st

Mustang

İ8 roadster

M5

Guilia V8

Honda NSX

Civic typer.

Sovlar falan da guzeldi. Bi taraftan da pist yarislari devam ediyor.

He bu arada acayip kalabalik var. Erken gitmek lazim.

Ayrica bir suru klasik ve baska yerde gorulemeyecek arabalar da var. Bazi klupler de gelmis gayet eglenceliydi meraklilara  tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
7 saat önce, Harun Kocaçalışkan yazdı:

29-30 Eylül tarihlerinde İ

yine meteoroloji özürlü bir plan program .şaşırmıyoruz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir kaç yerde gördüm.
Keşke yakın olsaydım. Yada mazot ucuz olsaydı.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bende Cumartesi günü ordaydım. Ailecek gezdik. Özellikle kızımın bana eşilk etmesi, olayın heyecanını kat ve kat artırdı. Telefonun şarjı bitene kadar 5 saatte 187 resim video cektim. Küçük bir video yaptım. 

Bonus

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...