İçeriğe Yönlendir

Aracı Yaptıralım mı Satalım mı?

Emirhan Karaca

Recommended Posts

Servet Aydın
adam bir m3 yapıyor, alman halt etmiş, 6 ay randevu ile çalışıyor
Range Rover hibrit. Benim aracın bakımını yapan aldı. Ön sağı yok teker kapı vs. Araba 2 yaşında. Onarım aşamalarını gittiğim zamanlar izledim. İngiltereden geldi direk, perçinleri ve puntalama makinası dahil set olarak kaporta parçaları ile
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Yapilir en azindan nasi yapildigi bilinir alinacak arabanin ne oldugu tam olarak bilmek ne mumkun ikiye birlestirip satilik dolu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Range Rover hibrit. Benim aracın bakımını yapan aldı

kırmızı halıyı önüne serdiği gün anlamıştım

5 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

İngiltereden geldi direk, perçinleri ve puntalama makinası dahil set olarak kaporta parçaları ile

bir huzur kapladı içimi

Yorum bağlantısı
Koray Demir
(düzenlendi)
31 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

basit iyidir, 3d üçgen saç parça ile ralli arabası şasesi sistemi candır mesela :)

Ama candan da eder. Kaza anında parçası bulunmaz.😀 Şu an görüp hayret/teşekkür ettiğimiz hayat kurtaran çoğu teknoloji Formula 1 araçları için üretilen ve yalnızca onlarda kullanılan ve -daha iyisi icat edildiği için- piyasaya kasıtlı sızdırılmış olan teknolojidir.

Bu sac üretim konusunda İngilterede böyle bir akım var hafif çelik çubuklarla ürettikleri şasenin üzerine kendi tasarımları olan veya klasik araçların kupasını oturtup carting off road vs yarış yapıyorlar.

tarihinde Koray Demir tarafından düzenlendi
İmlâ
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aracın yıllar içindeki metalik yorgunluğunu atlıyorsun. 2006 model arabaya 2018 metal parça takılıyor. Montaj noktalarına ilave ekipmanlar ile eski parçaya doğru güç dağılımı yapılıyor. Ehil kaporta onarımı yapanları gel Bostancı sanayide izle. Arabanı ikiye böler teslim edersin daha sağlam olması için
Sanirimki 2. kazada degisimi olan yer saglam diger yerler hasarli kalir bu seferde [emoji4]

Konu sahibi arkadasim 7 bine bedavadan biraz pahali. Bildigim bir araci yaptirmak bilmedigim araci almaktan iyidir.

Turkiyedeki ustalari da kucumsememek gerek zeka fiskiriyor hem cakallikta hem ustalikta :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Abi çok gecmıs olsun nasıl bu hale geldi bu araç? sürücüde sıkıntı yoktur umarım....

Yorum bağlantısı
Emirhan Karaca
3 saat önce, Erdem Bozkurt yazdı:

Abi çok gecmıs olsun nasıl bu hale geldi bu araç? sürücüde sıkıntı yoktur umarım....

öndeki sürücü panik yapınca çarpmamak için bariyerlere sürtüldü hizda yüksekti tabi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Kesecekler biçecekler yama yapar gibi kaynakla ekleyecekler. Açıkçası ben o paraya öyle aman aman bir işçilik beklemiyorum. Şahsen ben yaptırıp binmem. Satarım.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Bu haliyle satılacak ise cok sahirli olmak lazim cok düşük teklif verirler sonrasinda kurye motoru carpti hasar kaydi yok tek parça boyali olarak sahibin.com yerini alir

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

podye düzelecek kapı altı kesilip çıkma araçtan takılacak dolu kapı alınacak işçilik iyi ise olur. kazalı haline 10 bin verirler değmez satmaya.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Şase kolunda vs hasar yoksa on mekanik aksam komple yenilenmedikce hep bı sıkıntı çıkaracaktır.hakkiyla tamir olsa da resimde görülen kaporta hasarına takilmam ama mekanikte o kadar ozenilecegine ihtimal vermiyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Düzelteyim ben binmem olarak. Bu şekilde satmak zarar ettirecekse yaptırıp satın. Yine de binmeyin.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben birtane tanıyorum ama büyük ihtimal hayatta değildir.

Lise çağında yazları Adana’da sanayide çalışırdım.İki tane eski Amerikan Chevrolet geldi sanayiye.İkiside revizyona girdi.İkisinede çürümeden dolayı tavan yapılacaktı.Birine hazır tavan aldılar diğerinede kafayı sıyırmış devamlı bizim göremediğimiz varlıklarla konuşan bir usta el işi göznuru sacdan bir ayda tavan yaptı.Arabalar bitince el işi tavan hazır  tavandan daha iyi oldu.Tavanın değiştiğini anlamak o kadar zordu.Araç tabiri yerindeyse kitap gibi oldu.Böyle ustalar varmı derseniz vardır.Çok opel astrayı ortadan kesip yapıştıran gördüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
23 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Ben birtane tanıyorum ama büyük ihtimal hayatta değildir.

Lise çağında yazları Adana’da sanayide çalışırdım.İki tane eski Amerikan Chevrolet geldi sanayiye.İkiside revizyona girdi.İkisinede çürümeden dolayı tavan yapılacaktı.Birine hazır tavan aldılar diğerinede kafayı sıyırmış devamlı bizim göremediğimiz varlıklarla konuşan bir usta el işi göznuru sacdan bir ayda tavan yaptı.Arabalar bitince el işi tavan hazır  tavandan daha iyi oldu.Tavanın değiştiğini anlamak o kadar zordu.Araç tabiri yerindeyse kitap gibi oldu.Böyle ustalar varmı derseniz vardır.Çok opel astrayı ortadan kesip yapıştıran gördüm.

Görsellik eyvallah da sağlamlık durumu nedir?

Böylesi vitrin ustalığı oluyor. Tamiratla uğraşsam uygulama yapmaya karar verirken evvela güvenliğe önem verirdim (kesin batardık 😀

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bariyer yolup almış orayı sanki.. 

Yakından görenlerin yorumuna bakmak gerek.. 

Kaskosu olsa pert olurdu.. 

Ben de yaptırmayla falan uğraşmazdım.. 

Yorum bağlantısı
Tolga Erdem

Yaptırma olayı şart gibi , yapıldıktan satış olarak daha temizine  geçilebilir bence.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
On 29.09.2018 at 20:33, Ali Gök yazdı:

Bunu 7000 e yapıyorlarsa çok iyi

şasi düzgün yapılırsa düzen tutar hiçmi yandan kazalı araba yok yolda sanki 

Yengeç gibi giden birçok araba görüyoruz yollarda; 😊

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...