İçeriğe Yönlendir

Akaryakıt Firmalarının Yakıt Farkları

Murat Öngür

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
(düzenlendi)
3 saat önce, Murat Öngür yazdı:

Denetimli firma derken , abi en çok denetlenenler opet ve total , shell bile çok iyi denetlenmiyor bir kaç istasyonun çok kirli akaryakıt çıktı.

ama total 24 saat kameradan izleniyor, opet devamlı sivil ekip yollayıp testler gerçekleştiriyor. 

Kastım Opet idi.. 

Total'in bu denli denetlendiğini de bilmiyordum.. 

Opet'i yakından tanırım.. 

Opet bayisi istasyon sahibi müşterilerim vardı. Opet'in katı kuralları sebebiyle battı hepsi.. 

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
;)
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Kastım Opet idi.. 

Total'in bu denli denetlendiğini de bilmiyordum.. 

Opet'i yakından tanırım.. 

Opet bayisi istasyon sahibi müşterilerim vardı. Opet'in katı kuralları sebebiyle battı hepsi.. 

aynen bizim memleketde de opet açılmışdı adamlar 6 ay dayanabildi sonra baktım po ya dönmüş   :) 

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
(düzenlendi)
On 02.10.2018 at 15:48, Mehmet Ozyurek yazdı:

Olur ama.. 

Nevşehir'de o istasyonlara güvenemiyorum. Bu sebeple alamadığım için yorum da yapamıyorum 

Total aslında güven duyduğum bir marka. 

Opet'ten de pek şikayet çıkmaz.. 

Alınabilir.. Ben Hasan'ı görmeye gidiyorum.. Hasan'dan PO alıyorum şikayetim yok. 

Abi reklam yapmış olmayayım ama görede bp var. Motorini baya güzel az yakıyor. Araç sessiz gidiyor. Fiyat 5.99 tl :D :D :D :D 

tarihinde Murat Kırçal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
58 dakika önce, Murat Kırçal yazdı:

Abi reklam yapmış olmayayım ama görede bp var. Motorini baya güzel az yakıyor. Araç sessiz gidiyor. Fiyat 5.99 tl :D :D :D :D 

5,99 a nasıl ? hemde bp de ? kaçak olmasın o mazot

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
6 saat önce, Emrah Altun yazdı:

4 litre bedava neredeyse. Profildeki araç mı bu?

2013 1.6 TDCi Focus o değerler.

Benzinli Fiesta şehir içi çok üzüyor. Kalıbından fazla yakıyor. Şehir dışı LPG ile, dizel araçlara kafa tutuyor ama.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Yoo mersindede bp 5.99 mazot bugün total da kampanya yapmış oda 5.99 tl. Bugün total de fullledim 60 lt aldı 356 tl tuttu. Bp full depo ile şehir içi 800 km yapıyordum. Şimdi totalde ne yapacak şehir içi. Burdan paylaşırım.
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
18 dakika önce, Murat Öngür yazdı:

Abi bayağıdır kullanıyorum. İş yeri sahibi bile 2012 passatına 5.99 motorinden koyarken gördüm .  Bp nin Kırsal motorini imiş. Benim aracın motoru euro değil gayet güzel ve seri gidiyor. Ponun , opetin , shellin ve diğer firmaların yakıtlarında 1 ile 2  lt arasında  fazla yakıyor.  Araç 273000 küsür km de pompa ve enjektöre dokunulmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
10 dakika önce, Murat Kırçal yazdı:

Abi bayağıdır kullanıyorum. İş yeri sahibi bile 2012 passatına 5.99 motorinden koyarken gördüm .  Bp nin Kırsal motorini imiş. Benim aracın motoru euro değil gayet güzel ve seri gidiyor. Ponun , opetin , shellin ve diğer firmaların yakıtlarında 1 ile 2  lt arasında  fazla yakıyor.  Araç 273000 küsür km de pompa ve enjektöre dokunulmadı.

Kırsal motorin olmaması lazım resim olarak satışta?

Euro değil dediğiniz araba Jetta mı? Kaç model?

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
51 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Kırsal motorin olmaması lazım resim olarak satışta?

Euro değil dediğiniz araba Jetta mı? Kaç model?

Abi jetta değil 2005 90 ps connect  2017 de 6 ay jetta kullandım. Jetta olarak kalmış forumda, connectte devamlı bp' den 5.99 olan motorinden alıyorum. Sıkıntı olmuyor çok şükür. Kışın diğer firmalarının motorinin de su olduğundan dolayı filtre donuyordu kışın ortasında birde onla uğraşıyorduk sabah sabah , bpnin motorininde su olmadığından dolayı donmuyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi reklam yapmış olmayayım ama görede bp var. Motorini baya güzel az yakıyor. Araç sessiz gidiyor. Fiyat 5.99 tl [emoji3] [emoji3] [emoji3] [emoji3] 

Yolum o tarafa düşünce alıp deneyeyim.
Çıkışta mı ?
Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yolum o tarafa düşünce alıp deneyeyim.
Çıkışta mı ?

Gelirken görenin çıkışı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi jetta değil 2005 90 ps connect  2017 de 6 ay jetta kullandım. Jetta olarak kalmış forumda, connectte devamlı bp' den 5.99 olan motorinden alıyorum. Sıkıntı olmuyor çok şükür. Kışın diğer firmalarının motorinin de su olduğundan dolayı filtre donuyordu kışın ortasında birde onla uğraşıyorduk sabah sabah , bpnin motorininde su olmadığından dolayı donmuyor. 

Connect kaç beygirlik ?
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Kırıkkale de Elmadağ iniş ve çıkışda Alpet var ucuz mazotu benim araçta bisorun olmadı yakıt da aynı yolu yaptı. Gebze'de E5 de Pacific var oradan aldığım yakıtta uygun bir çok kez yakıt aldım sorun yaşamadım. Güncel fiyat pasific de 5.99 tl

Yorum bağlantısı
Murat Kırçal
32 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Connect kaç beygirlik ?

90 ps.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...