İçeriğe Yönlendir

Focus I - Yağ Bakımı Yaptırdım

Serkan Çelik

Recommended Posts

Serkan Çelik
(düzenlendi)

Aracım sağlıklı zaten arkadaşlar uzun yola gidip geldim kırmızı antifriz konulmuş akü normal ön balatalar ,yağ filtresi,benzin filtresi,hava filtresi.benzin pompası,benzin enjektör temizliği yapıldı,tüp tankı sıfır değişmiş içinde deforme bile yok koltuklar kılıfsız kullanıldığı halde direksiyonda solma v.b şeyler yok yani sadece önceki sahibinin dediği bakım süresi kafamı karıştırdı o kadar 

tarihinde Serkan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Araç  en son 40 bin km öncesine kadar yetkili  servise bakıma gitti  gibi bir cümle en son  bakım 40 bin önce yapıldı gibi yanlış anlaşılmış olabilir  mi?

Önceki sahibi  dediğiniz şekilde  titiz ise 40 bin km dir yağ değiştirmemiş olamaz bence. 

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Evet yanlışlık olabilir araçtan memnunum 2 aya kadar satıp dizel almayı düşünüyorum 

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
On 04.10.2018 at 13:40, Serkan Çelik yazdı:

Dün Tuncay ustadan randevu alıp bu sabah kontrol edildi 1 lt gibi yağ kalmış araçta 5/30 Castrol Yağ filtresi, Hava filtresi ,tıpa, balata sprayi toplam işçilik beraber 250 tl verdim 

iyi hayırlı olsun da , 1 ltre yağ kalana kadar hiç mi kontrol etmediniz arabaya yazık günah. ben her hafta fikx kontrol ederim

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Konuyu açarken yanlış yazmışım 2.5 lt civarı çıkmış arkadaşlar düzeltmeyi unuttum dünden

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

250 ye nerde yapiliyor bu bakim bizde gidelim. Parcalari kendim aldim yine 400 tutuyor yine 400 tutuyor :)

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Yağın toplu alımlarında ekstralar vardır belli kotayı aşanlarda indirim veya ekstra yağ verilir. Ankara' da ortalama bu bakım için ustalar 50-75 TL işçilik alıyor.

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Valla Tuncay Ustayı tüm ford forumları övmüştü bende oraya gittim fatura verildi fiyatları yazıyor 😄

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...