İçeriğe Yönlendir

2007 Fiesta Arka Kısım Tavan Aydınlatma

Celal Aydın

Recommended Posts

Yasin Şimşek
araya dc dc adaptör devresi koyup istediğiniz şiddette yakabilirsiniz çinde 10 15 lira kalitelisi 3 4 liraya da var.
Çok mantıklı. Aklıma nasıl gelmedi. Ben tavan duyundan aşağı indirip sol ayak dayamanın ordan 4 ayak altına dağıtıyorum. Dağıtmadan hemen önceye koysam iyi olur.
Tam olarak ismi ne olaraj geçiyor sipariş vereyim hemen?
Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Çok mantıklı. Aklıma nasıl gelmedi. Ben tavan duyundan aşağı indirip sol ayak dayamanın ordan 4 ayak altına dağıtıyorum. Dağıtmadan hemen önceye koysam iyi olur.
Tam olarak ismi ne olaraj geçiyor sipariş vereyim hemen?
dc dc regulator yazınca çıkar amperi yüksek olanlardan 2a 3a falan alın 1 tane araya koyun. istediğiniz şiddette ayarlayıp brrakın

misal 3a diyor şu ürün 40v giriş 35 v çıkışı da destekliyor

LM2596 voltaj regülatörü DC-DC adım-aşağı güç modülü 3A ayarlanabilir adım-aşağı modülü LM2596S
https://s.click.aliexpress.com/e/n0Hr03I
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
dc dc regulator yazınca çıkar amperi yüksek olanlardan 2a 3a falan alın 1 tane araya koyun. istediğiniz şiddette ayarlayıp brrakın

misal 3a diyor şu ürün 40v giriş 35 v çıkışı da destekliyor

LM2596 voltaj regülatörü DC-DC adım-aşağı güç modülü 3A ayarlanabilir adım-aşağı modülü LM2596S
https://s.click.aliexpress.com/e/n0Hr03I
Sipariş verdim teşekkürler
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tür fayda maliyet oranı ve işlevselliği yüksek modifiyelere bayılıyorum
Elinize sağlık. Çok güzel olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Çok teşekkür ederim Mehmet abi.
Beğenmene çok sevindim. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek
Özellikle ayak aydınlatma ve kendinizin montajladığı park sensörünü kullanırken resmen insan mutlu oluyor. Eski aracıma 40 liraya park sensörü alıp kendim takmıştım. 3 yıl kullandım ,150 liraya park sensörü taktıranlara o parayla kamera takardık demek ise paha biçilemez [emoji3]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Özellikle ayak aydınlatma ve kendinizin montajladığı park sensörünü kullanırken resmen insan mutlu oluyor. Eski aracıma 40 liraya park sensörü alıp kendim takmıştım. 3 yıl kullandım ,150 liraya park sensörü taktıranlara o parayla kamera takardık demek ise paha biçilemez [emoji3]

Demesen iyiydi be Yasin kardeşim [emoji1]
Yetkili serviste 160₺’ye hallettirmiştim park sensörünü (ürün+montaj)
Şu üşengeçlik başa bela [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Demesen iyiydi be Yasin kardeşim [emoji1]
Yetkili serviste 160₺’ye hallettirmiştim park sensörünü (ürün+montaj)
Şu üşengeçlik başa bela [emoji23]
Sağlık olsun abi [emoji3] iyi gunlerde kullan. En azından yetkili servis kaliteli bir marka takmıştır.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Özellikle ayak aydınlatma ve kendinizin montajladığı park sensörünü kullanırken resmen insan mutlu oluyor. [emoji3]

Kesinlikle. Verdiği haz çok büyüktür.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Fatih Kurnaz

Celal bey emeğinize sağlık.

Ben arka kısımda ki aydınlatma sorunundan dolayı sizin çalışmanıza benzer şöyle bir submarine tip üründen denemek istiyorum. Acaba montajı ve bağlantıları çok mu karışıktır. Aslında aşağıdaki temsili fotoğrafta otoclubtürkiye forumdan alıntı ancak uyglama değilde ürün satın alması yapılmış.

Montajına dair bir bilgi veya açıklama bulamadım. Deneyen varsa tecrübesini öğrenmeyi çok isterim. Teşekkürler.

qZQ9G.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...