İçeriğe Yönlendir

Gündüz Ledi Hakkında

Derviş Dursun

Recommended Posts

Derviş Dursun

Abilerim arkadaşlarım, farları söktüm ama dediğim kısma herhangi bir işlem yapmadım. Bir iki işlem yapıp bi xenon montajını yapıyorum ancak farı kapatmak için ne lullanabilirim? Videolarda genelde görseldeki üründen kullanıyorlar ama bunun bizdeki ismini ve nerelerde satıldığını bilen var mıdır?01d3514e2261d26e544991e936e11511.jpgf9756852ec7cc4e2c3e40bc8b07da053.jpg

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
14 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Abilerim arkadaşlarım, farları söktüm ama dediğim kısma herhangi bir işlem yapmadım. Bir iki işlem yapıp bi xenon montajını yapıyorum ancak farı kapatmak için ne lullanabilirim? Videolarda genelde görseldeki üründen kullanıyorlar ama bunun bizdeki ismini ve nerelerde satıldığını bilen var mıdır?01d3514e2261d26e544991e936e11511.jpgf9756852ec7cc4e2c3e40bc8b07da053.jpg

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Çok teşekkür ederim, aynı konuya gelmişiz [emoji3] yalnız burda bulur muyum bakalım. Şehir dışından da 3 5 metreye kargo yapanlar olursa güzel olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Kurumsal müşteri harici satış yapılmıyor. Sadece üyeler fiyat görebiliyor ve vergi no dan sicile kadar istiyor nerdeyse. Sanki 15 metre banda ortak alıyorlar abi [emoji16]

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan
5 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Kurumsal müşteri harici satış yapılmıyor. Sadece üyeler fiyat görebiliyor ve vergi no dan sicile kadar istiyor nerdeyse. Sanki 15 metre banda ortak alıyorlar abi emoji16.png

https://tr.letgo.com/tr/i/butil-bant-cift-tarafli-bant-izolasyon-bandi_0cd4d566-ad81-4f8a-9d31-dc1a01c5e7cf

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Canim abartmaya gerek yok geleneksel yontemleri kullanin (silikonu basin) [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi dayson var aklımda ama ola ki açmak gerekirse farı kırmam lazım [emoji16] normal silikon da ne derece tutar onu düşünüyorum

Canim abartmaya gerek yok geleneksel yontemleri kullanin (silikonu basin) [emoji16]
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Oto nalburda far mastiği diye bi mamül var siyah. O tam buraya göre. Bulamazsanız siyah normal silikon da aynı kapıya çıkar. Kolay gelsin şimdiden:)

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Normal slikon iş görürse o kolay da görmezse iş sıkıntı [emoji16] teşekkür ederim

Oto nalburda far mastiği diye bi mamül var siyah. O tam buraya göre. Bulamazsanız siyah normal silikon da aynı kapıya çıkar. Kolay gelsin şimdiden:)
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
2 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Normal slikon iş görürse o kolay da görmezse iş sıkıntı emoji16.png teşekkür ederim

Görür görür.. hatta kalitesiz slikon kullan ki.. Gerektiğinde sökebil :)

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

İçime ne güzel su serptiniz abi ya. 10 liraya bu iş tamamdır o zaman [emoji23][emoji23]

Görür görür.. hatta kalitesiz slikon kullan ki.. Gerektiğinde sökebil [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
50 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Kurumsal müşteri harici satış yapılmıyor. Sadece üyeler fiyat görebiliyor ve vergi no dan sicile kadar istiyor nerdeyse. Sanki 15 metre banda ortak alıyorlar abi emoji16.png

Würth'ten hep alırım. Kurumsal ile son kullanıcı portalı farklı olabilir ama son kullanıcıya satışları var her zaman.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Teşekkür ederim abi. En iyisi büyüklerimi dinleyip normal slikon kullanayım yoksa bu işin içinden çıkmak zor olacak

Würth'ten hep alırım. Kurumsal ile son kullanıcı portalı farklı olabilir ama son kullanıcıya satışları var her zaman.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Ya Allah Bismillah [emoji16] Fazla abartmadan, şekillere ışıklara boğmadan karşıdan bakınca çatık kaş ve kızarmış göz gibi duracak şekilde böyle bişeyler yapma aşamasındayım. Mercekleri bi xenon mercekle değiştim. Halojen mercekler rafa kalktı. Açmışken tekrar takmanın anlamı yok çünkü çoğu insan aydınlatmamasından şikayetçi. İnşallah düzgün bişey olur. Yoksa akşamdan akşama ayırabildiğim 2 3 saatle 1 haftam heba olacakf41456848222c66170083c99f8bfe76d.jpge3275685216cf1676824fce8383846ce.jpg

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi onu hiç sorma [emoji3]
Eski kitin ampulü olmadı. Hepsi girmedi, mecbur yeniden ampül almam gerekecek. Duyun dibindeki çıkıntı olmuyor.

xenon kit ne kullanacaksin
cc6f1f2a74db2d20025c88d0d58db9ee.jpgc5205637b024e86c8a1edd3b341c7de1.jpg

Söyle bişey olacak. Diğeri de çöpe 8fb7601247a1f4cdd9c7158872e72005.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kızmızı ışığı nasıl vereceksin merceğe.. 

Ha tasvip etmiyoruz önde kırmızı ışık.. Zaten tehlikeli ve yasak.. 

Karşıdan gelen araç, senin gittiğini zannedip, arkadan yaklaşmaya çalışırken kafa kafaya girebilirsiniz.. 

Önde kırmızı ışık olmaz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Merceklerin tipi nedir? Ona gore cop olmayacak sekilde tavsiyede bulunayim.

Ille de cope atacaksan o coplugun yerini soyle cope atmadan alalim [emoji16]

Bu arada kirmizi yerine turuncu amber tavsiye ederim. Amerikan park gibi olur.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Mercek sanirim D1S. Orada bi ampul tutucu gordum sanki.

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi kırmızı zaten gündüz yanacak. Farı açınca layboluyor. Öyle göz alacak şiddetinde değil. Amber renkten sıkıldım artık. Amerikan parktan gına geldi [emoji3] mercek şu şekilde 020ac1c8e1990a937d53a03b0e22d29e.jpg

Değil abi. O gördüğü sağ sol far ayarı motoru [emoji3] eski ampuller işine yararsa gönderirim sana ayıpsın

Mercek sanirim D1S. Orada bi ampul tutucu gordum sanki.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O kadar ugrasmisken taka taka bu mercek olmamali cok ayip otoclubtre uyesi kimseye yakistiramam bunu [emoji16] Kisa zamanda (1 yilda olabilir 3 yilda) kararma yasanabilir, aydinlatma performansi yeterli olmayabilir. Ille de o mercek olacak ise metal kisim koparirsa h7 ampuldeki o apul o sekilde oraya oturur.

Imkan varsa D1S

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Abi mercek değişmek hiç hesapta yoktu. Kendi farının içinde ayrıca siyah bir kapak var. Oraya oturtmak için en uygun ve hızlı bunu bulabildim. Zaten fazla araç kullanan biri değilim. O farlar yılda toplam 20 saat açık kalmaz inan. Gece bir yere gittiğim de yok, gidersem diye ve sırf uğraş olsun diye bütün bunlar [emoji16] far zaten nerdeyse bedavaya geldi. O yüzden hem içimi rahatlatmak hemde gerekeceği kadar işimi görmek istedim

O kadar ugrasmisken taka taka bu mercek olmamali cok ayip otoclubtre uyesi kimseye yakistiramam bunu [emoji16] Kisa zamanda (1 yilda olabilir 3 yilda) kararma yasanabilir, aydinlatma performansi yeterli olmayabilir. Ille de o mercek olacak ise metal kisim koparirsa h7 ampuldeki o apul o sekilde oraya oturur.

Imkan varsa D1S
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...