İçeriğe Yönlendir

Focus I - Katalizör Arızası

Ali Balcı

Recommended Posts

Ali Balcı

İyi günler arkadaşlar focus 1 katalizörüm arızalanmış egzostan tıkırtı sesi geliyor değiştiriyim dedim 750 1000 tl arasında fiyat istediler bununla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba. İstanbul Tuzla da yaşıyorum. Herkese hayırlı günler. 

Yorum bağlantısı
Serkan Çelik

Muayeneniz varsa iptal edip düz boru yaptırabilirsiniz çekişte etkisi bile olabiliyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
Selami Şimşek

Araç muayenesinde kat.sız geçmiyor diye biliyorum.ayrıca egzost muayenesinde sorun çıkar en iyisi üniversal uygun fiyatlı bir kat.taktırmak bana kalırsa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Uygun bir model taktırmalısınız.
Aksi durumda, araç muayeneden geçmeyecek.
İptal ettirirseniz düşük devirlerde çekişi düşecek

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

muadil katalizör taktırabilirsiniz.

Ben geçen ay 600 TL taktırdım.

Sadece muayeneyi değil doğayı da düşünmenizi tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

araç LPG li ise doğayı düşünmek anlamsız olur. çünkü karbon monoksit çıkmıyor LPG kullanımında.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Ici boşaltılip tekrar kaynak ile belirsiz kapatilip muayeneden gececek hale getiriliyor. son devirde biraz performans artis oluyor diye duydum

Yorum bağlantısı
Ali Balcı

Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim hepinize. Şimdi katalizör çıkma bulamadım İstanbul da bulunduğum yerde de çok pahalı aracım lpg li ama ben o katalizörün içini boşalttırsam muayneden geçer mi peki fiyatı uygun olduğu bir yer biliyor musunuz? 

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Ahmet Kenan Ucar

Muayeneden geçmiyor ben yeni taktırdım 650 TL ucuzu var yaktırmak illa euro 4olsun benzin LPG de ekzosta geçmiyor yoksa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...