İçeriğe Yönlendir

A101 internet mağazası açmış

Erhan Doruk

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Şu şarjlı, matkap vs işe yarar mı? Şüphelerim ciddi boyutta yoksa alacağım ufak tefek ev işlerinde kullanma amacım var. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
19 dakika önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Şu şarjlı, matkap vs işe yarar mı? Şüphelerim ciddi boyutta yoksa alacağım ufak tefek ev işlerinde kullanma amacım var. 

Ev işleri için sıkıntı olmaz gibi. Bende baya kalitesiz bir matkap var. Darbesinin çalışmaması dışında sorunu yok. Zaten asıl işi yapan kaliteli uç . 

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Plastik kalitesi dandik ele alınca hissediliyor.Nasil desem böyle tokluk hissi yok alette ağırlık yok ama fazlasıyla iş görüyor ben duvar bile deliyorum 18v olanıyla . Şarjlı tornavida da var bende 7.5 liraya almıştım 3 sene önce indirimle felaket birşey [emoji3] sağı solu sökerken kullanıyorum boyundan büyük ses çıkıyor fena değil bence alet lakin içinden çıkan uçlar acayip dandik kullanmamak lazım.Avuç taşlama elektrikli matkap da var matkaba çok ihtiyacım olmuyor kullandım birkaç kere zorlamadan ev işlerinde kullanılır fakat zorlanınca koku geliyor o evreden sonra daha da zorlanirsa yanar.Avuc taşlamayı 1 kere kullandım ısındı hafifce sonra cort yanmadi ama böyle çalışırken tak diye ses geliyor içinden sıkışıp kalıyor dönmüyor nedense.
Ucuz ürünler bunlar para varsa daha iyilerini alın bir kere alın bence.
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Ev işlerinde işe yarar , sıkıntı çıkarmaz bence.

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Böyle bir matkaba benim de ihtiyacım var ama, çok da güvenemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
10 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Bence orta şeker bişey alınmalı ev için bile olsa, bende yeşil seri bosch şarjlı var anca yetiyor, daha kötüsünü almaktansa tornavida kullanmayı tercih ederim. Bu arada dübel+matkap setini sakın ama sakın almayın, 1 tl bile etmez, aldım pişmanım.

Tecrübe Notu: El aletinin kötüsü, olmamasından beterdir, kendine güvendirir, olmadık yerde yolda bırakır(ucu yemiş tornavida, ucuz matkap ucu vs de dahil)

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

fp ürünü olarak einhell derim. matkap şarjlı tornavidayı silikon tabanca kullanıyorum yarı yolda bırakmaz Prof bile kullanılabilir fiyatı bilinen markaların yarı fiyatı

Yorum bağlantısı
Alişan YILMAZ

aktivasyon maili gelirse bakacaz inşallah :D

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

şaka gibi discovery hala satılıyor 350-400 tl olması lazım 5 sene öncesinin teknolojisi

c6bb846721a5e45e87f00dfd5fc0d5a1.png

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
22 dakika önce, Erdem Çağla yazdı:

şaka gibi discovery hala satılıyor 350-400 tl olması lazım 5 sene öncesinin teknolojisi

c6bb846721a5e45e87f00dfd5fc0d5a1.png

Allahini seven yanasmasin su telefona 2 senede 5 kez sarj soketi yaptirdim.

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel
Allahini seven yanasmasin su telefona 2 senede 5 kez sarj soketi yaptirdim.
4 sene kullandım halen çalışır hiç tamir edilmedi yeni tel garantiye gitti bunu taktım şarja bunu kullandım 1 gün gidiyor şarjı [emoji16]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
3 dakika önce, Furkan Bakırel yazdı:

4 sene kullandım halen çalışır hiç tamir edilmedi yeni tel garantiye gitti bunu taktım şarja bunu kullandım 1 gün gidiyor şarjı emoji16.png

Maşallah 😁 Aman dilinizi ısırın 😬

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...