İçeriğe Yönlendir

Genç İşi Az Yakan Yüksek Performanslı Araç Önerir misiniz?

Hüseyin Yildiz

Recommended Posts

Emre Öğüt
16 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Okay’a katılıyorum. Üzerinde 1.8T makine olan vag grubundan bütçenize uygun bir araç alın. Leon olur, Golf olur, Passat olur. A3 A4 olur. Octavia olur.

LPG ile uyumlu, önü açık, sağlam. 

Bir daha Ford’a bineceğinizi sanmam. 

Passat harici temiz 1.8T bulmak neredeyse imkansız abi oda zamanında passatın kullanıcı kitlesinin avantajı bakınıyorum bende ama yok:)

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
1 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

Passat harici temiz 1.8T bulmak neredeyse imkansız abi oda zamanında passatın kullanıcı kitlesinin avantajı bakınıyorum bende ama yok:)

Malesef öyle temizini bulmak zor dediğin gibi Passat harici zaten diğer modellerde 1.8T daha az. 

Ama o yaşta Passat bile alınsa özellikle LPG ile uyumu ve performansına göre diğer yukarı bahsi geçen seçeneklerden çok daha iyi bence.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
1 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Malesef öyle temizini bulmak zor dediğin gibi Passat harici zaten diğer modellerde 1.8T daha az. 

Ama o yaşta Passat bile alınsa özellikle LPG ile uyumu ve performansına göre diğer yukarı bahsi geçen seçeneklerden çok daha iyi bence.

aynen katılıyorum abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
31 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

3-5 yukarisi bile ekonomik performansli sinifina girebilecek olcude oldugunu dusunuyorum.Cok aman aman srviyelerde bir yakiti yok cunku.. Fikrim bu sekilde.. saygi ile.

15L yakan benzinli arabaya aktif binene ben helal olsun derim..

KM'de net 1 lira yakıyor fazlasıyla, ortalama ayda 1500 km yapılacak desek asgari ücrete denk geliyor:) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yildiz

Şimdi bu 1.8t passat lpg ile focustan az mı yakıcak bi göz atayım 

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
1 dakika önce, Hüseyin Yildiz yazdı:

Şimdi bu 1.8t passat lpg ile focustan az mı yakıcak bi göz atayım 

dostum senin az yakacaktan kastın nedir güçten kastın nedir önce onları söylesen herkeste ona göre yorum yapsa

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yildiz

1 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

dostum senin az yakacaktan kastın nedir güçten kastın nedir önce onları söylesen herkeste ona göre yorum yapsa

LPG ile 9-10-11 litre seviyesin de yakıcak, performans da hantal olmasın yeter basınca üzmesin yani gidip yarış yapmıyorum performans deyince herkes yanlış anladı galiba :D

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

arkadaş yüksek devir istiyor ben anladım. dizelin 4000 deviri kesmez tabii

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
1 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

15L yakan benzinli arabaya aktif binene ben helal olsun derim..

KM'de net 1 lira yakıyor fazlasıyla, ortalama ayda 1500 km yapılacak desek asgari ücrete denk geliyor:) 

Emre bey, sormuslar Genç işi performansli az yakan arac diye, 

Simdi kime gore ve neye gore bir ayrim var.Ne kadar performans ne kadar ekonomi? Sandero yazsak yakit tasarrufu yapacak performans alamayacak, evo serisi araba soylesek yakit tasarrufu hak getire..Ne şiş yansin ne kebap..İlla birseyden ödün vermek lazim..

Sizce ne soyleyeyim ? Uygun olan araci siz yazin lutfen ben beğenirim 😁

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

150 beygir civari turbo benzinli arabalalar lpg olmadan beklentiyi karsilar bence

Yorum bağlantısı
Ali Gök

Yahu hiçmi yok genç işi lpg li araba amma anarttınız yahu😂

hyundai coupe al ferrari gibi gez 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

hyundai coupe al ferrari gibi gez 

PAtlak olmayanı bulunursa güzel arabadır. Arkadaşım kullandı, çok memnunlardı.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

1.0 fiesta :) formda bir arkadaş bu aracı yüksek performanslı yapmıştı.Geçmiş konularda var.Tam olarak hatırlamıyorum.Hem az yakar hemde çok kaçar.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Punto 1.4 t jet aradığınız ilaç galiba. Lpg uyumlu olması da çabası. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Fiat bravo tjet

colt vardı bide dizeliydi galiba o da sağlam kaçıyor

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Denizli LPG nin en ucuz olduğu illerden biri  olunca Denizli de yasasam mutlaka LPG li arac kullanırım.

Su an Anamur da gaz 3.87 Denizli de 3. 20 lerde arada 70 kuruşa yakın fark var.

Size tavsiyem yine focus olur ama benzinli focus  yakıt sarfiyatıniz baya düşer.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yildiz
12 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2011-model-giulietta-116.000-kmde-lpgli-manuel-vites-594212745/detay

Bunu da beğenmezseniz daha ne deyim 😀 Lpg uyumludur. Avrupa’da fabrikasyon LPG’li olanları var. 120 beygir turbo. Bir 170’lik kadar kaçmaz ama yine de benim diyen aracı madara eder. 

Alfalarda parça sorunu var ve pahalı deniyo yoksa ilk arabam 147 olacaktı

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Alfalarda parça sorunu var ve pahalı deniyo yoksa ilk arabam 147 olacaktı

Siz bilirsiniz de Alfalarda parça sıkıntısı yoktur ve çoğu Avrupa araca göre ucuz bile https://alfayedek.net/
Verdiğim sitedeki fiyatları inceleyebilirsiniz. Sonuçta 2011 model araca bineceksiniz. Şartlarınızı karşılayan en genç araç diğer markalarda 15 yaşında. Allah gönlünüzce versin
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
3 dakika önce, Ahmet Gül yazdı:

Siz bilirsiniz de Alfalarda parça sıkıntısı yoktur ve çoğu Avrupa araca göre ucuz bile https://alfayedek.net/
Verdiğim sitedeki fiyatları inceleyebilirsiniz. Sonuçta 2011 model araca bineceksiniz. Şartlarınızı karşılayan en genç araç diğer markalarda 15 yaşında. Allah gönlünüzce versin

Baştan beri Alfa diyeceğim de konsept pek uygun değil gibi. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
Ahmet Gül
Emre Öğüt
17 saat önce, Alpay Sumer yazdı:

Emre bey, sormuslar Genç işi performansli az yakan arac diye, 

Simdi kime gore ve neye gore bir ayrim var.Ne kadar performans ne kadar ekonomi? Sandero yazsak yakit tasarrufu yapacak performans alamayacak, evo serisi araba soylesek yakit tasarrufu hak getire..Ne şiş yansin ne kebap..İlla birseyden ödün vermek lazim..

Sizce ne soyleyeyim ? Uygun olan araci siz yazin lutfen ben beğenirim 😁

diesel power diyorum ben... 1.9tdi pd motor olsun hp si farketmez önü açık...  az yakar kaçma boyutu ise ne kadar yüklerse o kadar kaçar ucu açık:)

bulunması zor ama bulunursa 1.8t motorlu vag grubu bir araç olabilir..

mesela ankarada var şu an 1.9tdi pd130 golf4 boş paket gümrük girişli ama tercih edilebilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Focusa chip yaptırıp 130-135 hp bandına çıkartılırsa çok zevkli olacaktır. Bi rivayete göre yakıtıda düşürüyor chip.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...