İçeriğe Yönlendir

750 Kg Altı Karavan (Römork) - Twingo

Fatih Evcin

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Bizim land rover ingiliz grubunda 3 ton çekenler var. Araç 70 beygir kendisi de 1200 kilo felan.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

08aac9415901d69f76333e5876040cad.jpg

Kitapçığında frensiz 500 kg , frenli 800 kg römork kullanılabilir diyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Servet Aydın
Ali Darbaz yazdı:

Gönderme içerir :)

İ10 ile çıkma karşıma. Landa üstünden geçecem 🍆

Ali Darbaz yazdı:

Demekki 50 bg aracı üzmeden çekmeye yeterli. Ancak sağ şeritte rampa çıkarken bizim saygısız sürücüler kornaları yanana kadar basarlar. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ankara Siteler de Güney Karavan var. Custom karavan da üretiyorlar. Bir görüşün , yıllardır bu işi yapıyorlar.

Hatta bir bayan vardı, geçen ay haberlere çıkmıştı. Evinin bahçesi için karavan yaptırmıştı buraya. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Raşit Akgül

kardeşim piyadaki bütün alko marka kaplin dingil herşeyi Eroğlu Treyler olarak ve alkonun satış temsilcisi olarak biz veriyoruz bu tür işler yorumlardada yazıldığı gibi ince hesap isteyen ve paradan kaçılmayacak işler lütfen dikkat edin marka kullanın kaplin dingil ve şase için özellikle tekrar tekrar söylüyorum bunu her yerde biz güney karavan ile çalışıyor malzemeleri temin ediyoruz en azından bana ulaş ben bilgi vereyim bilgi almadan girme bu işe 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
kardeşim piyadaki bütün alko marka kaplin dingil herşeyi Eroğlu Treyler olarak ve alkonun satış temsilcisi olarak biz veriyoruz bu tür işler yorumlardada yazıldığı gibi ince hesap isteyen ve paradan kaçılmayacak işler lütfen dikkat edin marka kullanın kaplin dingil ve şase için özellikle tekrar tekrar söylüyorum bunu her yerde biz güney karavan ile çalışıyor malzemeleri temin ediyoruz en azından bana ulaş ben bilgi vereyim bilgi almadan girme bu işe 
Teşekkürler, aracım yine değişti şimdi de Megane ile çekecek bir şeyler bakıyorum :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Bende bursadayım çeki demirini takın gelin bende bir tane pi2010 var bağlayalım arkasına denemiş olursunuz 🙂

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Bende bursadayım çeki demirini takın gelin bende bir tane pi2010 var bağlayalım arkasına denemiş olursunuz [emoji846]
Oooo süper olurrrr : )
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Şu konu muammada kaldı. 750kg römork için eski b sınıfı ehliyetlerde durum ne? 

Yönetmelikte 750 için b sınıfı yeter diye bi ibare gördüm. B, c, c1, d ve d1 belgeli sürücü ehliyeti, 750kg altı römork çekebilir. 

ama kendi ehliyetimin arkasına baktım. 2006’da alınmış b sınıfı ehliyetin güncellenmişi bu. Şimdi 750 altını çekebiliyor muyum? 

0-B4-E2-C44-3-B87-40-AF-AA96-465-ED34-C8

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...