İçeriğe Yönlendir

Büyük Konuşunca Başa Gelir Mi?

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Önder Özcan
18 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Adam 750 km öteden etki ediyor yada, burada casusu olabilir. Arabana akşam kim bindi?

Ne alakası var kardeşim arabasına kimin bindiğiyle. Tamam araban ne kadan güzel, çok güçlüymüş iyi çekiyo, turbon çok iyi falan demiş olabilirim, yani binen demiş olabilir. Ama ne alakası var. Kırmış türbo fortumunu işte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Yolda inip gebze-harem minibüsüne binmesinden anlamalıydım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sene 2010, ailenin baskısıyla zorla KPSS girdim. Girerken ben memurluğu istemiyorum özel sektör daha iyi şöyle böyle memur olursam diye başlayan büyük bir iddia attım ortaya, ilk girdiğim sınavda ilk tercihten atandık hemde 79 puan ile.
Daha ağzımı açmıyorum hayırlısı diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

MK5 Jetta Dünyanın en çirkin arabası, kim alıyor bunları diyordum, toplam 5 sene bindim.

2011’de yeni çıkan MK3’ü test edip bir dünya laf söyledim, hayatta almam dedim, 2014’te aldım. Çok da memnun kaldım.

Giulietta çıktı, tipi güzel ama direksiyonu Fiat, 170liği benim Jetta gibi gitmiyor filan diyordum sürekli. Bu sene onu da aldım.

İki sene binerim diye aldığım arabaları da 6 ay-1 sene içinde sattım bu arada.

Demek ki araba alım-satım konusunda bana güvenmemek lazımmış. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Dun sabah cocugu okula biraktim, arabayi duz park ettim yola sonra inince keske capraz koysaydim cekemezler diye aklimdam gecirdim. Cumartesi sabah kim ceksin deyip devam rttim. Dondugumde cekmisler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
11 dakika önce, Sami Demirpaz yazdı:

Dun sabah cocugu okula biraktim, arabayi duz park ettim yola sonra inince keske capraz koysaydim cekemezler diye aklimdam gecirdim. Cumartesi sabah kim ceksin deyip devam rttim. Dondugumde cekmisler.

Eskiden çekiciler 2 ton kapasiteliydi. Ciplere yanaşmıyorlardı. Şimdi 3 ton oldular, ne bulsalar çekiyorlar.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Eskiden çekiciler 2 ton kapasiteliydi. Ciplere yanaşmıyorlardı. Şimdi 3 ton oldular, ne bulsalar çekiyorlar.
Hata bende capraz koymaya musaitti koymadim olmaz diye.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...