İçeriğe Yönlendir

2019 BMW X5

Aydın Sert

Recommended Posts

Aydın Sert

Dünyanın en önde gelen otomobil markalarında BMW yeni X5'i tanıttı. Göz alıcı arazi özellikleri ve engebeli performansıyla Sportif Aktivite Aracı (SAV) kategorisinde her dönem dikkatleri üzerine çeken X5, yine otomobil tutkunlarının beğenisini kazandı.

x5_1.png

Bugüne kadar BMW'nin X5 modeli yaklaşık 2 milyon 200 bin adet satıldı.
2019 model BMW X5'in dünya çapındaki pazar lansmanının Kasım 2018'de yapılması planlanırken, araç ABD'nin Güney Carolina eyaletinde üretilecek.
Araç yeni tasarımı ve özellikleri ile yollarda boy gösterecek.
Bir önceki dingilden 42 mm daha uzayan dingil mesafesi (şimdi 2,975 milimetre), 36 mm araç uzunluğunda bir artış (4,922 milimetre), ekstra 66 mm genişlik (şimdi 2.004 milimetre) ve 19 mm yükseklik artışı (1,745 milimetreye kadar) Yeni BMW X5'i hem yolcular hem de bagajları için etkileyici bir görünüm ve geniş alan sağlayacak.
Bu özellik BMW X5'in sportif ve dayanıklı karakterine daha fazla katlı sağlayacak.
Ön ucun en dikkat çeken parçası, tek parça şeklinde aracın önünü çevreleyen BMW ızgarası olarak dikkat çekiyor.
Yeni BMW X5, LED farlarla standart olarak gelirken, Adaptive LED Farlı BMW Laserlight opsiyon olarak belirlenebilir.
BMW X5, xLine ve M Sport modelleriyle sevenlerinin beğenisine sunulacak.
Modern, açıkça yapılandırılmış ve zarif yüzeyler, yeni BMW X5'in içinde geniş bir alan hissi yayar. Gerçekten de, ön ve arka yolcuların hepsi, özel bir ambiyans boyunca geniş bir konaklama imkanı sunmaktadır.

x5_2.png

x5_3.png

Kaynak: http://otomobil.haber7.com/foto-galeri/55581-2019-bmw-x5-resmen-tanitildi-iste-ozellikleri

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

linkteki fotoğraflara baktım. bunlar gerçek mi? arka bölümde stoplar Jeep grand cherokee den araklama tamamen. fotoşhop ile çektirmişler kenarlara doğru sanki.

buradaki en ucuz fiyatı 700 800 bin tl olacaktır, o da amerikada üretilmeyecekse eğer. öyle olursa 1200 1300.bin tl olacaktır.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert
29 dakika önce, Dogan Arsiray yazdı:

linkteki fotoğraflara baktım. bunlar gerçek mi? arka bölümde stoplar Jeep grand cherokee den araklama tamamen. fotoşhop ile çektirmişler kenarlara doğru sanki.

buradaki en ucuz fiyatı 700 800 bin tl olacaktır, o da amerikada üretilmeyecekse eğer. öyle olursa 1200 1300.bin tl olacaktır.

Tanıtım resmen yapıldı;)

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Fotoğrafını gördüğümüzle kalacağımız bir model daha :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eski x5in tadi bunlarin hicbirinde yok tabi bir de polatli x5😁

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bununla dağa çıkacak vuracan kırbacı dalacan çamura... sonra birda uyandım , terlemişim

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
3 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

bununla dağa çıkacak vuracan kırbacı dalacan çamura... sonra birda uyandım , terlemişim

Grandland reklami gibiydi 😁

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Jantlar olmamış..

Ön böbrekler, konsol ve koltuklar güzel..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...