İçeriğe Yönlendir

Sıfırından Daha Temiz Araba

Remzi Karaca

Recommended Posts

Serkan Toker

Kapı kolunu içten sarmakla iyi yapmış, kesin soyulacaktı. Vag sonuçta kazara ferrari alsa herhalde bayide bırakıp satacağım zaman alırım derdi..  :D

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Plazada arabayı teslim alırken o koltuktaki poşetleri söküp çöpe basma zevkini Allah herkese nasip etsin. Ekran jelatinini sökmeyi de. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
9 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Plazada arabayı teslim alırken o koltuktaki poşetleri söküp çöpe basma zevkini Allah herkese nasip etsin. Ekran jelatinini sökmeyi de. 

Gökhan bey ,İste bak bunlari hemen yapamam😀 zaman istiyor😁

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

ben superb'yi teslim alırken tüm jelatinlerini sökmüşlerdi kazıklandım o zaman sıfır aracın sıfır koltuklarına 6 ay poşetli binmek lazımmış demek 🤣

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Bu araba konusu çok hassas.Çok görmüyorum.Hastalık düzeyinde olanlar var.Hatta kaportaya su değdirmeyip gazlı bezle silenler var.Araba bir tutkudur bu arkadaşda tutkusunu böyle yaşıyor diyecem amma neden satıyor?

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Abartmaya gerek yok dünya malı dünyada kalır. Tadını çıkara çıkara kullanamadıktan sonra ne anladım o işten. Deri direksiyonlu araç alacaksın derisine dokunmadan kullanacaksın hatta dokunamadan satacaksın. Çok ciddi bir rahatsızlık olduğunu düşünüyorum. Allah yakınlarına sabır versin çok zor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kağıt bant açık alanda iki günde sararır ve solar. Mutlaka da çözülür. Fotolar çekilmeden evveli sarıp sarmalamış ve kurguyu kaleme dökmüş. Milletin aklı ile alay eden onca kaşburüstü insan varken bunun yaptığı çok masumane

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
46 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Kağıt bant açık alanda iki günde sararır ve solar. Mutlaka da çözülür. Fotolar çekilmeden evveli sarıp sarmalamış ve kurguyu kaleme dökmüş. Milletin aklı ile alay eden onca kaşburüstü insan varken bunun yaptığı çok masumane

Bayide ne içiriyorlarsa artık..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bayide ne içiriyorlarsa artık..
Çay değildir kesin
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Avensis i alırken vites kolu streç filmle sarılmış ve bantlanmıştı. "Neden?" diye sorduğumda;

El terinin yazıları sildiği için böyle yaptığını söylemişti. Hakikaten açtığımda bırakın renk atmasını en ufak iz yoktu. Maun kaplamasında en ufak iz yoktu. Var böyle "aşırı" titiz insanlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
43 dakika önce, Bülent Tarakçı yazdı:

Avensis i alırken vites kolu streç filmle sarılmış ve bantlanmıştı. "Neden?" diye sorduğumda;

El terinin yazıları sildiği için böyle yaptığını söylemişti. Hakikaten açtığımda bırakın renk atmasını en ufak iz yoktu. Maun kaplamasında en ufak iz yoktu. Var böyle "aşırı" titiz insanlar.

Evet çok terleyen bir eliniz varsa aracın içinde sık dokunduğunuz yerler çabuk eskiyor. Ben de dsg vites topuzuna plastik kılıf takmıştım ama terlediğim için değil, bana hiç sağlam görünmediği içindi:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Mondeo 6 ileri vites topuzu sıfır olarak 150 lira, isteyen beri gelsin.. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...