İçeriğe Yönlendir

Fluence 'i Tavsiye Eder misiniz ?

Rıdvan Turan

Recommended Posts

Servet Aydın

Yol tutmasa qashqai tutmazdı.
Aracı tanımak tepkilerini bilmek ona göre tavır almak önemli.
Bir çoğumuz araçlarımızın limitlerini bilmiyoruz.
Tepkilerinden de korkuyoruz.

Focustan sonra fluance’ın zorlaması da normaldir. Karakterleri çok farklı
Bu sebeple, şu yol tutmaz bu yere yapışmaz gibi içi dolu olmayan cümleler kurmak yanlış diyorum.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kararlı gidiş ile , yol tutuşu karıştırırsak olmaz tabii

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Focus led gündüz farlı tek kapı ile fluanceyi çıkaralım yola 3500 km yol yapalım

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Olması lazım yutube sayfamda

Hemen bakalim.😊edit: izledim. Cok fark oldugunu zaten dusunuyordum,oyle de olmus..Fluance la karsilasmamissin..Ayrica 

Hava cok yagmurlu keyfini azaltmis olayin ama gercekten tecrube etmek lazim..😞

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Celal Aydın

Aslında çoğu zaman yol tutuş ile güven hissi karıştırılıyor.
Focus, güven verme konusunda çok çok iyi.(3.000 km yol yaptım 3. Nesil ile)
Yol tutuşu konusunda elbet iyidir fakat sınıfındaki diğer rakipler de focus’un çok çok gerisinde değil bence.
Burda güven hissi devreye giriyor, focus’a bindiğimde hissettiğim, bu arabayı korkmadan, limitlerini zorlayarak binebilirim hissi. Çok sağlam bir his veriyor.
Direksiyon sistemine özellikle hayranım, elektrikli ve yapay olmasına rağmen, histen de ödün vermemiş. Geri bildirimi çok güzel.
Bu demek olmuyor ki yol tutuşu çok çok iyi,
Fizik kurallarının hep bir sınırı var sonuçta.
Ben şunu söyleyebilirim, focus ile tehlikeli bir viraja girmekten korkmam fakat bir Jetta ile korkarım, hızımı bir miktar düşürmek zorunda kalırım.
Halbuki aynı şartlar altında Jetta da o virajı alacaktır, ama güven hissi?
İşte burada Focus’un altına imzamı atarım.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Evet trafikte aşırı güven de iyi değil. Celal Bey olayı çok iyi özetlemiş. Aşırı güven hissi yüzünden Focus’la su birikintisine girdim ve çıkamıyordum oradan az daha.. O yüzden espli bir Jettayı espsiz Focus’a tercih ederim. Fluence’i ise sadece ekonomi için tercih etmek isterdim. Malesef benim de bu arabanın güvenliğiyle ilgili şüphelerim var.. Bu yörede görsüğüm Flu kazaları hep ölümlü.. Ama bu söylediğim sadece ve sadece şüphe. Ncap’i de geçiyorum, gerçekte her şey çok farklı olabilir. O nedenle Allah korusun...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
41 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Focus led gündüz farlı tek kapı ile fluanceyi çıkaralım yola 3500 km yol yapalım

amcalar florensanşa gitsin, diğerinde kalp krizi riski var... 110 dB var arkada o yeter

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Fluance yol tutmuyor viraj dönmüyorsa , bende libertyle 0-100 de ferrariryi alırım  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...