İçeriğe Yönlendir

Kasko Fiyatlarında Artış

Özgür Güzen

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
27 dakika önce, Fatih Evcin yazdı:

neyse, bizim arabayı zaten kasko yapmıyorlar :) 

İstiyorsan buluruz yapanı :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
23 saat önce, Özgür Güzen yazdı:

merhabalar,

Aracımın kaskosunun bitiş tarihi yaklaşmakta olduğundan bir fiyat araştırması yaptım. Geçen sene 963 TL ye  yaptırmış olduğum poliçe, aynı teminatlar  ve aynı sigorta şirketi olmasına rağmen fiyat daha düşük çıkar zannediyorken tam tersi 1.180 TL ye çıktı. Başka bir acente ve başka bir sigorta firması da 1.083 TL teklif verdi. Şu ana kadar her sene kasko yaptırırken hep bir önceki seneye göre daha düşük çıkan fiyatlar bu sene yükselmiş nedense. Genel olarak mı fiyatlar yükseldi yoksa bana özgü bir durum mu anlayamadığımdan konuyla ilgili arkadaşlar bilgi verirlerse memnun olurum.    

sizin yine rakamlar çok abüsrt sayılmaz :D daha kötü durumda olanlar var :P

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
ben bilmem %10 a odaklandım
Mazot da %10 düşecek diyorlar :)
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Mazot da %10 düşecek diyorlar :)

zaten düştü ancak sübvansiyona sayıldı. mobil sistem mi ne diyorlar bir ismi var

Yorum bağlantısı
Güven Demirci

Benim de kasko yenilemem gerekiyor ama fiyatlar çok yükselmiş. Her zaman sigortamı yaptırdığım acente bile çok yüksek fiyat verdi. Birkaç yerden daha teklif alayım diyorum. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Bir arkadaşım Hesapkurdu diye bir sitede bu sayfayı önerdi sigorta fiyatlarını karşılaştırıyor. Araştırıcam bakalım biraz daha.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
11 dakika önce, Güven Demirci yazdı:

Benim de kasko yenilemem gerekiyor ama fiyatlar çok yükselmiş. Her zaman sigortamı yaptırdığım acente bile çok yüksek fiyat verdi. Birkaç yerden daha teklif alayım diyorum. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Bir arkadaşım Hesapkurdu diye bir sitede bu sayfayı önerdi sigorta fiyatlarını karşılaştırıyor. Araştırıcam bakalım biraz daha.

internetten aldığınız fiyat genelde yüksek oluyor. Sigortacı birini bulup farklı firmalardan fiyat çalışmasını isteyin. Orient bana epey uygun fiyat veriyor iki senedir. İyi midir bilemiyorum ama 1 kez ihtiyacım oldu Autoking den yaptırdım , tramere de işlemedi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Seneye ben kasko fiyatımı düşünmek bile istemiyorum. Herhalde bir 3 bin falan çıkar. Kasko şimdi işime yarıyor ama yarın da onlar beni öpecek 😀 Eee her şey karşılıklı. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Fiyat önemli bir etken ancak, Kasko poliçesini hasar anında mağduriyet yaşanmaması adına düzenliyoruz, Fiyattan ziyade içeriğe yoğunlaşmak gerekir. İçeriği ise size en iyi sigorta acenteniz anlatır, naçizane önerimdir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...