İçeriğe Yönlendir

Focus Fiyatları Artmış mı Bana mı Öyle Geldi Acaba ?

Serkan Çelik

Recommended Posts

Serkan Çelik

Az önce mahallede gördüm 2003 sedan ghia 2 parça boyalı hatasız fiyat sordum 43.900 dedi normal mi sence ?

Yorum bağlantısı
Özgür Güzen
6 dakika önce, Serkan Çelik yazdı:

Az önce mahallede gördüm 2003 sedan ghia 2 parça boyalı hatasız fiyat sordum 43.900 dedi normal mi sence ?

2016 ekim ayında 2010 Titanyum Otomatik 80.000 km de sıfır hata olan focusu 42.000 TL ye aldım. Tam iki senede fiyatlar nerelere gelmiş.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Benim Fiesta 'yı 30 liraya elimden kapacak var. Anlamıyorum bu piyasayı...

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

yav ford ka 2002 model 25 bin tl ye satıldı haberiniz olsun :D

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

2003 Ghıa sedan araca 43.900 isteyen halt etmiş. Veren varsa o da Türkiye'ye biraz evvel gelmiştir. 

İkinci elde muhakkak bir artış olsa da bu kadar değil kardeş. İşi iyice zıvanadan çıkardılar. Yok artık. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
43 dakika önce, Serkan Çelik yazdı:

hatasız iyi durumda ise 38 bini tahat görür. normal.. alışırız.. hazirandaki doğalgaz bile şimdi %50 pahalı

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)
Bir saat önce, Serkan Çelik yazdı:

2003 sedan ghia 2 parça boyalı hatasız

yaklaşık 5 Ay önce sattım 2007 sedan ghia dizel M/T 40bine. boya dahi yoktu. Herkes birbirinden gaza gelip absürt rakamlar telafuz eder olmuş. araba satan yok , tabiri caizse herkes enayi kuş avında..

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Şimdi, Murat Azalma yazdı:

yaklaşık 5 Ay önce sattım

çok uzun bir zaman önce o şu anki piyasada. 5 ay önce süt 1.90 dı. şimdi 5.25

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bir saat önce, Serkan Çelik yazdı:

Nee :unsure2:Focus1 bu demi. ?

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

17 Nisanda 2018 tarifinde 2004 model 123.xxx kmdeki boyasız değişensiz LPG’siz Focusumu 33.250₺ ye zar zor sattım. Ben sattim piyasa arttı 

Yorum bağlantısı
Gürkan Başbağcı

2 parça boyalı ve hatasız nasıl aynı cümlede oluyor bende bunu anlamıyorum. Hatasız demek boyasız değişensiz hasarsız olmazmı ben mi yanış biliyorum?

Ben daha az önce 50bine 2004 hb ghia gördüm bu da bişey  mi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
3 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

5 ay önce süt 1.90 dı. şimdi 5.25

satın alınmış malın enflasyonu olmaz ki. piyasa verilerine bağlı kur artışı yada tl değer kaybı , sadece satın alınmamış ürün yada hizmet için geçerlidir. demem o ki , yeni üründe fiyat %40 artmışsa , 2.elde ki muadiline artış en fazla %10 olur. kusura bakmasın aracın sahibi ama 2003 araca 43-44 bin tl rakam fazlasıyla yüksek.. sizin hesapla 2003 yılında o focus araç 15-20 milyon civarıydı ( 6 sıfır atarsak 15bin) .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
4 dakika önce, Gürkan Başbağcı yazdı:

2 parça boyalı ve hatasız nasıl aynı cümlede oluyor bende bunu anlamıyorum.

kısaca: filo kiralam çıkışlıları alan manav galericiler boyayı icat ettiler, zira işten anlamadan tek yorum yapılıp rakam kırılacak yer orası idi. şimdi yavaş yavaş 1-2 boya-1 değişen hatasız oldu...

yerli lastik üreticilerinin 1 yıllık sıfır lastiğe bayat numarası çekmesi gibi idi, gümrükte beklemede kalan mişlenler için.

Tebessüm ile izliyoruz piyasayı içerden...

2 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

satın alınmış malın enflasyonu olmaz ki. piyasa verilerine bağlı kur artışı yada tl değer kaybı , sadece satın alınmamış ürün yada hizmet için geçerlidir. demem o ki , yeni üründe fiyat %40 artmışsa , 2.elde ki muadiline artış en fazla %10 olur. kusura bakmasın aracın sahibi ama 2003 araca 43-44 bin tl rakam fazlasıyla yüksek.. sizin hesapla 2003 yılında o focus araç 15-20 milyon civarıydı ( 6 sıfır atarsak 15bin) .

malın sahibine aittir rakam.. 40  bin e sorunsuz focus 2 giha AT boyasız  varsa arıyoruz, alacağız mesela duyurudur.

3 dakika önce, Murat Azalma yazdı:

satın alınmış malın enflasyonu olmaz ki.

iktisadi olarak : yerine koyma maliyetine girer o rakam piyasa kurallarında

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Geçenlerde ay bacanak sattı 42’ye al satçı. Ben verir miyim vermem. Benim vermemem mal bu para etmez demek değil. Forumumuzda taş gibi Mondeo var 50 liraya. Altı ay peynir ekmek yerim onu alırım. 

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay
2 saat önce, Ali Gök yazdı:

keşke focus 1 50 den başlasa . hakkı odur

O günlere az kaldı. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)

şu anda Şoktayım :) 

bu arabayı 29 liraya nasıl verdim ben :( 

k6NNbD.jpg

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
15 saat önce, Ahmet Gül yazdı:

Geçenlerde ay bacanak sattı 42’ye al satçı. Ben verir miyim vermem. Benim vermemem mal bu para etmez demek değil. Forumumuzda taş gibi Mondeo var 50 liraya. Altı ay peynir ekmek yerim onu alırım. 

:) peynirin kilosundan haberiniz yok sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür Güzen
16 dakika önce, Fatih Evcin yazdı:

şu anda Şoktayım :) 

bu arabayı 29 liraya nasıl verdim ben :( 

k6NNbD.jpg

Sırf jant lastiği 5.000 TL nerdeyse 😁

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

[emoji4] peynirin kilosundan haberiniz yok sanırım.

Soğan ekmek diyecem de o da 5 lira falan oluyor [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...