İçeriğe Yönlendir

Youtube'daki Otomobil Kanalları

Selim Bilgin

Recommended Posts

Ali Darbaz

Benim takip ettigim enteresan kanallari paylaşayim...

Elektrikli otomobil ustadi Norwecli Bjorn Nyland ne cekse izlerim... Hypermiling road tripleri izlemesi coh zevklidir. 

Karavanla amerikayi gezen minimalist Turk cift.

Elektrikli otomobil mecmuasi tesla turk..

Belki komik olcak ama drift king best motoring.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Ve bugra akpinarin the makinasi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Teşekkürler görüşleriniz için.

And bu işi zirveye taşıdı Türkiye'de, o konuda herkes mutabık. Muhabbetimiz oldu onunla, birlikte iş yapmanın direğinden döndük, hayırlısı böyleymiş." Business is business", her şey teknikle olmuyor maalesef.

1 saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Ve bugra akpinarin the makinasi tavsiye ederim.

O bizim konseptin baya dışında, kendi kitlesine göre güzel işler yapıyor, başarılar diliyoruz. :) 

4 saat önce, Tamer Topaç yazdı:

Tarafsız olsunlar kafi.

Bu işin birinci şartı markalardan araba alabilmek ve onlarla kampanya yapıp bütçe almak olduğu için "nalına mıhına vurmak" için çok sağlam kitle ve destek lazım, diğer türlü çok zor.

6 saat önce, Mustafa Şahin2 yazdı:

OtoDestekçim diye bi sayfa var. Adam opel astranın motoruna viski, soğutma suyuna kola, deposuna aseton koyarak test yapıyor 😂 Merhaba arkadaşlar otodestekçim kanalımıza hoşgeldiniz. Bugün astramızın egzozuna maytap koyacağız bakalım bu test nasıl geçecek 😆😆

Maalesef bir kaç videosuna denk geldim. Allah o arkadaşa akıl fikir versin diyorum. :) Yazık ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)
6 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Hep en dolu donanımı test ediyorlar. Alan var alamayan var.

Ayrıca ikinci el test eden bir iki kanal vardı doğru düzgün. Şimdi bu piyasa ile diğerleri de bu kervana katıldı.

Yani önceden bayilere çalışıyorlardı şimdi mecburen müşterilere. Görmüyoruz zannetmesinler.

Markalar ne veriyorsa o hocam. Her zaman en dolusu olmayabiliyor ama genelde tüm özellikler görülsün diye dolu modeller veriyorlar. Araba temini ciddi zor bu işte. 

4 saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Sen bir kanal açacaksan japonları izle.

İşin aslı ben 2014'te bu işe niyet ettim, And ile uzun uzun görüştük o dönem ama imza aşamasından döndü maalesef. Bakalım bu sefer ufaktan başlayacağız inşallah.

Tek seferde mükemmeli bulmak zor, ancak ekmeğimi bu işten çıkarma derdim olmayacağı yani motivasyonumuz başta para kazanmak olmayacağı için belli bir seviyede tutunabileceğimize inanıyorum.

5 saat önce, Gökhan Albayrak yazdı:

Eklemeyi unuttuğum bir kanal daha var. Benzin TV, Burak Ertem. Bu işi kararında ve kıvamında yapan bana göre tek isim. Hem konuşma tarzıyla, hem gençliğinde sokaklarda gazlamış tecrübesiyle (3-5 bişe bulunca spor hava filtresi almış birisi) hem de işin basın kısmındaki tecrübesiyle bu işe tam "cuk" oturan birisi. Yeni araç tanıtım videolarını beğenerek izlemiyorum ama haricinde ürettiği içerikleri beğeniyorum. Belki de tasvirime en yakın içerik üreticisi kendisidir. 

Burak Ertem - Aras Dinçer ikilisi bence de şu an Youtube'da bu işi en üst çıtada yapanlar.

Noyan hoş bir adam, ben de izliyorum, ancak o daha çok kendi maceralarını anlatıyor. Bir kaç kez DM de yazdım, hocam takmayın bu kadar bu işleri diye ama kendisini biraz salsa daha iyi olacak. :) 

4 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Sadece anlatan adamı izliyorum.

Güzel işler yapıyorlar onlar da. Teknik anlatım olarak rakipleri yok şu an Türkçe içerikte. 

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Eger baslarsaniz arabami seve seve veririm test icin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

-Doğan Kabak

-Carviser

-Otopark

-BenzinTV

-DCM TV 

-Anamur Medya 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
37 dakika önce, Selim Bilgin yazdı:

Markalar ne veriyorsa o hocam. Her zaman en dolusu olmayabiliyor ama genelde tüm özellikler görülsün diye dolu modeller veriyorlar. Araba temini ciddi zor bu işte. 

İşin aslı ben 2014'te bu işe niyet ettim, And ile uzun uzun görüştük o dönem ama imza aşamasından döndü maalesef. Bakalım bu sefer ufaktan başlayacağız inşallah.

Tek seferde mükemmeli bulmak zor, ancak ekmeğimi bu işten çıkarma derdim olmayacağı yani motivasyonumuz başta para kazanmak olmayacağı için belli bir seviyede tutunabileceğimize inanıyorum.

Burak Ertem - Aras Dinçer ikilisi bence de şu an Youtube'da bu işi en üst çıtada yapanlar.

Noyan hoş bir adam, ben de izliyorum, ancak o daha çok kendi maceralarını anlatıyor. Bir kaç kez DM de yazdım, hocam takmayın bu kadar bu işleri diye ama kendisini biraz salsa daha iyi olacak. :) 

Güzel işler yapıyorlar onlar da. Teknik anlatım olarak rakipleri yok şu an Türkçe içerikte. 

Sizin kanalin linki varmi :)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
8 dakika önce, Ali Darbaz yazdı:

Sizin kanalin linki varmi :)

Henüz yok. :)

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

And Mehmet Çetin | otomobili okuyan adamdır. Sinan Koç yanlasın geyik muhabbet yapsın gazlasın. Ama testleri And gibi olmuyor. Hala açar açar izlerim And'ın videolarını hala açar açar izlerim. Tedx de konuşması var tavsiye ederim.
Doğan Kabak profosyonelliği ve samimiyeti bi arada veren çok sevdiğim biri.
Eren Tekin carviser vs çok boş geliyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Memur

-Eskiden otoparkı çok yakından takip ederdim profesyonelleştiklerinden sonra dikkatimi çeken özel bir aracın videosu yoksa izlemiyorum

-Araba kanalı olmasada bu ara karavanla gezen gezigezive kanalına sardım eğlenceli videoları var 

-Noyan keskin bana hitap eden tarzda içerikler çıkardığı için takip ediyorum

-Kağan keskin(ark kağan) bana hitap eden tarzda içerikleri olduğundan takip ediyorum

-Swapmasters japon odaklı(apaçi işi değil ae86 gibi nadir araçlar) araçlar yapıyolar o yüzden takip ediyorum

-Batıkan Altıntaş şiddetle öneririm yüklü arabaları sevenler için amerikada türklere ait 2bin+ beygir üstü gtrların drag videoları geliyor

-2cr serhat inci özellikle yazılımlı araçların testleri

-DetailingTube araç detayı hakkında profesyonel videolar var

-Anlatan adamlar özellikle bazı sistemlerin teknik olarak tam açıklamasını yaptıkları için takip ediyorum

-Car Cleaning Guru yabancı bir detailing kanalı videoları nadir geldede takip ediyorum

-Flexiny yabancı bir kanal uzu süre yatmış araçların ilk çalıştırma videolarını çekiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Video başladığında '' Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz '' demeniz herşeyden önemli... Gerisini ben pek izlemiyorum... :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Video başladığında '' Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz '' demeniz herşeyden önemli... Gerisini ben pek izlemiyorum... [emoji3] 

Evet. Mümkünse bu kısım olmasın.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
13 saat önce, Selim Bilgin yazdı:

Bu işin birinci şartı markalardan araba alabilmek ve onlarla kampanya yapıp bütçe almak olduğu için "nalına mıhına vurmak" için çok sağlam kitle ve destek lazım, diğer türlü çok zor.

Yavuz, aslında ikimiz de cevabı biliyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
2 saat önce, Erkut Uysal yazdı:

Video başladığında '' Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz '' demeniz herşeyden önemli... Gerisini ben pek izlemiyorum... :D 

Aslında tam olarak şöyle: "Merbarkdşlr knlma hşglsnz". :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Güzel bir kanal olursa forumda yeterli araç çeşitliliği mevcut. Ben de veririm aracımı. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
42 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Güzel bir kanal olursa forumda yeterli araç çeşitliliği mevcut. Ben de veririm aracımı. 

Eyvallah abi. Yakın zamanda bir kaç video gelecek inşallah, akabinde gelen yorumlara göre şekillenecek samimi-sıcak bir kanal oluşturmak amacımız. 10 tane aynısından olan şeyin 11.si olsun istemiyorum ben de.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
15 saat önce, Mehmet Yeter yazdı:

Eger baslarsaniz arabami seve seve veririm test icin. 

ben hiç sevmem şahsen bir insan nasıl bir tarza sahip olursa olsun yayında argo ve küfürlü konuşmamalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Bir saat önce, Emre Öğüt yazdı:

ben hiç sevmem şahsen bir insan nasıl bir tarza sahip olursa olsun yayında argo ve küfürlü konuşmamalı

Emre hocam benim mesajdan alinti yapmissiniz ama sizim yazdiginiz ile benim yazdiklerim birbirinden farkli durumlar eger ben yanlis anladiysam kusura bakmayin.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
14 dakika önce, Mehmet Yeter yazdı:

Emre hocam benim mesajdan alinti yapmissiniz ama sizim yazdiginiz ile benim yazdiklerim birbirinden farkli durumlar eger ben yanlis anladiysam kusura bakmayin.

the makine için demek istemiştim hocam ben yanlış anladıysam özür dilerim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
59 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

2 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Aynı görüşteyim.. 

Bir kaç canlı yayınına denk geldim.. 

Bir daha da denk gelmek istemem..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
3 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

Rica ederim. Evet soylediginize katiliyorum ancak bu arkadasin hayat hikayesini dinledim oldukca aktif bir yasami varmis ve bizzat soylediklerinizi youtube araciligi ile ilettim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

Carviser Fahir Talib takip ediyorum, insanı sıkmadan akıcı belgesel tadında araç tanıtımları var. araç hakkında duymak ve bilmek istediklerini kısa öz net ve çok eğlenceli şekilde aktarmayı başarıyor. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

And’ı en başından beri sevemedim gitti. 

Sinan’ı takip ediyorum. Bilgisine güveniyorum bu konuda. 

Doğan Kabak’ı da sevemedim gitti. İtici bir tip.

Eren Tekin artık klişeye bağladı. 

Sekizsilindir var. Diğerlerine göre daha amatör, sanırım yayıncılık geçmişi de yok bildiğim kadarıyla ama takip ediyorum. Beğeniyorum videolarını.

Cevat’ın da stock olmayan araçlarla ilgili video çekmesinden dolayı seviyorum. Takip etmesi zevkli.

TeslaTurk’teki eleman otomobil konusunda bilgisi zayıf ama elektrikli otomobil maceralarını merak ettiğim için takip ediyorum.

Doktor çok kötü malesef. İzlemem bile.

Mesut abi, Otodestekçim filan çok merak ettiğim bir konu olmadıkça takip etmem, izlemem bile. 

İzlemekten en çok zevk aldığım Sinan Koç.

Tavsiye edeceğiniz detay videoları çeken var mı? Ürün tanıtımı yapanlar hariç. 

Sanırım bazılarında şöyle bir olay var, özellikle profesyonel olanlarda görüyorum. Olumsuz yönlerini ya söylemiyorlar ya da o kadar yumuşatıp söylüyorlar ki sanırsın araç 10 üzerinden 10. 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Can Ömer

*Otopark (Sinan)

*Cv films ( Cevat)

*Sekiz silindir 

*Anlatan adamlar

*Benzin TV

*Driven34

bunlar en fazla izlediklerim.

Diğerleri olsa da olur olmasa da. Denk gelirse izliyorum diğerlerini.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...