İçeriğe Yönlendir

Focus II - Multimedya Saat Sorunu

Yusuf Altay

Recommended Posts

Yusuf Altay
(düzenlendi)

Navıx marka cihaz var aracın saatiyle uyumsuz orjinal teyiple bağlantılıydı ne yapmak gerek bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim araça her bindiğimde saat ayarlamak gerekiyor

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

Cihaz bağlantısı yanlış yapılmış. Elektrikçi sorunu çözer . Cihazınız kontak beslemesiyle çalışır durumda ve enerji kesilince saati sıfırlıyor. Daima elektrik veren bir kablo ucu yer değişmeli. Ayrıca araç saatiyle uyumlu çalışmaz bu tür cihazlar.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
18 saat önce, Yusuf Altay yazdı:

Navıx marka cihaz var aracın saatiyle uyumsuz orjinal teyiple bağlantılıydı ne yapmak gerek bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim araça her bindiğimde saat ayarlamak gerekiyor

Cihaz universal mı Focus 2 için mi? ARaca özel ise cihazın girişleri orjinal soketlere göre uyumlu olmalı, bu durumda elektiriği de kesilmeyecek şekilde olmalı?

Yorum bağlantısı
Yusuf Altay
(düzenlendi)

Eyvallah serkan bey cihazın saati sıfırlanmıyor arscın saati geri kalıyor bunlarda böyle uyumsuzluk varsa yapacak bir şey yok teşekkürler

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
18 saat önce, Yusuf Altay yazdı:

Eyvallah serkan bey cihazın saati sıfırlanmıyor arscın saati geri kalıyor bunlarda böyle uyumsuzluk varsa yapacak bir şey yok teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yusuf bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Yusuf Altay
Yusuf bey tapatalk imzanizi kapatirmisiniz?

Kaldırdım ama daha önce yazılanları silemiyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
12 dakika önce, Yusuf Altay yazdı:

Kaldırdım ama daha önce yazılanları silemiyorum

Sorun yok hallettim.😋

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...