İçeriğe Yönlendir

E5 Karayolu Radar

Coşkun Basan

Recommended Posts

Coşkun Basan

Selamın aleyküm arkadaşlar E5 karayolu üzerinde bir kaç yerde ( Kartal metro son durağının olduğu yerde Ankara istikametinde ) yeni kameralar yerleştirilmiş ceza yazıyor mu konu hakkında bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

aleyküm selam 

orada kamera var mı bilmiyorumda İstanbula geldiğimde hız sınırını geçmem her yer kamera nereye baksam kamera tırsıyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

İstanbul e-5 de hız koridoru cezaları gelmeye başladı. Bizim servis şöförlerine 2018 in 4 ve 5. ayından cezalar geldi 560 tl civarı hepsi. Avrupa yakasında olanlar Beylikdüzü 1. köprü arası, çift yönlü dikkat etsin.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bazen yola trafiğe uyalım derken 100--110 oluyor hızım farkına varmadan ceza yiyeceğim hiç yoktan . Kartal daki radar yolun en geniş ve E5 e girişin olmadığı yerde . Tam gaza dokunuyoruz hop radar

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

e5'deki hız limitini 20'ye düşürsünler inelim arabaları itelim benzin yakmayız hem.

• Mutlu 2
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Anadolu yakası bırıncı kopru dısı korıdor nerede var kı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Biraz önce fenerbahçe'den kurtköye geldim. e5 ten. 80-90 arası geldim. yakıt ortalamam 5.1.

Trafik de vardı yani göztepeye kadar ve pendik kurtköy arası yokuş.

7 saat önce, Hakan Gürsu yazdı:

İstanbul e-5 de hız koridoru cezaları gelmeye başladı. Bizim servis şöförlerine 2018 in 4 ve 5. ayından cezalar geldi 560 tl civarı hepsi. Avrupa yakasında olanlar Beylikdüzü 1. köprü arası, çift yönlü dikkat etsin.

Orda hep vardı...bir ara kaldırılınca seçimden önce unutulmuştu. Sarı kutular...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
Bir saat önce, Mehmet Göktürk yazdı:

Biraz önce fenerbahçe'den kurtköye geldim. e5 ten. 80-90 arası geldim. yakıt ortalamam 5.1.

Trafik de vardı yani göztepeye kadar ve pendik kurtköy arası yokuş.

Orda hep vardı...bir ara kaldırılınca seçimden önce unutulmuştu. Sarı kutular...

Hiç kaldırıılmadı Mehmet abi yaklaşık 2 seneden beridir o kameralar var. Bi ara aktif değildiler sadece çalışmaya başlamışlar. Daha bugün 9 ayda yenen cezalarda geldi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
2 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

Hiç kaldırıılmadı Mehmet abi yaklaşık 2 seneden beridir o kameralar var. Bi ara aktif değildiler sadece çalışmaya başlamışlar. Daha bugün 9 ayda yenen cezalarda geldi.

kaldırılma dediğim ceza yazma kaldırıldı..aletler duruyordu tabi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

şimdi dicemki ben hiç ceza yemedim daha e 5 te yarın gelecek eve ceza o yüzden konuşmuyorum fena yazıyorlar diyim :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
şimdi dicemki ben hiç ceza yemedim daha e 5 te yarın gelecek eve ceza o yüzden konuşmuyorum fena yazıyorlar diyim [emoji3] 
Nazara gelirsiniz [emoji16] 89 ile ceza yiyen var .
Yorum bağlantısı
Cem Işık
22 dakika önce, Coşkun Basan yazdı:

Nazara gelirsiniz emoji16.png 89 ile ceza yiyen var .

Benim 87 ile yazılmış cezam var boğaz köprüsü bağlantı yolunda. 87-89-93 km'ler le de var. LAzımsa vereyim 😛

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Benim 87 ile yazılmış cezam var boğaz köprüsü bağlantı yolunda. 87-89-93 km'ler le de var. LAzımsa vereyim [emoji14]
Yoyooo ben istemem [emoji14]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Ankara'da hız 3-4sene önce sınırı 82 oldu. 90 üzerine yazıyorlar. İstanbul UKOME de isterse düzenleyebilir.

E5 zaten çoğunluk akmıyor. Alınca da vatandaş fırsatı bulmuşken azıcık basıyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Trafik akmadığı zaman da ben devlete ceza keseceğim😈

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

E-5 gibi yoğun yollarda dijital tabelalarla dinamik hız sınırı uygulamak lazım bence. Örneğin Cevizlibağ - Şirinevler arası kilit ise Çağlayan'dan itibaren yavaşlatsın o tarafa akan trafiği, ilerisi zaten kilit. Ya da tam tersi, sıkışıklıktan rahat trafiğe akarken hızlandırsın.

Tabi bunları uygulamak için kafası çalışan sürücü lazım. :)

7 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Trafik akmadığı zaman da ben devlete ceza keseceğim😈

Kırk yılın başı akıyor zaten, onda da azıcık basmazsak paslanacak arabalar. :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

yav şu e 5 te keşke hız limitlerini aşacak kadar sürebilsek yahu. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Bir saat önce, Ali Gök yazdı:

yav şu e 5 te keşke hız limitlerini aşacak kadar sürebilsek yahu. 

Hep bana denk geliyor desene. İş yeri ev arası 6 km, 80 geçmek yasak..

Yorum bağlantısı
Şerafettin KISAER

Sanki hız yapabiliyoruz da, radar uygulaması mı yapıyorlar.

2 hafta önce dilovası köprüsünden Maltepeye 20 dk'da geldim saat gece 23:30-00:00 arasıydı ve ceza da gelmedi.

Sanırım kartal köprüsündeki o kameralar emniyet şeridi ihlali için var.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)

dün akşam fatih sultan mehmet köprüsüne girmeye yakın biyerde  servis aracının biri emniyet şeridinden gelip aynama çarptı. aynam terse döndü hiç umursamadı devam etti aynaya uzanamıyorum akan trafik sağımı göremiyorum duramadım dellendim trafik bir müddet sonra birden durdu da kemeri çözdüm uzanıp geri çektim aynayı yerine. bir kaç dakka sonra ilerde gördüm arkasında bartınlı yazmış reis sağolsun kolay oldu ayırt etmek.  polisi aradım  1 dk boyunca 155 te açan olmadı şikayet de edemedim sonra sağda yunus ekibi bekliyordu emniyet şeridine doğru  yavaşladım polisin biri geldi noldu dedi bişe olduğunu anladı 4 lüyü yakınca . dedim durum böyle böyle adam vurdu aynaya gitti emniyet şeridinden gelip trafikte akmıyor yürüyerek gitti yanına çektirdi servisi sağa naptı bilmem ama  en azından polis sözüme itibar etti gitti arabayı çektirdi sağa inşallah cezasını da yazmıştır. 

emniyet şeridine giren hayvanlara ilk önce gerekli ceza yazılmalı gereksiz kullanana 10 bin lira yazsınlar ehliyetini alsınlar 3 5 sene bu işin başka çözümü yok şimdiki ceza caydırıcı değil. 

bu arada biri demesin burda hiç ceza çözüm değil eğitim verilmeli falan flan.. hikaye en güzel eğitiim bu işlerde ceza 

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

10 bin değil 100 lira yeter... çaktırmadan denetim şart ama.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Kurtköyde arkadaşın eşinin arabasına bir servis minibüsü çarptı geçen hafta. Polis 1 saat 20 dakika beklemeye rağmen gelmedi.tek ekip aracıyım 3 kazam var az daha bekleyin demişler. Servisçi basmış gitmiş servis çekeceğim acelem var diye. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
2 dakika önce, Cem Işık yazdı:

Kurtköyde arkadaşın eşinin arabasına bir servis minibüsü çarptı geçen hafta. Polis 1 saat 20 dakika beklemeye rağmen gelmedi.tek ekip aracıyım 3 kazam var az daha bekleyin demişler. Servisçi basmış gitmiş servis çekeceğim acelem var diye. 

bende telefonla ulaşamadım. tesadüf sağda durmuşlar su içiyorlardı trafikte kitlendi yürümüyordu görünce yanaştım da söyledim.

bana telefonu açan bile olmadı

ama allah var adama söylediğim gibi adam tamam  dedi servisin yanına yürüdü camdan evraklarını aldı çektirdi emniyet şeridine direk

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
2009 da cumartesi akşamı 2saat polis beklemiştim polis memuru E5 e bakan tek aracız dedi Göztepe özgürlük parkının oradaki emniyet den gelmiş Kasko için mecburen bekledim
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bizim araç kiralıktı, vurdu kaçtı beklemedi dedik, fotoğrafları vs verip. Artık onlar düşünsün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...