İçeriğe Yönlendir

Ka - Tampon Birleştirme

Timuçin Duru

Recommended Posts

Timuçin Duru

Merhaba arkadaşlar, 

Aracımın tamponlarını plastik kaynağı ile birleştirmeyi düşünüyorum benden önceki kullanıcı bütün tırnaklarını kırmayı becermiş.Bu uygulamayı yapan veya yapan bir usta bilen var mı ? Asıl niyetim söküp kendim yapmak fakat sanırım makinesi biraz fazla pahalı bir iş için bunu almak oldukca maliyetli gibi pratik bir yol bilende paylaşırsa sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ben Kartal'da tampon hastanesi diye bir yere yaptırmıştım böyle bir işlem. Sonuçtan memnun kaldım. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
2 saat önce, Timuçin Duru yazdı:

Merhaba arkadaşlar, 

Aracımın tamponlarını plastik kaynağı ile birleştirmeyi düşünüyorum benden önceki kullanıcı bütün tırnaklarını kırmayı becermiş.Bu uygulamayı yapan veya yapan bir usta bilen var mı ? Asıl niyetim söküp kendim yapmak fakat sanırım makinesi biraz fazla pahalı bir iş için bunu almak oldukca maliyetli gibi pratik bir yol bilende paylaşırsa sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Tamponlar için birleştirici klipsleri olması gerekir. Tırnakların kırıldığını nasıl biliyoruz?

Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Tamponun sag arka parcasını soktum tırnak yok telle alt ust cektırme yapmıs ,evet tek parca olsun diye düşündüm

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

3 ni tek parça yapması ve bunu takması sonrasında da koruması çok zor . birleşim yerlerinden ileride boya çatlama riski de hep var. tek tek montaj yapması daha kolay ve daha düzgün olur. parçaları birlikte tutan tamponun  arka tarafındaki geçme parçalar mevcut mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Duru

Tamponun uzerindeki tırnakları kırık oldugu için bu yöntemi uygulamanın doğru olabileceğini düşündüm

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...