İçeriğe Yönlendir

Sizce Ceza Yedim mi?

İlyas Demirbaş

Recommended Posts

İlyas Demirbaş

Bugün tam ışık değişiminde geçtim zaten durmak istesem de duramazdım hemen ışık çıkışında beni çevirdiler ehliyet isteyip kontrol ettik den sonra iyi akşamlar diyerek ehliyetimi verdiler. herhangi bir kırmızıda geçtiniz yada ceza yazıyoruz gibi bir şey demediler. Acaba herhangi bir olumsuzlukla muhatap olmamak için cezayı yazıp arkamdan mı gönderecekler yoksa rütin bir kontrol mü kafama takıldı keşke sorsaydım dedim. Cezayı beyan etmeleri gerekmiyormu? Böyle yaparlarmı cezayı elime vermeleri gerekmiyormu?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bu ara denetimler sıklaştı. Ceza yazmış olsalar orada tutanağı tutup imzalatırlardı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
2 dakika önce, Erhan Doruk yazdı:

Bu ara denetimler sıklaştı. Ceza yazmış olsalar orada tutanağı tutup imzalatırlardı. 

Bende öyle biliyorum ama söylemeden de arkadan yazsalar ne idda edecem daha önce böyle bir uygulama yapıldımı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rutin kontrole takılmışsınız.. 

Yeşilden kırmızıya geçişte tolerans gösteriyorlar.. 1-2 saniyeyi EDS bile dikkate almıyor.. 

Yorum bağlantısı
İlyas Demirbaş
1 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Rutin kontrole takılmışsınız.. 

Yeşilden kırmızıya geçişte tolerans gösteriyorlar.. 1-2 saniyeyi EDS bile dikkate almıyor.. 

Bende öyle düşündüm ama son zamanlardaki sıklık bir fırsat kollama gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
9 dakika önce, İlyas Demirbaş yazdı:

Bende öyle biliyorum ama söylemeden de arkadan yazsalar ne idda edecem daha önce böyle bir uygulama yapıldımı?

Arkadan yazmaları için fotoğraf gibi belge gerekli bence.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Bir saat önce, İlyas Demirbaş yazdı:

Bende öyle düşündüm ama son zamanlardaki sıklık bir fırsat kollama gibi geldi.

Son zamanlardaki sıklık bizler daha rahat edelim, huzur içinde yaşayalım diye. Bu sabah gene bir otobüs kazasında 7 kişi hayatını kaybetti, 2 gün önce 22 göçmen kamyon kazsında öldü. Bunlar olmasın diye.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

Öyle bir ışıkta 6 yıl önce ceza yedim. Işıkta yeşile yanıp sönme olmadı. Neredeyse tam altına gelmiştim ki sarı yandı ve kırmızıya geçti. Arkamda araba da olunca ani fren yapıp 3-5 mt önde de durmak istemedim. Arkadan ceza gelmişti. İnşallah sizinki böyle olmaz.

8 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Son zamanlardaki sıklık bizler daha rahat edelim, huzur içinde yaşayalım diye. Bu sabah gene bir otobüs kazasında 7 kişi hayatını kaybetti, 2 gün önce 22 göçmen kamyon kazsında öldü. Bunlar olmasın diye.

Önder Bey eğer bu şekilde trafik kontrolleri devam edecekse haklısınız. Ama Türkiye'de hep otobüs kazaları oluyordu. Ama bu kadar denetim olmuyordu. Ben bunun ekonomi ile alakası olduğunu düşünmüyorum. Ama her ne ise de umarım sıklıkla devam eder.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Marastaki bahsettigin kazada mesai arkadasimin tıpi yeni kazanmis oglu öldü. Bugun cenazesini kaldiriyorlar.
  • Üzgün 5
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Bu yaz maşallah her yerde çevirmeye girdik çıktık.

Bu kontrollerin daha da artması dilerim.

14 dakika önce, Metin Akbal yazdı:

mesai arkadasimin tıpi yeni kazanmis oglu öldü. Bugun cenazesini kaldiriyorlar.

Allah ailesine sabır versin. Çok zoorrr.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
25 dakika önce, Metin Akbal yazdı:
10 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Marastaki bahsettigin kazada mesai arkadasimin tıpi yeni kazanmis oglu öldü. Bugun cenazesini kaldiriyorlar.

Allah rahmet eylesin :(

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ
1 saat önce, Metin Akbal yazdı:
11 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Allah sabır versin. 😔

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bişe olmaz rahat olun . epeyce bir müddeti var ışık değişiminde.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...