İçeriğe Yönlendir

Vgt Vakum Gücü Teknolojisi

Cemil Çınar

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

edit: bu cihazlı focusu emmi kullanmıştı ..

Tüketimde bir avantaj görmedik. Ama her kalkışta zıplardı. İyi kalkardı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunun marifeti şu: gaz kelebeğinden önce emme manifolduna bağlanınca, ilk kalkışta fazlaca hava hazırda bekliyor, o gecikmeyi önlüyor, başka bir marifeti olması zaten eşyanın tabiatına . aykırı. klima açıkken, klimasız gibi kalkıyor diyelim, getirisi o. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Bu ürünün 2015 awd Kuga aracımda 2 aya yakın bir süre denedim. Ürünün kalkışa bir etkisi yok ancak gaz verip ayağınızı geri çektiğinizde aracın akış mesafesi hatırı sayılır şekilde uzuyor. Yani araç kompresyona girmiyor. buda size radikal olmasa da tüketim  azalması olarak  yansıyor. Ancak ben  bir müddet sonra rolanti dengesizliği yaşadım ve söktürme kararı aldım. Ancak sebebi bu cihaz diyemem. Şehir içi güzarhahı uygun olanlar için düşünülebilinir. Uzun yolda cruise devreye alındığında etkisi sıfır.  Tabi gaz verdiğimizde yanma odasına benzin le birlikte havayı uyguın oranlarda veriyoruz. Sistem benzin olmadan direkt hava verdiğinde uzun vadede nasıl bir sorun çıkarır veya çıkarmaz yoruma açık bir konu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
(düzenlendi)
2 saat önce, Turhan Onat yazdı:

Yani araç kompresyona girmiyor. buda size radikal olmasa da tüketim  azalması olarak  yansıyor. Ancak ben  bir müddet sonra rolanti dengesizliği yaşadım ve söktürme kararı aldım. 

Ben demistim beyler kompresyona girmiyor 🤔

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Youtube de takip ettiğim kanalda (Doğan KABAK) videosuna rastladım dedikleri doğru mudur ? Bana pek mantıklı gelmedi ama sizlerinde görüşünü merak ettim .

Video Linki

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
3 dakika önce, Levent Güzelkalp yazdı:

Youtube de takip ettiğim kanalda (Doğan KABAK) videosuna rastladım dedikleri doğru mudur ? Bana pek mantıklı gelmedi ama sizlerinde görüşünü merak ettim .

Video Linki

Merhabalar Levent Bey

Konunuz ilgili Başlık ile birleştirilmiştir,

Saygılarımızla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Bu konu daha onceden konusulmus ancak ben farketmemistim dogan kabagin videosunda gorunce farkina vardim konuyu actim. Bugune kadar sunu gordum bu tur cikan urunlerin faydasi olmadigini gordum onun icin isin orjinali neyse onu yapmak lazim gerisi hikaye. Buyuk firmalar zaten boyle birseyin iyi oldugunu bilseydi zaten kendileri kullanip daha cok kar etmek isterdi. Tabi petrol devlerini ikna edebilirlerse.

Yorum bağlantısı
Turhan Onat
Bir saat önce, Levent Güzelkalp yazdı:

Video Linki

Akış konusu doğru. Yukarıda belirttim radikal bir tüketim düşüşü söz konusu değil. Olsaydı zaten yer yerinden oynardı :)  Alt devirlerde tork artışı konusu ise turbolu araçlada fazla  işe yaramıyor. Zaten turbo alt devirde devreye girerek  size gücü sunuyor. Turbosuz araçlarda  memnun olan bir kitle var. Bknz. Kia sorento  grubu. Zaten satışlarının çoğunuda buraya yapyorlar. Ürünün en büyük handikapı uzun vadede araca nasıl bir etki bırakacağı. Bu yönde yapılmış bir test, çalışma vs yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Dogan kabak git gidene reklama donmeye basladi bu da bu tarz video herhalde yillardir az yakit hayali kurdurtan urunlerden bu da bir zamanlar mitlatislar vardi simdi bunlar var herhalde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...