İçeriğe Yönlendir

Turkcell %60 Zam ile Enflasyon Hikayesi

Ramazan Başkan

Recommended Posts

Hakan Gürsu
4 dakika önce, Osman Ozturk yazdı:

1999 yılından beri turkcell kullanıyordum.Bu sene mantığımız uyuşmadı.500 dk 500 sms 2 gb internet olan paketimin yarısını bile kullanmıyordum.Fakat turkcell 1000 dk 1000 sms 4 gb olan pakete geçmemi mecbur kıldı.Bu dayatmaya kızıp,tt ye geçtim.İstanbul da 10-12 saatimi geçirdiğim işyerinde telefon çekmiyor.Ucuz olmasının hiç bir anlamı kalmıyor.Bir sene dolunca tıpış tıpış turkcell'e dönüş yapacağım.

TT müşteri hizmetlerine şikayette bulunun teknik ekipleri gelip ilgileniyor.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk
14 dakika önce, Hakan Gürsu yazdı:

TT müşteri hizmetlerine şikayette bulunun teknik ekipleri gelip ilgileniyor.

Bulundum,problemin farkında olduklarını,yatırım planları içinde bulunduğunu belirtiler.Fakat ekonomik durumları belli,bir süre yatırım yapmaları zor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

12 senedir şirket hattı kullanıyorum hiç değişmedi hep turkcell o yüzden diğerleri nasıldır bilmem.

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

49 TL olan paket yıl dolunca aylık 85 TL oldu,yıllık ödemede  70 TL

%40 ila 70 zam.

Tamam kaliteli ama gel de turkcellde kal.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan
5 saat önce, İbrahim Arslan yazdı:

%40 ila 70 zam.

5 hattın 2 sini iptal ettim 2 sini daha iptal edecem 1 tanesi kalacak ondada cihaz ödemesi var iptal edemedim  kaliteli olmaya kalitelide bukadarda zam olmaz turkcelde enflasyonla mücade ediyor zam yaparak bende kapatarak turkcele destek olayım

Yorum bağlantısı
Cem Işık
21 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

O değil de yıllardır nasıl öptülerse bizi 20 tl ye 250 kontörden, üstüne internet dahil yüzlerce dakika fazla verilen tarifelere geçtik(usd ne kadardı o zamanlar).

TT ye yeni geçtim tivibu için geçmiştim ama hanımı da geçirdim sonra, 29 tl ye 750 tl 5000 sms 8 gb internet aldım. Vodafone dan sonra kalitesi şimdilik pek fark etmedi. -1. katta asansörde çekmesin onun yerine kazıklandığımı hissetmeyeyim daha iyi.

29 tl ye 750 tl kim veriyorsa hemen bana da paket yapsın 500 tane istiyorum.😜

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

dört dörtlük tarife kapsamında internet(superonline) ve cep telefonum  turkcell de.Toplamda 80 tl ödüyordum.Cuma günü aradılar 114 TL olmuş paketim.Bize de yol göründü başka operatörlere doğru :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

2001'den beri Turkcell kullanıyorum, arada bir kaç kez vodafone, tt yaptım geri geldim. Şehir içinde çok fark yok ama diğer yerlerde ses kalitesini çok fark ediyor. İnternet hızı çok farkediyor. 

TT ile evin bazı odalarında telefon çekmiyor. Vodafone da aynı. TT organize sanayide bazı yerlerde çekmiyor, arama yap diyorsun yapmıyor. Köye gidiyorum, sadece Turkcell çekiyor. Pahalı mı pahalı. Geçen hafta yurdışındaydım, vodafone olsa 30 dakikalık paket alabiliyorsun, ama turkcell'de bu yok. Günlük 35 tl'ye buradaki paketi olduğu gibi kullanıyorsun. İki gün kulalndım, buradaki gibi hızlıydı. 

Taahhütüm bitince fiyat çok artarsa biraz sabreder, tt ya da vodafone geçer, sonra geri gelirim.

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Eşimle beraber turkcell kullanıyorduk. Ayda 35 tl gelmesi gereken faturalar nasıl oluyorsa 120 leri buluyordu (2-3 yıl önce). 3-4 ay böyle geçince gittim BIMCELL aldım. Avea alt yapısını kullanıyor. Çekmediği yerde yok ayda 35 tl ye çiçek gibi :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
14 saat önce, İbrahim Aslıoğlu yazdı:

Ben 95 lira cayma bedeli ödedim. Vodafone merkeze attığım mesajlar, müşteri temsilcileriyle yaptığım konuşmalar neticesinde hiçbir sonuç alamadım. Başka operatöre geçtim.

Ne kadar kaldınız bilmiyorum ama biz 2 hafta bile dayanamadık. İndirimleri kullanmayınca 1 yıl o ayın indirimini ve cayma bedelini ödedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
On 22.10.2018 at 01:51, İbrahim Arslan yazdı:

%40 ila 70 zam.

Bugun 3 hattımdan ikisini tasıdım telekoma.

Aşımsız 6gb ,1000sms, 1000 dk 38 TL. Seneye de 41TL  olacak.

Haftada 2 gun kullanılabilen aylık 2gb da hediye.

30 lara da benzer paketler vardı ama telekomda aşımlar çok pahalı.Kaza olmasın dedim.

Ayın 10unda kontrat dolunca diğer hattımı da taşıyacagım.

Çok sıkıntı yasasam 3 ay sonra ayrıldıgım fiyatın yarısına dönebiliyorum.

Saatlerce turkcell tarifelerini inceledim. Tum uygun tarifeler yeni müşteriler için.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Aynı durum hala devam ediyor. Her sene zam geliyor Turkcell'e... :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş

Vodafone'da son 2-3 aydır ciddi bir şebeke ve data kalitesi düşüşü var. Aynı yerlerde turkcell bariz olarak iyi, zamlanması normal.
TT kullanacağınıza bimcell kullanın daha iyi, hiç değilse kötü hizmete daha az para ödersiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...