İçeriğe Yönlendir

Mondeo II - Boşta Duran Soketler Nedir?

Efe Serhan Oğuz

Recommended Posts

Efe Serhan Oğuz

Teyp arkasında sağ taraftan en aşağıya uzanan 3 adet soket var boşta. Ne olduğuna dair bi bilgisi olan var mı?

WDJNo4.jpg

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Anti-patinaj, koltuk ısıtma vs soketi. Glx ise hepsi boşta olur. Ghia ise anti-patinaj dolu olur, 2.5 v6 ise koltuk ısıtma, anti-patinaj dolu olur

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
40 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Anti-patinaj, koltuk ısıtma vs soketi. Glx ise hepsi boşta olur. Ghia ise anti-patinaj dolu olur, 2.5 v6 ise koltuk ısıtma, anti-patinaj dolu olur

1.8 TD ama glx mi ghia mı hiç bilgim yok :)

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Direksiyonda düğmeler var mı? Klima düğmelerinin üstünde ince uzun ekran var, o küçük mü uzun mu? En basit anlama yöntemi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz

Direksiyon boş, ekran küçük 

Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
16 saat önce, Derviş Dursun yazdı:

Araç glx o zaman

Bu saat kısmını yol bilgisayarlı olandan alsak değiştirebiliyor muyuz? Bir yolu var mı bunun bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Gerek yok. Aman aman işe yarar bişey değil. Fazla ayrıntıyla kafa yoracak bişey değil. Ben anlık tüketime bakardım genelde, onun dışında da merak yoksa pek gerekli değil bence. Yoksa yapılır

Bu saat kısmını yol bilgisayarlı olandan alsak değiştirebiliyor muyuz? Bir yolu var mı bunun bilginiz var mı?
Yorum bağlantısı
Efe Serhan Oğuz
37 dakika önce, Derviş Dursun yazdı:

Gerek yok. Aman aman işe yarar bişey değil. Fazla ayrıntıyla kafa yoracak bişey değil. Ben anlık tüketime bakardım genelde, onun dışında da merak yoksa pek gerekli değil bence. Yoksa yapılır

Benimde tek isteğim tüketim değerleri gerisi hiç önemli değil benim içinde :) 

Yorum bağlantısı
Derviş Dursun

Tüketimi hesaplamanın en güzel yolu reeldir. Son model araçlarda bile genelde net bilgi vermez. Depoyu doldurup doldurup ölçmek en gerçekçisi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...